Hlavné systémy

Rádio: Ušetrite veľké peniaze s podkrovnou izoláciou


Pri pohľade na to, aby ste si mesačne zarátali účty za kúrenie a chladenie? Odpoveď môže byť priamo nad hlavou. Ak vaše podkrovie nie je izolované, chýba vám vynikajúca príležitosť na zníženie nákladov.

Počúvaj O ATTICKOM IZOLÁCII PREP alebo si prečítajte nasledujúci text:

Nezáleží na tom, aký typ izolácie nakoniec použijete, začnite s prípravou pracovnej oblasti. To zahŕňa orezávanie prenosných svetiel na krokve, aby ste videli, čo robíte. Ak v podkroví nie je žiadna podlaha, položte listy preglejky, z ktorej bude fungovať pevná platforma.

Teraz je tiež optimálny čas skontrolovať v podkroví, či neobsahuje príznaky zmeny farby alebo plesne; buď môže signalizovať únik strechy. Keď ste na tom, použite poveternostnú alebo penovú penu na utesnenie akýchkoľvek únikov vzduchu okolo komínov, inštalačných komínov, odsávacích ventilátorov alebo všade tam, kde máte podozrenie, že by vonkajší vzduch mohol prechádzať.

Podkrovná izolácia môže doslova znížiť účty za kúrenie a chladenie až o polovicu. Či už si najmete dodávateľa alebo to urobíte sami, vaša peňaženka vám poďakuje.

rádio je novo zavedený denný rozhlasový spot prenášaný na viac ako 60 staniciach po celej krajine (a rastie). Svoju dennú dávku môžete získať tu počúvaním alebo čítaním 60-sekundovej rádiovej špičky domáceho kúrenia Bob.