Ako na to a rýchle tipy

Detské stoličky pre domácich majstrov s PVC rúrkou


Leto môže byť po všetkom, ale to nás nezastavilo v tom, aby sme ocenili tieto úžasné (a úžasne jednoducho vyrobené) stoličky letných táborov. Tieto stoličky, ktoré vyrobila jedna z dvoch Alžbetín za spoločnosťou Simple Simon a Company, sú rovnako cenovo dostupné, ako sa dajú ľahko zostaviť. Plus deti ich budú mať radi. To v našej knihe dostane palce hore. Pozrime sa, ako je možné tieto rúrkové stoličky z PVC vyrobiť v žiadnom momente.

Takže v mojej letnej nostalgii som hovoril Liz o tom, ako som chcel robiť stoličky, aké som mal, keď som bol malý pre naše deti. A tak sme začali hovoriť .... a my sme prišli s týmito stolicami pre letné tábory pre naše deti. AND. ONI. SÚ. ÚŽASNÝ. Sú ľahké, prenosné ... a to najlepšie, čo ... NIKDY NEMÁTE POTVRDZAŤ HUBBY, KTORÉ MAJÚ VYKONAŤ. Sú tak jednoduché! Naozaj. A každý z nich môže byť vyrobený za zhruba 6 dolárov za kus. Ešte lepšie.

MATERIÁLY

- (4) 15 'kusov 1' kruhovej rúrky z PVC (môžete si ju nechať narezať v obchode pre domácich majstrov)
- (2) 10 'kusov 1' kruhovej rúrky z PVC
- (2) 7 'kusov 1' kruhovej PVC rúrky
- 8 lakťov z PVC
- (2) 3 'skrutky a matice
- elektrická vŕtačka
- 7 x 18 palcov ripstopového nylonu (alebo vysokovýkonného plátna)
- základný náter a farba (voliteľné)
- acetón (voliteľné)

KROK 1

OK. Tu je obchod. Choďte do miestneho obchodu s vylepšením domácnosti ... požiadajte ich, aby rozrezali kúsky a pomohli vám nájsť zvyšky kúskov. Budete musieť vyvŕtať 4 otvory a to je všetko. Naozaj. Sľubujeme, že to dokážete!

KROK 2

OK, tu je to, čo musíte urobiť, aby ste poťahy sedadiel vytvorili. Jedným z užitočných tip-použiť super ťažké plátno. Musí byť schopný udržať hmotnosť dieťaťa a nesmie sa natiahnuť alebo roztrhať.

Zmerajte a zošite 2,5-palcové puzdro na každej strane tak, aby ste sa mohli skĺznuť cez PVC rúrku.

KROK 3

A takto si urobíte sedadlá. Nakoniec sme natierali a natierali naše PVC rúrky, pretože na nich majú čierne štítky a čísla. (Ďalším prístupom čitateľov Simple a Simon Co. je použitie acetónu na odstránenie čiernych štítkov.)

KROK 4

Nájdite stred všetkých štyroch 15 'rúr z PVC a vyvŕtajte otvor v strede každej z nich.

KROK 5

Sedlo prevlečte cez jeden 7 'kus potrubia a jeden 10' kus potrubia.

KROK 6

Zmeňte svoje rúry na obdĺžnikové tvary.

KROK 7

Potom preškrtnite obdĺžniky, zarovnajte vyvŕtané otvory a vložte skrutky na každú stranu stoličky. Dotiahnite matice.

KROK 8

UŽITE SI TO!

Ďakujem obom Alžbetám ​​v spoločnosti Simple Simon a Company za zdieľanie s nami. Ak chcete vidieť viac svojich remesiel pre deti alebo nejaké zábavné jesenné projekty, pozrite sa na ich webové stránky.