Ako na to a rýchle tipy

Najlepší zásobník pre domácich majstrov


Meg od Happy Looks Good on You nie je cudzie pre Thumbs Up - tu je jej skvelý nápad pre konkrétnu lampu. Ale keď sme videli jej nápad na kutilskú misu pre domácich majstrov, nemohli sme odolať jej nominácii na ďalšie kolo súťaže bloggerov. Tu je návod, ako môžete vytvoriť jej jednoduchý a zábavný projekt!

MATERIÁLY

- Podnos
- Stránky kníh
- Mod Podge
- E600
- Haliere
- Epoxy
- Tvrdidlo
- Špongia

KROK 1

Začal som nudným podnosom, ktorý som vyzdvihol z obchodu s hračkami pre pár babiek. Použil som Mod Podge na zakrytie zásobníka knihami.

KROK 2

Pomocou E-600 som prilepil haliere. Áno, nalepil som každý zvlášť. Naozaj to netrvalo tak dlho. Striedal som rad hláv nahor a chvostov nahor. A takto vyzerá 481 halierov; nemôže do auta vložiť dva galóny plynu, ale môže vytvoriť skvelý podnos!

KROK 3


Teraz pre zábavu časť! Na zakrytie halierov epoxidom. Je veľmi ľahké zmiešať z dvoch častí epoxidové živice s jedným dielom tvrdidla.

KROK 4

Akonáhle to bolo naozaj dobre premiešané, nalial som to cez haliere. Pomocou špongiovej kefy som rozložil epoxid na pokrytie celej hornej časti penny tray. Potom to niekde postavte mimo cesty, aby na niekoľko dní zaschlo a vytvrdlo.

Ďakujeme za zdieľanie, Meg! Pre viac neuveriteľných domácich majstrov, ktoré môžete urobiť tento víkend, navštívte Happy Looks Good on You.