Interiérový dizajn

Dizajnéri, ktorí sa pohybujú dovnútra, prerábajú a zanechávajú domy transformované


Zoznámte sa s Tárou Manginim a Percy Brightovou, mozgom, mozgom a tvorivou silou, ktorá stojí za skutočne jedinečnou spoločnosťou zaoberajúcou sa prestavbou domov, Jersey Ice Cream Co. Táto pôsobivá renovácia tohto dua je pozoruhodná, ale rovnako pôsobivý je aj ich proces navrhovania. Považujte ich za aktérov metódy domácich remodelátorov: V skutočnosti sa presúvajú do svojich remodelov a tým, že tam žijú, nakoniec zistia, čo každý dom potrebuje a ako by mal vyzerať. Znamená to žiť na aktívnom konštruktívnom mieste, ale výsledky hovoria samy za seba. Hovorili s nami o svojej spoločnosti a boli schopní pracovať vo svojich vysnívaných zamestnaniach.

Dôvod, prečo sme začali robiť to, čo robíme, je ...

Keď sa celá táto vec začala, boli sme obaja v tej temnej polovici dvadsiatych rokov, keď sme si mysleli: „Čo urobím so svojím životom?“ Stretli sme sa, keď bol Percy uprostred renovácie domu vo Philadelphii. Takmer súčasne sme sa navzájom úplne prepadli a začali sme spoločne navrhovať, vybavovať a zdobiť jeho dom. Pri hľadaní nábytku sme hovorili o spustení obchodu Etsy, predaji na blších trhoch a dúfajme, že jedného dňa sa rozšíri do dizajnu. V tej dobe čakala Tara stoly a myšlienka, že by niečo z toho, čo sa uskutoční, bolo mimo viery. Skutočnosť, že o 5 rokov neskôr sa všetky tieto sny splnili, je iba úplným požehnaním.

Náš proces obnovy možno opísať ako ...

Organický vývoj. Často sa nás pýtajú, ako sme sa rozhodli pre farbu farby alebo povrchovú úpravu steny alebo kus nábytku. A čestná (a zvyčajne nepomáhateľná) odpoveď je, že sme projekt nechali vyvíjať sa a počúvali sme naše vnútornosti. Niekedy neočakávaný nález ročníka úplne zmení naše počiatočné myšlienky priestoru. Niekedy nám náhodné posúvanie gauča poskytne nový pohľad na usporiadanie miestnosti. Život vo vesmíre nám poskytuje skutočné pochopenie toho, čo je potrebné, a necháme nás viesť naše sklony. Páči sa mi, že náš konečný dizajn sa cíti ako objav, prekvapenie, riešenie - dokonca aj pre nás.

To, čo sa nám pri renovácii domov najviac páči, je…

Skutočne je o našej práci toľko vecí, ktoré máme radi, ale sú tu tieto malé momenty. Možno je to krok späť, aby sme naozaj obdivovali niečo, čo sme práve dokončili, možno je to ten pocit, keď niečo náhle klikne a uvedomíte si, že všetko bude mať zmysel, ak pohnete dverami alebo pôjdete s tmavou omietkou namiesto svetla. Mohlo by to byť naozaj čokoľvek, ale keď sa to stane, cítim sa úplne ohromený pocitom „Preto robíme toto.“ Stáva sa to každý deň, niekedy sa to nestane mesiace. Ale keď dosiahneme ten pocit, vieme, že robíme niečo správne.

Naše prvé pracovné miesta boli ...

