Ako na to a rýchle tipy

Najlepšie fanúšikovia veže, podľa recenzentov


V letných mesiacoch mnohí majitelia domov používajú ventilátor, ktorý pomáha pri cirkulácii vzduchu v miestnosti a zvyšuje úroveň pohodlia príliš teplej miestnosti. Zo všetkých rôznych typov ventilátorov existujú na trhu okenné stojany, stojany, skrinky a nástenné ventilátory. Kombinácia vysokej účinnosti, priestorovo úsporného dizajnu, prekvapivo tichej prevádzky a pôsobivých funkcií má za to poďakovať.

Ak hľadáte jeden, prečítajte si kľúčové hľadiská nákupu a päť najlepších tipov na najlepšie peniaze pre fanúšikov veže si môžete kúpiť:

 1. NAJLEPŠÍ CELKOVÝ: Pelonis 40-palcový oscilujúci vežový ventilátor
 2. NAJLEPŠÍ V TECH: Ozeri 3x 44-palcový ventilátor s technológiou Bluetooth
 3. NAJLEPŠÍ NÁVRH NÁVRHU: Air Choice 43-palcový ventilátor bez veže
 4. NAJLEPŠIA HODNOTA: COSTWAY 40-palcový ventilátor veže LCD
 5. NAJLEPŠÍ POKRYTIE OSCILÁCIE: Airvention X01A oscilačný vežový ventilátor

Pred nákupom zvážte nasledujúce faktory a vyberte si najlepšieho fanúšika veže pre vaše potreby.

 • rozmery: Vežové ventilátory majú vysoký a úzky dizajn, čo im umožňuje distribuovať prúdenie vzduchu na veľkej ploche pri minimálnej podlahovej ploche. V priemere je väčšina fanúšikov veže vysoká 30 až 40 palcov a základňa zaberá asi jednu štvorcovú stopu. Majitelia domov môžu ľahko umiestniť ventilátor do úzkych priestorov a rohov, kde to nenaruší pešo v miestnosti.
 • Rýchlosť prúdenia vzduchu: Rýchlosť prúdenia vzduchu ventilátora sa meria v kubických stopách za minútu (CFM) alebo koľko kubických stôp vzduchu sa ventilátor môže pohybovať za minútu. Spotrebitelia môžu väčšinou nájsť tieto informácie na obale výrobcu alebo na základe preskúmania spotrebiteľských recenzií ventilátora. Vežové ventilátory spravidla produkujú menšiu rýchlosť prúdenia vzduchu ako iné typy ventilátorov, pretože lopatky na vežovom ventilátore (ktoré sú umiestnené vo vertikálnej jednotke) sú oveľa menšie, a preto sa pohybujú menej vzduchu. Nezabúdajte však, že vežový ventilátor bude stále spĺňať alebo prekračuje potreby väčšiny majiteľov domov.
 • Nastavenia rýchlosti: Väčšina fanúšikov veže má minimálne tri nastavenia rýchlosti: nízka, stredná a vysoká. Mnohé z nich však ponúkajú ďalšie nastavenia, ktoré umožňujú jemné doladenie množstva cirkulácie vzduchu v miestnosti.
 • Čepele verzus bezlistý dizajn: Väčšina ventilátorov veže má malé motorizované lopatky. V bezvrstvovom ventilátore však duté rúrky vedú prúdenie vzduchu pri vysokých rýchlostiach z otvorov alebo štrbín v prednej časti ventilátora. Medzi výhody, ktoré s ňou patrí, patrí menej častí na čistenie, tichá prevádzka a celkovo bezpečnejší dizajn ventilátora pre domácnosti s deťmi (bez pohyblivých nožov).
 • Hluk: Pretože vežové ventilátory majú menšie lopatky, sú zvyčajne tichšie ako iné typy ventilátorov. Väčšina z nich produkuje nízky „bzučiaci“ hluk, na rozdiel od hlasnejšieho „strašného“ hluku ventilátorov s väčšími lopatkami. Zvuk nie je dostatočne hlasný, aby bránil konverzácii, a je ideálny pre tých, ktorí radi spia s bielym šumom. Pri nižších nastaveniach bude vežový ventilátor zvyčajne vydávať ešte menej zvuku, čo niektorých výrobcov povedie k používaniu výrazov ako „tiché ticho“ a „pokojné“. Ak sa vám nepáči hluk, držte sa vežového ventilátora, ktorý má nižšie hodnotenie decibelov.
 • oscilácie: Väčšina ventilátorov veže kmitá alebo rotuje zo strany na stranu, aby smerovala prúdenie vzduchu cez širšiu oblasť. Spotrebitelia zvyčajne nájdu vežové ventilátory s kmitajúcim oblúkom 90 stupňov alebo 95 stupňov. Hrsť fanúšikov veže na trhu môže oscilovať celých 360 stupňov, ale pokiaľ nemáte v úmysle umiestniť ventilátor do stredu miestnosti, rotácia v celom kruhu pravdepodobne nie je potrebná. Niektoré modely sa dodávajú aj so schopnosťou vybrať šírku oscilujúceho oblúka.
 • Pridané vlastnosti: Mnoho fanúšikov veže má pridané funkcie, ktoré zvyšujú ich príťažlivosť pre spotrebiteľov. Diaľkové ovládače umožňujú napríklad spustenie ventilátora, nastavenie rýchlosti a ovládanie funkcie kmitania odkiaľkoľvek v miestnosti. Niektorí fanúšikovia veže majú vzduchové filtre, ktoré zabraňujú recirkulácii prachu, peľu a domácich miláčikov. Niektoré modely majú navyše ionizátory, ktoré čistia vzduch pri cirkulácii ventilátorom.

