Súťaže a rozdávanie

Thumbs Up: Dnes sa začína súťaž o DIY Headboards


Čelo postele nie je iba dekoratívnym prízvukom; ako ústredný bod spálne určuje náladu a štýl tónu pre najosobnejší priestor v celom dome. Ak ste niekedy nakupovali na čelo postele, potom viete, že v maloobchode vám môže stáť pekná centa za vyzdvihnutie kvalitnej čelo postele. Aj napriek tomu, že ide o relatívne priamu konštrukciu, má zmysel ísť po ceste pre domácich majstrov.

Nespočetné množstvo ľudí to urobilo v minulosti pomocou takmer všetkého materiálu, na ktorý ste si mysleli, na základe širokej škály vzorov. Ale nie každý čelo hlavy obracia hlavy ako vynaliezavý, pútavý a všade okolo pozoruhodné projekty, ktoré sme vybrali pre tento mesiac Palec hore, Niektoré sú jednoduché, zatiaľ čo iné sú zložitejšie, ale všetky si zaslúžia vašu pozornosť - a váš hlas!

ZOBRAZIŤ VŠETKY PROJEKTY TERAZ!

Na každú z týchto vynárajúcich čelných dosiek sme umiestnili našu známku schválenia, ale iba jeden môže vyhrať darček - darčekovú kartu s výškou 250 dolárov pre Home Depot. Potrebujeme, aby ste zavolali, takže za svoj obľúbený projekt hlasujte tak často ako raz za deň! A ďakujeme, že ste nám pomohli spoznať prácu kreatívnych a oddaných domácich majstrov, ako ste vy.

Gratulujeme víťazovi blogu, ktorý vyhral minulý mesiac, DIY Pete. Prečítajte si viac o víťazstve Palec hore projekt tu.

Chceli by ste odporučiť bloggerovi na ďalšie Palec hore? Povedzte nám o tom na Facebooku alebo Twitteri!