Súťaže a rozdávanie

Vstúpte do rozdávania 1 000 $ predných dverí s výrobou Larsona už dnes!


Staré príslovie stále zvoní dodnes: Nemáte druhú šancu urobiť prvý dojem. A pokiaľ ide o váš domov, predný vchod urobí prvý dojem na návštevníkov a hostí, takže je zrejmé, že jedným z najlepších spôsobov, ako zabezpečiť, aby bol váš prvý dojem dobrý dojem, je pridanie atraktívnej, trvanlivej a energeticky efektívnej búrky. dvierka. Nové búrkové dvere poskytujú nielen izoláciu, ale aj izoláciu, chránia váš domov pred nepriaznivým počasím, zvyšujú bezpečnosť a umožňujú prenikanie prirodzeného svetla a škodcov.

Aby ste dostali dar lepšieho obrubníka, spoločnosť Larson Manufacturing sa spojila a priniesla vám špeciálnu darčekovú bránu pre 1 000 dolárov za predné dvere, ktorá jedného šťastnému výhercovi udelí darčekovú kartu v hodnote 1 000 USD, ktorá sa použije na výber prémiových búrkových dverí.

Dnes a každý deň až do 11. júna 2019 (začínajúc o 12:00 hod. CDT 1. apríla 2019 až 11:59 a CDT 11. júna 2019) vstúpte a vyhrajte jednu darčekovú kartu v hodnote 1 000 dolárov od spoločnosti Larson Manufacturing! (Pozri oficiálne pravidlá nižšie.)

Spoločnosť Larson Manufacturing sľubuje zlepšenie domova vďaka víťaznému výberu inovácií v oblasti búrkových dverí a okien. A s týmto najnovším rozdaním Larson pomáha zlepšovať komunity tým, že udeľuje peňažný dar spoločnosti Habitat for Humanity, aby pomohol tejto charitatívnej organizácii poskytnúť bývanie viacerým ľuďom v núdzi. Výherca tohto rozdania bude mať možnosť vyjadriť sa k tomu, ako sa tento dar použije, a to výberom komunity na získanie finančných prostriedkov na základe zoznamu miest poskytnutých Larsonom. Habitat for Humanity je globálna nezisková organizácia bývania, ktorá pracuje v miestnych komunitách vo všetkých 50 štátoch a buduje silu, stabilitu a samostatnosť v partnerstve s rodinami, ktoré potrebujú dôstojné a dostupné bývanie.

Larson Výroba bola založená pred viac ako 65 rokmi Oscarom Larsonom a rozrástla sa z obchodu s jedným človekom na najväčšieho výrobcu búrok a búrok v Spojených štátoch. Americké rodinné sídlo spoločnosti a hlavné výrobné zariadenie sa nachádzajú v Južnej Dakote a ďalšie závody sa nachádzajú v Iowe a Severnej Karolíne.

Búrkové dvere Larson sa dodávajú v mnohých štýloch s mnohými voliteľnými funkciami, ktoré zvyšujú výkon a vzhľad. Tu sú niektoré z najdôležitejších:

Úplné zobrazenie, vysoké zobrazenie alebo stredné zobrazenie: Búrkové dvere Larson sú dodávané v rôznych konfiguráciách. Celosklenené sklo umožňuje, aby do domu prišlo maximálne množstvo prirodzeného svetla; polomatné dvere s vysokým výhľadom prepúšťajú prirodzené svetlo hore, zatiaľ čo masívny spodný panel poskytuje zvýšenú odolnosť; a búrkové dvere z polovice pohľadu sú vybavené sklom 2/3, ktoré kombinujú svetlo a odolnosť.

Priateľské k zvieratám: Vďaka jedinečným dizajnom Larsonu môžu vaši miláčikovia prichádzať a prechádzať skrz zatiahnuteľné zásteny pre domáce zvieratá s klapkou PetSafe. Dvere pre domáce zvieratá sú k dispozícii v rôznych veľkostiach na umiestnenie domácich miláčikov do 40 libier; 100 libier; alebo 220 libier.

Dizajn s výsuvnou obrazovkou Away®: Špeciálna konštrukcia odťahovacej obrazovky Away® od spoločnosti Larson okamžite zmení vaše búrkové dvere na sito. Stiahnuteľná obrazovka poskytuje vynikajúce súkromie, lepšiu ochranu proti hmyzu, vylepšenú ochranu pred slnečným žiarením a vyššiu pevnosť.

Extrémna ochrana pred poveternostnými vplyvmi: Hliníkový rámik Larson bez údržby a prekrývajúce sa okraje utesňujú drsné počasie a udržujú prievan na uzde. Larson tiež ponúka sériu magnetických tesnení, ktorá obsahuje magnetický pásik proti poveternostným vplyvom podobný tesneniu chladničky pre lepšiu ochranu pred prvkami.

Unikátna technológia zatvárania: Búrkové dvere Larson sa dodávajú s výberom inovatívnych zatváračov: Jednou z možností, zatváracím zámkom Hold-Open, je funkcia, ktorá vám umožní držať otvorené dvere klepnutím nohou na tlačidlo.

VSTUPTE TERAZ!

Zadajte prozradené darčekové predmety v hodnote 1 000 dolárov denne, aby ste zvýšili svoje šance na výhru prémiových búrkových dverí od spoločnosti Larson Manufacturing.

Ak sa chcete dozvedieť viac o výrobe spoločnosti Larson a zobraziť viac informácií o výbere vysokokvalitných búrok a dverí z okien spoločnosti, kliknite sem.

Sweepstakes sú prístupné iba legálnym obyvateľom 50 Spojených štátov alebo okresu Columbia, ktorí sú v čase vstupu osemnásť (18) rokov (19 rokov pre Alabamu alebo Nebrasku) alebo staršie. Zamestnanci, úradníci a riaditelia spoločnosti Larson Manufacturing Company, Inc. (ďalej len „sponzor“), jej materských, dcérskych a pridružených spoločností, reklamných, propagačných alebo produkčných agentúr, webových majstrov / dodávateľov a ich rodinných príslušníkov IRS, okamžitých rodinných príslušníkov (manžel / manželka) , rodičia, deti, súrodenci a každý z manželov bez ohľadu na to, kde bývajú), a jednotlivci, ktorí bývajú v tej istej domácnosti (bez ohľadu na to, či sú alebo nie sú v spojení), nie sú oprávnení na účasť. Účasťou účastníkov súhlasia s týmito oficiálnymi pravidlami a rozhodnutiami sponzora a / alebo jeho nezávislej rozhodcovskej agentúry, ktoré sú konečné a záväzné vo všetkých ohľadoch. Pozri oficiálne pravidlá.