Kuchyňa

Najlepšie plechovky na odpadky do každého rozpočtu


Najlepšie plechovky na odpadky nielen držia odpadky, ale aj hygienicky a nenápadne. Ak máte príliš malú plechovku, ktorá pravidelne preteká, alebo ak vložky neustále skĺzavajú dole a spôsobujú slizké škvrny na dne, je čas zintenzívniť svoju hru na odpadky. Možno tiež hľadáte plechovku na kontrolu pachov, ako aj takú, ktorá zvyšuje alebo aspoň neznižuje dekor kuchyne.

Čítajte ďalej a zistite, ktoré funkcie sa oplatí zaplatiť, a najlepšie hodnotené modely, ktoré ich majú:

  1. NAJLEPŠÍ VÝBER DOKONČENÍ: Simplehuman Rectangular Step Can
  2. NAJLEPŠIE NÁVOD NA POUŽITIE POHYBU: NINESTARS 21-Gal. Nerezový bezdotykový odpadkový kôš
  3. NAJLEPŠÍ ROZPOČET KÚPIŤ: Gumová maska ​​Premium Step-on Kôš na odpadky

1. Vyberte svoju veľkosť

Priemerná rodina generuje dva až päť vriec kuchynských košov týždenne a najbežnejšie koše na bielizeň majú kapacitu 13 galónov (50 litrov). Ak žijete sami alebo nie ste dosť doma na to, aby ste vygenerovali toľko koša, zvážte menšiu plechovku s obsahom 8 galónov (30 litrov). Štandardná veľkosť 13 galónov je však pre väčšinu ľudí najlepšia, pretože sa v nej dajú ľahko umiestniť také veľké predmety, ako sú džbány na galón mlieka. Mnoho ľudí považuje veľkosť 13 galónov za dostatočne veľkú na to, aby nemuseli odpadky vyberať viac ako jedenkrát denne, ale nie také veľké, aby vyzerali v kuchyni mimo miesta.

2. Dajte pozor na materiály

Kuchynské koše sú zvyčajne vyrobené z ťažkých plastov, polyvinylchloridu (PVC) alebo nejakého typu kovu, často z nehrdzavejúcej ocele. Plasty a PVC sú najdostupnejšie, začínajúc okolo 15 dolárov za model s rozpočtom a bežia až 60 dolárov za jednotku s hands-free prevádzkou. Kovové koše stoja trochu viac, začínajúc okolo 30 dolárov a prevyšujúc 300 dolárov pre dizajnérske modely vo vlastných farbách. Zatiaľ však nie je potrebné šokovať nálepkou: Najlepšie kuchynské koše, ktoré sú odolné, dobre vyzerajúce, sa dajú kúpiť za približne 100 dolárov alebo menej.

3. Pozrite sa do veka

Aj keď máte k dispozícii dostatok miesta na odkrytie odkrytého smetného koša, tá najlepšia je stále s bezpečným vekom. Veko vám pomôže udržať vrecia na odpadky na mieste, udržať zápach na uzde a odradiť zvedavých domácich miláčikov, ktorí chcú zvyšky sendviča z tuniaka, ktorý ste mali na obed.

Lacné modely majú často klenuté viečka s otočnými dverami pripevnenými pántmi. Používatelia jednoducho zatlačia dvere a uložia ich do koša. Veko nie je potrebné demontovať, pokiaľ nevyhodíte veľký predmet, ktorý sa nezmestí cez dvere.

Ak však veľa varíte, poslednou vecou, ​​ktorú chcete urobiť, je pri príprave jedla dostať do kontaktu s ktoroukoľvek časťou kuchynského koša rukami. Najlepšie budete mať bezdotykové veko, ktoré sa otvorí buď šliapnutím na pedál pri spodnej časti plechovky alebo aktiváciou senzora, ktorý reaguje na pohyb ruky. Obe možnosti sú dobré; ako dobrý závisí od kvality otváracieho mechanizmu. Lacný senzor alebo nižší pedál, ktorý trvá iba mesiac pred zlomením, nestojí za peniaze, ktoré ste ušetrili pri pôvodnom nákupe plechovky.