Najlepší fanúšikovia veže

Chceli by ste chladiť svoj domov pomocou vežového ventilátora? Tu je našich päť najlepších tipov na najlepšie fanúšikov veže na základe spotrebiteľských recenzií.


1. NEJLEPŠÍ CELKOVÝ: Pelonis 40-palcový oscilačný vežový ventilátor (76,69 USD)

40-palcový ventilátor veže Pelonis je silný, tichý typ. Prietok vzduchu môžete upraviť na jedno z troch nastavení rýchlosti, aby ste našli pohodlie pomocou LED displeja umiestneného v hornej časti ventilátora alebo pomocou diaľkového ovládača pre pohodlie pri nočnom stolíku alebo gauči. Existujú ľahko použiteľné indikátory pre režim, časovač (až osem hodín) a rýchlosť. Osvetlenie displeja sa tiež vypne za 30 sekúnd, aby sa v noci zaistila tma v spálni. Ventilátor ponúka plnú 60-stupňovú osciláciu, aby efektívne premiešal vzduch. Zákazníci Amazonu, ktorí hodnotia tento ventilátor 4,2 z 5 hviezdičiek, zaznamenávajú jeho tichosť a vynikajúci výkon. K dispozícii na Amazone.


2. BEST IN TECH: Ozeri 3x 44-palcový vežový ventilátor s Bluetooth (124,95 dolárov)

Pridajte si tento inteligentný domov k vášmu domovu s týmto fanúšikom veže z Ozeri. Môže byť naprogramovaný pomocou dotykového ovládacieho panela LED, diaľkového ovládača s dlhým dosahom alebo mobilnej aplikácie na vašom smartfóne. A to sa môže pochváliť extra ovládajte svoju úroveň komfortu: Traja oddelení ventilátory na tejto veži (z ktorých každý má tri nastavenia rýchlosti) sa môžu synchronizovať alebo spúšťať samostatne, čím sa vytvorí celkom deväť úrovní prietoku vzduchu. Čokoľvek si vyberiete, sklopené lopatky ventilátora pomôžu znížiť ich hluk, takže vám zostanú jemné, upokojujúce zvuky samotného prúdu vzduchu. Ozeri má osciláciu 90 stupňov v elegantnom modernom dizajne s výškou iba 44 palcov a hrúbkou menej ako 3 palce. Ako naznačuje 4,1-hviezdičkové hodnotenie Amazonu, zákazníci milujú vzhľad a dojem tohto špičkového fanúšika veže. K dispozícii na Amazone.


3. NAJLEPŠÍ BLADELOVÝ DIZAJN: Air Choice 43-palcový ventilátor bez veže (131.99 dolárov)

Fanúšik Air Choice získava najvyššie známky vo svojej kategórii bez lopatiek, podporované silnými 4,4 hviezdami a chválu od spotrebiteľov. Táto 43'-vysoká ultra tichá chladiaca veža osciluje 70 stupňov a prepína medzi tromi rýchlosťami a tromi režimami vetra. Navyše, nielenže môžete ovládať výkon a úroveň v okamihu oznámenia pomocou diaľkového ovládača, ale môžete tiež nastaviť časovač tak, aby sa vypol až o 7½ hodiny neskôr. Spoľahnite sa na bezchybný dizajn ventilátora veže Air Choice, ktorý zaistí bezpečnosť detských prstov a tlapiek domácich miláčikov pri zachovaní chladu. K dispozícii na Amazone.


4. NAJLEPŠIA HODNOTA: COSTWAY 40-palcový ventilátor LCD LCD (56,99 dolárov)

Aj keď tento 40-palcový model COSTWAY stojí menej ako väčšina fanúšikov veže, nedotýka sa funkcií. Ticho a plynulo osciluje. pracuje pri troch rýchlostiach a v troch režimoch, všetko ovládané z LCD displeja alebo z diaľkového ovládača. Nastavenie časovača 7½ hodiny je ideálne pre nočné použitie počas spánku. Potom si ju ráno vyzdvihnite pomocou rukoväte do ďalšej miestnosti, v ktorej budete tráviť najviac času. Zákazníci Amazonu to ohodnotia 4,2 hviezdičkami kvôli svojim kvalitným funkciám a funkciám režimu spánku. K dispozícii na Amazone.


5. NAJLEPŠIE POKRYTIE OSCILÁCIE: Ventilátor Airvention X01A s oscilujúcou vežou (89,99 dolárov)

Hľadáte celkový výkon chladenia miestnosti? 43-palcový Airvention X01A osciluje o 100 stupňov, čím poskytuje lepšie pokrytie ako väčšina fanúšikov veže. Trojstupňový ventilátor ponúka pohodlie diaľkového ovládania a vstavaného časovača. A vo svojom najvyššom nastavení tento ventilátor Airvention pracuje s nie viac ako 50 decibelmi (asi tak hlasno ako príjemná konverzácia). Zatiaľ čo všetci fanúšikovia veže uvedení v našich najlepších výberoch sú bezpečné pre deti a domáce zvieratá, spoločnosť Airvention sa pýši bezpečnosťou bez obetovania energie alebo prúdenia vzduchu, a to vďaka dizajnu klznej mriežky, ktorá bráni deťom alebo domácim zvieratám v dotyku s pohybujúcimi sa čepeľami. XO1A získava od zákazníkov Amazonu 4,3 hviezdy pre jeho tichý a bez stresový dizajn. K dispozícii na Amazone.