Zelená

Víkendové projekty: 5 spôsobov, ako zriadiť domácu recyklačnú stanicu


Ak žijete v jednej z mnohých obcí, ktoré povzbudzujú alebo dokonca nariaďujú úsilie o recykláciu, súčasťou vašej každodennej práce je aj nový recyklačný materiál na zhromažďovanie úloh. Pri starostlivom triedení skla, plastov a papiera sa všetok tento odpad rýchlo hromadí až do noci pred vyzdvihnutím, čo znamená, že recyklácia prevzala značnú časť vašej nehnuteľnosti v kuchyni. Regenerujte podlahový priestor a prehľadnejšie usporiadajte proces pomocou domácej triediacej stanice. Nie je ľahšie si ho zostaviť, aj keď v závislosti od úrovne vašich schopností a ambícií by ste mohli chcieť niečo vybudovať na prepracovanejšej strane. Vyskúšajte tieto nádoby na recykláciu domácich majstrov, ktoré sme utratili z celého webu. Skopírujte svoj obľúbený prístup alebo nakreslite nápady, ako prispôsobiť dizajn, ktorý dokonale vyhovuje vašim vlastným potrebám.

1. RECYKLÁCIA NA ŠTRUKTÚRY

Táto triediaca stanica vhodná pre deti slúži nielen ako dočasné úložisko recyklovateľných surovín, ale tiež podporuje používanie šrotu v budúcich umeniach a remeslách. Vďaka integrovanému pegboardu a jednoduchým nástrojom, Handmade Charlotte vyzýva svoje deti, aby si predstavili zábavné použitie pre veci inak určené pre skládku.

2. PÁSKY NA PÁKU

Ak ste od miestnej samosprávy nedostali modré koše - alebo hľadáte riešenie, ktoré by sa na obrubníku aj v kuchyni pozeralo rovnako ako doma - pozrite sa, ako Sarah Heartsová vyhodila trojicu ľahko dostupných , ľahko dostupné vedrá s bezplatnými potlačami, ktoré zreteľne označujú obsah každého kontajnera.

3. FILE AWAY

Keďže sa stále viac spoliehame na tlačený papier, kartotéky sa stávajú minulosťou. Takže musíte milovať poetickú spravodlivosť recyklácie jednej takejto skrinky do triediacej stanice na recyklovanie. Kristina na Grow and Make ponúka pokyny na aktualizáciu každej kartotéky na veselého, bez námahy mobilného pomocníka v domácnosti.

4. GO INCOGNITO

Zelené fľaše, červené plastové kelímky a papier vo všetkých odtieňoch, ktoré zostanú v otvorených recyklovateľných materiáloch, vytvárajú vizuálny zmätok. Pre maximálnu kamufláž postavte triediacu stanicu, ktorá sa hodí k dekoru inde v domácnosti. Zdvorilí majitelia domov v Projectophile to urobili práve tým, že premenili starý kabinet na novú a štýlovú zónu pádu.

5. PRISPÔSOBTE KÁBEL

V kuchyniach s obmedzeným podlahovým priestorom zvážte umiestnenie vašich recyklačných košov pre kutilov nad alebo dokonca v tých prvkoch miestnosti, ktoré nikam nevedú (napr. Stolárstvo). Bruno na ManMade DIY prispôsobil dva vlnité plastové nádoby do spodnej polovice svojej špajze. Vystužené symboly označujú, čo sa deje.