Kúpeľňa

Je Walk-In Tub pre vás to pravé?


Predstavte si, že namiesto toho, aby ste sa museli dohodnúť na schôdzke a preniesť sa do kúpeľov - a potom musíte zaplatiť za privilégium - mohli by ste sa každý deň doma potešiť kúpeľným zážitkom. Táto myšlienka nie je taká pritiahnutá: majitelia domov už desaťročia vybavujú svoje paluby vírivkami a ich kúpeľne s veľkými vírivkami s tryskami. A zatiaľ čo pre mladšiu scénu je čas strávený vo vírivke iba luxus, starší ľudia vedia, že to môže byť niečo úplne iné.

Pre ženy a mužov určitého veku sa z kúpacích vaní so zabudovanou vodoliečbou stáva kúpanie regeneračným, dokonca zdravotne prospešným zážitkom. Ako uviedol jeden nedávny remodeler, „vírivka pomohla odstrániť veľa bolesti a bolesti. Je to ako byť na dovolenke po celý čas bez všetkého cestovania. “Mať vstupnú vírivú vaňu umožňuje kúpanie, aby sa stala radosťou namiesto úlohy.

Zatiaľ čo vírivka je najznámejšia pre vírivky, ich vstavané vane kladú dôraz na bezpečnosť. Bežné vane môžu byť nebezpečné pre každého; sklzy sú každoročne zodpovedné za tisíce vážnych zranení, niekedy dokonca úmrtí. Najmä pre seniorov je toto nebezpečenstvo prítomné nielen vo chvíľach nepozornosti, ale stále častejšie s tým, ako ich mobilita s vekom prirodzene klesá. V USA je každý deň okolo 10 000 detských boomu 65 rokov a každý tretí z týchto seniorov trpí každoročne poklesom, a preto nejde o marginálny problém. Najnovší dizajn vstavanej vane kombinuje legendárne pohodlie vírivky s mimoriadnymi bezpečnostnými prvkami vrátane nepriepustných nízkoprahových dverí vane, vstavaných drapákov, vyvýšeného sedadla, ochrany proti opareniu vody a textúrovanej podlahy odolnej proti šmyku. ,

Aj keď sú vírivé vane vyrábané špeciálne pre jeden typ majiteľa domu, nie sú len pre jeden typ domu. Naopak, vedia, že bez ohľadu na váš vek je prioritou kombinovať bezpečnosť so zachovaním vzhľadu a pocitu vašej kúpeľne a zabezpečiť, aby sa váš dom nezdal inštitucionálny. Inovátori ako Jacuzzi, Inc. to riešili vážne, používajúc koncept univerzálneho dizajnu - to znamená, funkcie pre domácnosť, ktoré vyzerajú skvele a fungujú rovnako dobre pre všetkých, mladých i starých. Inými slovami, ich vstupné vane sú vhodné pre starých rodičov, ako aj pre vnúčatá.

Ako starnete, váš dom sa nezmenil, ale vaše potreby sa zmenili. Namiesto toho, aby ste predčasne opustili svoj domov pre seniorov, je zrejmé, že dom opravíte tak, aby vyhovoval vašim potrebám. Starnutie v domácich remodeleroch robí tento proces bezproblémovým tým, že vás vedie od výberu produktu až po inštaláciu. Ich vstavané vane a sprchy sú k dispozícii vo viacerých veľkostiach, takže ak má vaša existujúca vaňa štandardnú veľkosť, vstavaná vírivka sa zmestí priamo do priestoru, ktorý sa uvoľňuje.

Inštaláciu v domácnosti vykonávajú profesionálni certifikovaní inštalatéri a je často dokončená za jeden deň. Toto nie je projekt pre domácich majstrov. Počas inštalácie môže dôjsť k viacerým faktorom, vrátane typu a stavu existujúceho inštalatérstva, elektrického vedenia a servisu, podmienok podláh, požiadaviek miestneho stavebného predpisu a umiestnenia kúpeľne v dome. Certifikovaní inštalatéri však môžu vyriešiť všetky problémy počas procesu inštalácie. To je dôvod, prečo sa najkvalitnejšie vstupné vane predávajú ako komplexné balenie vrátane vašej novej vane, inštalácie a vyčistenia.

Ak sa chcete dozvedieť viac o hydroterapii a vírivke s vírivkou, navštívte stránku HydroterapiaBathing.com.

Tento príspevok bol vytvorený v spojení so spoločnosťou Aging In The Home Remodelers, Inc.