Interiérový dizajn

Zoznámte sa s najjasnejšími drevárskymi výrobcami v Karolíne


Zoznámte sa s duom za jednou z najmodernejších svetelných spoločností v okolí. Shelli Worley a jej manžel Seth založili obchod Worley's Lighting, špecializujúci sa na elegantné, moderné a minimalistické vzory vyrobené z kvalitných materiálov. S pomocou svojej rodiny vytvára tento pár v Charlotte v Severnej Karolíne niektoré z najkrajších a najfunkčnejších dizajnov osvetlenia, ktoré sme videli veky. Kusy sú dobre premyslené a krásne remeselné, naznačujúce dlhú rodinnú líniu drevospracujúcich a dizajnérov Shelli. Na stretnutí mysliach sme položili naše najpálčivejšie otázky o tvorivom procese ľuďom za týmto očarujúcim špeciálnym obchodom, ktorý čítal o tom, čo mala povedať Shelli.

Dôvod, prečo sme začali robiť to, čo robíme, je ...
Worley's Lighting začal ako môj sen. Vždy som mal vášeň pre zdobenie a dizajn interiéru. Rozhodnutie sústrediť svoju energiu na osvetlenie si vyžadovalo trochu času, ale nakoniec som si na to vyvinul skutočné vzrušenie! Lampy sú dôležitou súčasťou každej miestnosti a líšia sa tvarmi, veľkosťami, textúrami a materiálmi. Preto sa pre mňa osvetlenie stalo veľkou a širokou cestou, aby som mohol vyjadriť svoju kreativitu a stavať veci, ktoré milujem.

Začali sme našu spoločnosť, keď ...
Spoločnosť som založil v čase prechodu vo svojom živote. Bol som medzi prácami a mal som veľa nápadov na dizajn bytových doplnkov. Tieto nápady sa zmenili na skutočné produkty a po ich zaradení do nášho online obchodu Etsy sa začali predávať! O tri a pol roka neskôr pokračujeme v predaji na Etsy a teraz na našej vlastnej webovej stránke elektronického obchodu.

Náš dizajnový štýl by sme definovali ako ... Moderný / minimálny, vyvážený teplom a prirodzeným vzhľadom a tvrdosťou tvrdého dreva.

Moje prvé zamestnanie bolo ...
Keď mi bolo 16, dostal som svoje prvé zamestnanie v trezore. Nakupovali sme hlavne a predávali oblečenie. Vyrastali a rodičia nás povzbudili, aby sme si čo najskôr našli prácu a zarobili si vlastné peniaze. Som vďačný za hodiny, ktoré som sa naučil v takom mladom veku, pretože ma viedli k tomu, že som sa stal podnikateľom.

Naše hlavné zdroje inšpirácie sú ...
Vždy ma inšpiruje drevo, s ktorým pracujeme. Snažím sa udržiavať všetky naše návrhy jednoduché, aby som ukázal prírodnú krásu dreva. Ja som všetko o čistých, moderných líniách a zdravých, drevnatých materiáloch.

Najnáročnejšou vecou našej práce je ...
Najnáročnejšou vecou našej práce je udržať krok s výrobou v našich súčasných prevádzkach. Sme nadšení z každej jednotlivej objednávky, či už z niektorého z našich online obchodov alebo od predajcu. V súčasnosti však prerástli naše dielenské a kancelárske priestory s rozlohou 1 300 štvorcových stôp, čo pre nás predstavuje niekoľko výziev. S riešeniami šetriacimi priestorom sme kreatívni - máme veľa policových regálov a vždy sa snažíme skladovať vertikálne.

Našou obľúbenou súčasťou procesu je ...
Moja obľúbená časť je počiatočný proces navrhovania. Zvyčajne načrtávam veci, ktoré mi padajú do hlavy, a trávim dosť času premýšľaním nad novými návrhmi. Milujem brať to, čo začalo v mojej hlave, položiť ho na papier a potom ho oboma rukami oživiť.

Naše obľúbené materiály, ktoré máme použiť, sú…
Máme radi drevo! Orech je náš obľúbený. Tiež milujeme tvrdý javor, čerešňu a sapele.

Náš najobľúbenejší go-to nástroj je ...
Bez našich viacerých JawHorses by sme nemohli fungovať - ​​sú tak všestranní. Používame ich na lepenie, držanie kúskov na mieste, na ktorých pracujeme, a veľa ďalších vecí.

Ak máte radi Worley's Lighting rovnako ako my, pozrite si ich online alebo ich sledujte na Facebooku, aby ste mohli sledovať svoje najnovšie produkty alebo si zobrať domov úplne jedinečnú lampu.