4. Zvážte kontrolu zápachu

Niektoré plechovky na kuchynské koše zahŕňajú filtre s aktívnym uhlím umiestnené vo veku, ktoré pomáhajú absorbovať pachy - čo je rozumné, ak odpadky pravidelne sedí dlhšie ako dva alebo tri dni. Filtre na kontrolu zápachu, ktoré by sa mali vymieňať každé dva až štyri mesiace, však získajú zmiešané recenzie: Niektorí spotrebitelia si myslia, že sú skvelí, zatiaľ čo iní cítia, že to nijako nezmení (a žiaden z najlepších tipov nesúhlasiacich s Najlepšia kuchynská koša môže túto funkciu obsahovať nižšie). Ak si neželáte prameň na voľbu filtra, môžete si vždy kúpiť dezodorizačné vrecká na odpadky, posypať trošku jedlou sódou na odpadky alebo častejšie jednoducho vysypať odpadky, aby ste nezachytili pachy. Pomocou jedného z týchto hackov môžete dezodorovať odpadkový kôš.

Vyskúšajte túto trojicu odpadkových košov! Nielenže začiarknu všetky políčka toho, čo hľadáme v najlepšej nádobe na kuchynské koše, ale každý z nich bol vysoko hodnotený spokojnými spotrebiteľmi. Začnite nakupovať tu.

1. NAJLEPŠÍ VÝBER DOKONČENÍ: Simplehuman Rectangular Step Can

Pre elegantný, kvalitný vzhľad z nehrdzavejúcej ocele, najmenej šesť šupín! - a režim bez použitia rúk, nehľadajte ďalej, ako Simplehuman Rectangular Step Can. Krokový pedál je navrhnutý pre náročné použitie, inzerovaný ako trvajúci až 150 000 krokov bez prerušenia. Kým kapacita 11,9 galónov (30 litrov) má asi o jeden galón menej, ako je priemerná nádoba na kuchynské koše, môžete si kúpiť vlastné vložky (kód M) výrobcu, ktoré dokonale zapadajú do interiéru; to znamená, že väčšina zákazníkov tvrdí, že štandardné 13-galónové vrecia na odpadky fungujú dobre. Kupujúci tiež oceňujú plytký profil, ktorý sa nenápadne vtláča k stene. Vonkajší povrch sa ľahko čistí a ak tradičné nehrdzavejúce striebro nie je vaším štýlom, vyberte si z kuchyne Rose Rose, Black Stainless, Dark Bronze alebo White Steel. Najlepšia časť? To sa môže pochváliť 10-ročnou obmedzenou zárukou, ak by sa jej váha neťažila.

2. NAJLEPŠÍ POHYB AKTIVOVANÝ NA POHYB: NINESTARS 21-Gal. Nerezový bezdotykový odpadkový kôš

Hľadáte pre zväčšenie? Vyskúšajte väčší kôš na koši s bezdotykovým pohybovým senzorom NINESTARS. Táto kartáčovaná nehrdzavejúca oceľ s kapacitou 21 galónov (80 litrov) dokáže pojať oveľa viac ako štandardný 13-galónový kôš. Snímač pohybu s rýchlym otvorením (ktorý v priebehu približne šiestich mesiacov využíva tri batérie D-buniek) naráža na to, aby veko vyskočilo iba na vlnu ruky. Atraktívny povrch z nehrdzavejúcej ocele odoláva odtlačkom prstov a nekĺzavá základňa plechovky bráni tomu, aby sa v prípade, že dôjde k nárazu, pošmykla po podlahe. Odnímateľná vložka prsteňa drží vrecká na odpad bezpečne na mieste a tiež zakrýva hornú časť tašky pre čistý vzhľad. Môžete si kúpiť 21-galónové plastové vložky výrobcu alebo ísť s bežnými 20-galónovými taškami z miestneho obchodu s potravinami. Kôš NINESTARS môže mať obmedzenú dvojročnú záruku.

3. NAJLEPŠIE KÚPENIE ROZPOČTU: Gumová služka Premium Step-on Wastebeals

Pokiaľ ide o model, ktorý je šetrný k rozpočtu a ktorý vydrží každý deň, zvážte použitie gumového maskovacieho koša. Je odolný a je dodávaný s pedálom z nehrdzavejúcej ocele, takže pri likvidácii odpadu nebudete mať žiadne ruky ani špinavé ruky. Ťažký plastový kôš pojme štandardné 13-galónové vrecká a ľahko sa čistí. Veko je opatrené pripevneným krúžkom, ktorý zaisťuje hornú časť vaku, aby sa zabránilo preklzávaniu, a dobre prilieha tak, aby sa zabránilo úniku pachov. Žiadna záruka výrobcu tu, aj keď.