Renovácia a projektovanie domu Percyho vo Philadelphii bolo našou prvou prácou. Bola to najlepšia práca, pretože sme boli našim vlastným klientom a mali sme slobodu robiť, čo sme chceli. Skutočne nám to umožnilo rozvíjať dôveru v našu prácu a náš štýl. Odtiaľ sme vykonali niekoľko malých pracovných miest, ale našou prvou skutočnou oficiálnou osobou „môžete veriť, že sa to s nami deje ?!“ bola práca v Shipley Corner. V tom čase sme mali na našej webovej stránke malú časť o tom, aká by bola naša práca snov. Chceli sme iba, aby nám niekto dal rozpočet, nejaké kľúče od domu a slobodu robiť s tým všetko, čo sme chceli. Keď nám niekto e-mailom povedal, že nás chce najať, aby sme to urobili, úplne sme stratili myseľ. Od tej doby to bolo nepretržité.

Naše hlavné zdroje inšpirácie sú ...

Aj keď sa pozrieme na blogy a Instagram a podobné veci pre inšpiráciu, myslím si, že viac našej inšpirácie pochádza zo sveta okolo nás. Podrobnosti o starých stodolách, farbe farby reštaurácie, scéne z filmu. Prostredníctvom Pinterestu to môže byť skutočne drvivé a nápady, ktoré sa zdajú byť čerstvé, začínajú vyzerať opakovane a nehybne. Čím ďalej sa nachádzam ďalej od počítača, keď pracujeme, tým lepšie.

Najnáročnejšou vecou našej práce je ...

Jednou z hlavných výziev je, že v skutočnosti nemáme domácu základňu. Žijeme tam, kde pracujeme, takže nemáme vlastný vlastný byt alebo dom. Občas je to veľmi oslobodzujúce, ale samozrejme existujú chvíle, keď by som si želal, aby sme šli domov na miesto, kde žijeme spolu s našimi vecami, v dome, ktorý v súčasnosti prechádza významnou výstavbou. Ale je to voľba. Som si istý, že jedného z týchto dní dostaneme byt a vytiahneme veci z úložiska a položíme riad na police a oblečenie do komody. A stále je časť mňa, ktorá si myslí, že to urobíme a zistíme, že sme radi, že sme nomádi viac, ako sme si uvedomili! Takže je to výzva, ale aj jedna z vecí, ktorá nám bráni nudiť sa, a teda mega bonus súčasne.

Našou obľúbenou súčasťou procesu je ...

Počas procesu dizajnu je veľa radosti, ale veľké odhalenie veľkého klienta nič neprekonáva. Zvyčajne beháme zúfalo a snažíme sa, aby všetko vyzeralo perfektne, a ich klepanie na dvere je ako Vianoce a kombinovanie skúšok späť. Náš adrenalín je taký vysoký, keď kráčajú domom, keď vidia všetko prvýkrát. Je to skutočne vzrušujúci a vyčerpávajúci deň.

Príbeh za našim menom je…

O pár týždňov sme šli na blší trh Brimfield Blea Market a narazili sme na stánok s partiou starých raziacich pečiatok. Nikdy som ho ešte nevidel, ale Percy vysvetlil, ako fungujú, a vložil som do neho kus papiera, vyrazil ho a tam to bolo! Jersey Ice Cream Co! Žartovali sme, že to použijeme ako názov nášho podnikania, a potom, ako sa to až príliš často stáva, sa tento žart stal skutočným. Pred pár rokmi sme sa trochu obávali faktoru zmätenosti, ale držali sme sa toho. Som tak rada, že sme to urobili.

Naše najobľúbenejšie nástroje sú ...

Tara: Moja obľúbená musí byť štetec. Bolo toľko dní, keď maľujem verandu alebo kuchyňu s otvorenými oknami, počúvam hudbu, možno usrkávam na neskorom popoludňajšom kokteile, keď si myslím: „Nemôžem uveriť, že za to môžem zaplatiť. . "

Percy: Musel by som povedať svoje kladivo. Uplynie veľa dní, keď ich nepoužijem z jedného alebo druhého dôvodu a s klasikou sa nemôžete pokaziť, však?

Ak sa vám tieto obrázky páčili, vyhľadajte viac alebo si vytvorte konzultáciu v Jersey Ice Cream Co.