Ako na to a rýchle tipy

5 Čo robiť s… krabicami od topánok


Je tu niečo o veľkosti, trvanlivosti a univerzálnosti krabíc od topánok, ktoré nás nútia držať ich dlho potom, ako naša obuv urobila chôdzu. Ak stále máte k dispozícii krabicu od topánok (alebo štyri), vaše inštinkty hromadenia boli správne, že v krabici je dostatok potenciálu. Mnoho jednoduchých a rýchlych projektov vdýchne vášmu starému úložisku obuvi nový život, či už hľadáte čistú funkciu alebo niečo zábavnejšie. Tu je päť obľúbených remesiel, ktoré vám pomôžu začať.

1. UCHOVÁVAJTE SPOOLY

Jedným z problémov, ktoré majú veľké zásoby pásky na balenie a zdobenie? Nevyhnutné spleť, ku ktorému dôjde, keď sa vaše stuhy nepoužívajú. Ale s krabicou od topánok a niektorými základnými remeselníckymi nástrojmi si môžete nechať ozdoby upravené. Ak sa chcete stať vlastným organizátorom, postupujte krok za krokom na stránke Just Crafty Enough.

2. Zobuď svoje steny

Pre cenovo priaznivú výzdobu vyskúšajte tieto moderné farebne blokované „plachty“ s krútením: Namiesto použitia drahšieho plátna vytvorte rovnaký krycí efekt pomocou zakrytého veka batožinového priestoru. Popadnite si maliarsku pásku a niekoľko sprejových farieb vo svojich obľúbených farbách a postupujte podľa týchto jednoduchých pokynov od Creme de la Craft.

3. ZAČNITE DIVADLO PUPPETU

Vytvorte očarujúce bábkové divadlo v topánkach, ktoré zaručene urobí úsmevom najmenších. Zatiaľ čo dospelý by sa mal o ručné práce starať (zahŕňajúci nôž X-acto), menšie bábätká môžu pomôcť s bábkami - a samozrejme, spustiť prehliadku. Miniatúrne LED svetlá dodávajú poslednému magickému dotyku. Ručne vyrábaná Charlotte má návod.

4. CORRAL CORDS

Kábel neporiadok? Uložte krabicu od topánok, aby fungovala ako nabíjacia stanica, ktorá zamedzí zamotaniu káblov mimo dohľadu. Tento, zdieľaný Tashou Chawnerovou na svojom blogu o životnom štýle, trval len 30 minút. Tasha jednoducho prerezala diery, aby sa šnúry mohli preraziť, škatuľu vyfarbila červenou farbou a zarámovala výrezy kovovými záložkami.

5. VYTVÁRAJTE PLANTER

Vezmite tip od Laury Gilkeyovej do spoločnosti Michael A. Gilkey, Inc. a doplňte ďalšie krabičky od topánok do kontajnerovej záhrady. Tento projekt je hračka, ktorá si vyžaduje iba malé množstvo pôdy a výber malých rastlín, kvetov alebo bylín. Najlepšia časť? Môžete si vysadiť celú škatuľu, ak si vyberiete, pretože kartón je často biologicky rozložiteľný!