Ako na to a rýchle tipy

Diárový pracovný organizér s PVC rúrkou


Prečo si kúpiť stolný organizér, keď si môžete vytvoriť svoj vlastný? To si myslela Cher, mozgy za Designs by Studio C, keď vyrobila tento neuveriteľný držiak kancelárskych potrieb z PVC. Keď sa inšpirovala verziou v obchode, nabúrala na svoje vlastné peniaze za menej peňazí a len o málo práce navyše. Výborne! Pozrite sa, ako zobrala jednoduchú plastovú trubicu a urobila ju oveľa viac.

Za menej ako 10,00 dolárov, vrátane farby, si môžete pripraviť šálky na organizovanie stolov s PVC v akejkoľvek farbe, ktorá chcete, aby zodpovedala vášmu interiéru, a počet kockov je úplne na vás!

MATERIÁLY

- PVC rúrka (2 ', 1,5', 1,25 'okrúhle veľkosti)
- kartón
- tekuté nechty
- farba v spreji
- pokosová píla (alebo ručná píla - alebo ich požiadajte, aby vám rezali v železiarstve)

KROK 1

Použil som pokosovú pílu (alebo môžete použiť pílu na ruky a pokosovú pílku) na rezanie rúrky v náhodných dĺžkach. Zrezal som 30 stupňov. skosenie na jednom konci každej rúrky.

KROK 2

Použil som striekaciu farbu (Valspar in Gloss Frosty Berry) a jednotlivé diely maľujem osobitne.

KROK 3

Akonáhle boli kúsky suché, usporiadal som kúsky spôsobom, s ktorým som bol spokojný - nie je to ľahká úloha - potom som tieto kúsky zlepil spolu s kúskami tekutých nechtov.

KROK 4

Z dolnej časti som položil celú zostavu na kúsok kartónu a vytiahol som okolo vonkajšej strany krychlí.

KROK 5

Vystrihla som to nožnicami, natrela tekuté klince na spodok kociek a pripevnila ho na lepenku.

Je také ľahké a nenáročné vyrobiť šálky na organizovanie stolov pomocou PVC - šálky sa môžu olemovať umývateľnou páskou pre akýsi náladový vzhľad alebo maľovať každú rúru inou farbou. Vyššie rúry môžu byť tiež použité na usporiadanie štetcov.

Ďakujeme za zdieľanie, Cher! Ak chcete vidieť ešte dômyselnejšie projekty pre domácich majstrov a plány nábytku, pozrite si jej webovú stránku Designs by Studio C.