Súťaže a rozdávanie

Thumbs Up: Dnes sa začína súťaž o projekt na výrobu paliet pre domácich majstrov


O tom niet pochýb: Skromná paleta oslovuje fantáziu. Jeho možnosti takmer neexistujú a zdá sa, že každý užívateľ v oblasti domácich majstrov, bloggerov a používateľov Pinterestu bral do úvahy surový potenciál palety naraz. Ale iba málokto skutočne využil celý potenciál tohto materiálu. Každý z tohto mesiaca Palec hore konkurenti urobili práve to - zvýšili túto zvyšnú dodávku na lavičky, postele, stoly a ďalšie. A to si zaslúži veľký palec.

ZOBRAZIŤ VŠETKY PROJEKTY TERAZ!

Niektoré z týchto projektov sú dosť jednoduché na to, aby sa dokončili v popoludňajších hodinách, zatiaľ čo iné si vyžadujú svaly, špeciálne nástroje a čas na dokončenie. Ale bez ohľadu na zložitosť, všetci si úplne zaslúžia, aby si odniesli cenu - darčekovú kartu vo výške 250 dolárov na skutočnú hodnotu.

Máme radi každý jeden z paletových projektov tohto mesiaca, ale môže vyhrať iba projekt s najvyšším počtom hlasov. Preto potrebujeme váš hlas, aby sme určili víťaza tohtoročnej súťaže. Hlasujte preto dnes a každý deň, aby ste nám pomohli vybrať víťaza blogu Thumbs Up v tomto mesiaci!

Gratulujeme víťazovi blogu Crafting in the Rain za posledný mesiac. Prečítajte si viac o jej víťazstve Palec hore projekt tu.

Chcete na ďalší blog odporučiť bloggera Palec hore? Povedzte nám o tom na Facebooku alebo Twitteri!