Súťaže a rozdávanie

Zadajte Peňažné podlahy s rozdielom 5 000 dolárov - DNES!


Je október a pád je tu vážne. Možno sa ocitnete v hľadaní spôsobov, ako oživiť svoje okolie. S ohľadom na sezónne zmeny sme sa spojili s Lumber Liquidators, aby sme vám pomohli osviežiť váš domov. Tento mesiac dostane jeden šťastný výherca podlahu Lumber Liquidators v hodnote 5 000 dolárov! Možnosti podlahových krytín likvidátorov dreva prinesú do vášho priestoru nový štýl a funkčnosť od základov. Ak uvažujete o prechode na podlahy z tvrdého dreva, teraz je čas vstúpiť.

VSTUPTE TU, aby ste mohli vyhrať

Dnes a každý deň tento mesiac (od poludnia EST utorok 30. septembra do 11:59 hod. piatok 31. októbra), prihláste sa a vyhrajte jednu 5 000 dolárov, ktoré sa vzťahujú na podlahy spoločnosti Lumber Liquidatorsee Oficiálne pravidlá nižšie).

Ak vyhráte tento mesiac rozdanie, získate prémiovú podlahu z tvrdého dreva vo výške 5 000 dolárov, so súhlasom likvidátorov reziva! Spoločnosť bola založená v roku 1993 dodávateľom Tomom Sullivanom a potom rýchlo rástla so špecializáciou na širokú škálu možností podlahy z tvrdého dreva. Ponúkajú masívne a upravené tvrdé drevo, upravené tvrdé drevo, bambus, korok a odolnú vinylovú podlahu pre všetky vaše potreby. Mäsiarske bloky, lišty, príslušenstvo a nástroje sa tiež predávajú na svojich webových stránkach av mnohých obchodoch.

• Lumber Liquidators sa môže pochváliť jednou z najväčších kolekcií nedokončených a nedokončených podlahových krytín z tvrdého dreva v priemysle, takže už nikdy nebudete musieť ísť nikam inam.

• Ich technické a odolné vinylové doplnky, ktoré boli skonštruované obzvlášť odolne, umožňujú vašim podlahám stáť pri meniacich sa teplotách, vlhkosti a každodennom opotrebovaní.

• Vyberte si medzi rôznymi povrchovými úpravami v závislosti od požadovaného vzhľadu a nezabudnite na ich ľahké podlahové možnosti, na ktoré sa dá kliknúť!

vstúpiť Odovzdanie podlahy s pádom 5 000 dolárov každý deň, aby ste zvýšili svoje šance na výhru podlahy 5 000 dolárov od likvidátorov dreva.

Ak sa chcete dozvedieť viac o likvidátoroch reziva a rôznych možnostiach podlahových krytín, kliknite tu.

„Poskytnutie rozdielov pri páde 5 000 dolárov“ je otvorené iba pre trvalých legálnych obyvateľov USA z 50 štátov a okresu Columbia. Vo všetkých ostatných geografických polohách je neplatný. Nie je potrebný žiadny nákup. Ak je to zakázané, neplatí. Obdobie súťaže o cenu trvá od 12:00 hod. (EST) EST Utorok, 3. decembra, 2014 až 11:59 ráno, piatok 31. októbra 2014. Jeden vstup na domácnosť za deň. Alternatívny spôsob zadania pre Kreslenie je k dispozícii faxom na vaše meno a adresu na číslo 508-437-8486 počas príslušného Vstupného obdobia. Výherné možnosti závisia od počtu prijatých oprávnených prihlášok. Zadaním všetci účastníci súhlasia s Úradné pravidlá.