Dvere a okná

Rádio: Robíte veľkú chybu so svojím systémom Storm Windows?


Túto zimu, skôr ako zatvoríte okná búrok, sa uistite, že na spodku každého z nich je priepasť otvorená. Všetky búrkové okná vyrábané vo výrobe majú malé priepasťové otvory. Sú navrhnuté tak, aby vylúčili všetku vlhkosť, ktorá sa hromadí medzi búrkou a primárnym oknom.

Počúvaj NA STORMOVÝCH DÁVKACH WINDOW alebo si prečítajte nasledujúci text:

Bohužiaľ, niektorí ľudia nerozumejú potrebe dier. Keď dospejeme k záveru, že tieto diery bolia, skôr pomáhajú, títo ľudia vyplnia priepasť tesnením. Ak tak urobíte, môže to v krátkom časovom horizonte ušetriť niekoľko babiek v nákladoch na vykurovanie, ale v dlhodobom horizonte môže absencia plačových otvorov hniť okenný parapet a v vážnych prípadoch môže viesť k poškodeniu vody a tvorbe plesní v stene.

Ak boli priepusty vo vašich oknách utlmené, môžete vytvoriť nové: Len vyvŕtajte pár štvrtín palcových otvorov cez spodné rohy každej búrky. Na to, aby bol vrtný otvor účinný, vrták musí prejsť celým rámom. Dávajte však pozor, aby ste nevŕtali do dreveného parapetu pod ním.

rádio je novo zavedený denný rozhlasový spot prenášaný na viac ako 60 staniciach po celej krajine (a rastie). Svoju dennú dávku môžete získať tu počúvaním alebo čítaním 60-sekundovej rádiovej špičky domáceho kúrenia Bob.