Ako na to a rýchle tipy

DIY Preglejka Časopis


IKEA Expedit je skutočnou oporou v domácnostiach po celom svete. Je ideálny pre zberateľov a milovníkov kníh, ale možno nebudete chcieť vystaviť všetky svoje police. To je dôvod, prečo sa Tanya v Dans le Townhouse rozhodla, že je najvyšší čas nájsť riešenie úložiska, ktoré by jej zakrylo mnoho časopisov. Ale keď si kúpila nádobu, vyzerala bezútešne, ona a jej manžel sa rozhodli pre domácich majstrov preglejky! Účinok je perfektný a dáva tejto veľkej škatuľke police svoj vlastný vkus. Zistite, ako to dokázali prečítaním toho, ako na to.

MATERIÁLY A NÁRADIE Dostupné na Amazone
- 1/4 'preglejka z borovice Carribea (približne 1,5 listu)
- Tabulová píla
- Pásová píla
- Lepidlo na drevo
- Svorky
- Brúsny papier
- Maľovanie
- Biele škvrny
- Lak s nízkym leskom
- Zásuvka sa ťahá
- Cítil som chodidlá

KROK 1

Raz sme mali predstavu o tom, čo sme chceli - a akú veľkosť - Hubby použil tento online nástroj na vytváranie zoznamov, ktorý sa mu naozaj páčil. Pomáha to zistiť, koľko materiálu potrebujeme, a pomáha nám efektívne narezať preglejku.

KROK 2

Použil stolovú pílu na rezanie všetkých štvorcových / obdĺžnikových tvarov a pásovú pílu na trojuholníkové rezy.

KROK 3

Okraje prilepili a zovreli škatule k sebe (pomocou lepidla na drevo na obidve strany každého spoja). Po zaschnutí prilepil vnútorné priečky na miesto. Bez rozdeľovačov by to pre Expedit znamenalo veľké úložné priestory.

KROK 4

Po zaschnutí lepidla sme hladké povrchy hotového časopisu brúsili. Určite som bol v pokušení maľovať ich aqua (všetko tyrkysové!), ale z nejakého dôvodu som naozaj zbitý zrnom Carribea. Rozhodol som sa maľovať vnútri tyrkysovo. Aby som pomohol poistiť, že na čelách nie je žiadna farba, nelakoval som okraj - iba vnútornosti.

KROK 5
Aj keď milujem zrno Carribea, nemilujem prirodzenú farbu borovice. Tri vrstvy mojej najobľúbenejšej bielej škvrny pomohli zjemniť žltnutie. Akonáhle bola škvrna suchá, aplikoval som dve vrstvy laku s nízkym leskom a medzi vrstvami jemne obrúsil.

KROK 6
Nainštalovali sme môj ročník zameraný na hardvér pomocou malej metrickej skrutky a podložky.

KROK 7

Nakoniec sme do dolnej časti každého súboru pridali niekoľko plstených nôh, aby sme zabránili poškriabaniu Expeditu.

A ste hotoví!

Vďaka, Tanya! Ak sa chcete vydať na prehliadku jej domu alebo navštíviť ďalšie projekty pre domácich majstrov, navštívte Dans le Townhouse.