Ako na to a rýchle tipy

Rádio: Zmerajte dvakrát, odrežte raz


Počuli ste staré príslovie: „Zmerajte dvakrát, raz strihajte.“ Pokiaľ ide o projekty „urob si sám“, nebolo by lepšie motto. Tu je niekoľko tipov na určenie veľkosti pracovných miest v dome ...

Počúvaj O PRESNOM MERANÍ alebo si prečítajte nasledujúci text:

Nepoužívajte pásku 25 stôp na meranie 6-palcového rezu. Lepšie je použiť menšiu pásku, s ktorou sa ľahšie manipuluje.

Ak chcete preniesť svoje merania na povrch rezaného materiálu, najskôr stlačte okraj pásky a otáčajte ho, kým sa okraj nedotkne materiálu. Potom položte bod vašej ceruzky na meranie a posuňte ju nahor a doprava, potom hore a doľava. To vám dá známku, ktorá je veľmi dobre viditeľná, ale dostatočne malá na zachovanie presnosti.

Majte tiež jasnú predstavu o tom, aké presné sú vaše merania. Napríklad, ak ste rezanie sadrokartónu, štvrť-palcový rozdiel nebude mať veľký rozdiel. Vždy ju môžete prikryť páskou a bahnom. To isté platí aj o obložení, ktoré plánujete maľovať. Trochu tmel ide dlhá cesta. Pre drevené výrobky s jasným povrchom však musíte byť presnejší.

rádio je novo zavedený denný rozhlasový spot prenášaný na viac ako 60 staniciach po celej krajine (a rastie). Svoju dennú dávku môžete získať tu počúvaním alebo čítaním 60-sekundovej rádiovej špičky domáceho kúrenia Bob.