Hlavné systémy

5 nových inteligentných domácich doplnkov na rok 2015


Rovnako ako prílivy a odlivy, každý nový rok odchádza do dôchodku staršej technológie a je svedkom príchodu novej generácie, inovatívnejšej a vzrušujúcejšej, ako to, čo bolo doteraz v stave techniky. Samozrejme, práve teraz je to len január. Rok je stále mladý. Ak sa však budúci rok podobá týmto obľúbeným videám na nedávnej Medzinárodnej výstave spotrebnej elektroniky, rok 2015 sa môže ukázať ako rok, v ktorom technológia inteligentných domácností konečne splní svoj presvedčivý prísľub.

1. INTELIGENTNÝ VENTIL

Ak trávite deň v kuchyni, jedálni a obývacej izbe, prečo by ste mali platiť za vykurovanie alebo chladenie domácej kancelárie a den? So systémom inteligentných ventilačných otvorov HVAC môžete určiť rôzne teploty pre rôzne miestnosti, a to všetko z prenosného počítača, tabletu alebo smartfónu. Pretože sú ventily Keen Home citlivé na teplotu, môžu sa dokonca samočinne prispôsobiť a posielať ohriaty alebo chladený vzduch iba tam, kde je to potrebné, nikdy tam, kde to nie je. Pozrite sa na video produktu.

2. Ľahšie zaťaženie

Najnovšie kombinované umývacie a sušiace zariadenie od spoločnosti Whirlpool sa môže správať odlišne v závislosti od toho, či ste doma alebo doma. Napríklad, ak ste v kancelárii, sušička sa môže prepnúť do režimu vrások, ktorý udržiava vaše oblečenie čerstvé, kým sa neskôr nevrátite. V noci a cez víkendy, alebo ak hosťujete hostí, môže stroj bežať v „tichom režime“, aby nedošlo k rušeniu. Stroje sa navyše môžu pochváliť cyklami špecifickými pre jednotlivé položky; to znamená, že sa už nemusíte pýtať, ktoré umývanie by bolo najlepšie pre posteľnú bielizeň. Jednoducho stlačte tlačidlo na ovládacom paneli a nechajte spotrebiče pracovať na svojej kúzle. Pozrite sa na video produktu.

3. SVETLOMETOVÝ MOMENT

Žiarovky chodili celé desaťročia bez zmeny. Potom, v posledných niekoľkých rokoch, tieto kedysi pokorné komponenty prešli najmenej niekoľkými otáčkami. Stack Lighting môže mať posledné slovo: Jeho responzívna žiarovka, prvá svojho druhu, sa automaticky nastavuje podľa množstva prirodzeného svetla, ktoré je k dispozícii v danom čase. Tieto žiarovky sa môžu dokonca synchronizovať s budíkom a pomaly, ale určite sa rozjasnia, aby vám pomohli zobudiť sa ráno. Pozrite sa na video produktu.

4. ZOBRAZIŤ VAŠICH HOSTOV

Splní sa sen každej mamy: Prakticky môžete mať oči na chrbte hlavy pomocou nového systému monitorovania domácnosti Netatmo Welcome. Keď známa tvár príde na pohľad na komponent fotoaparátu v systéme, môžete byť upozornený aplikáciou smartfónu systému. Týmto spôsobom budete vedieť, či a kedy člen rodiny urobí domov bezpečne. Fotoaparát tiež môže držať karty na nerozpoznaných tvárech. Pozrite sa na video produktu.

5. ZÁHRADNÝ ZÁSOBNÍK

Či už idete na dovolenku alebo ste jednoducho náchylní na zábudlivosť, Parrot má riešenie, ako udržať vaše izbové rastliny nažive. Nové zariadenie spoločnosti sníma množstvo vody, ktoré vaša rastlina potrebuje, a dodáva správne množstvo, a to až tri týždne súčasne. Kým jedného dňa by ste mohli fikus alebo filodendron pod vodou alebo pod vodou, bol prístroj Flower Power H20 špeciálne navrhnutý tak, aby nikdy neurobil túto chybu. Pozrite sa na video produktu.