Skladovanie

Inovatívny systém organizácie skriniek znamená menej neporiadku


Neporiadok a dezorganizácia sú pre väčšinu známych nepriateľov, ale nový regálový systém sľubuje raz a navždy skrotiť nepokoje. Či už je vaša problémová oblasť v garáži, skrini na spálne, v domácej kancelárii alebo kdekoľvek inde, rozšíriteľné produkty EZ Shelf poskytujú všestranné riešenie za zlomok nákladov na vlastné regály. S EZ Shelf dokáže takmer a každý, dokonca aj začiatočník, urobiť do svojich domovov skutočne užitočné, odolné a štýlové úložisko, ľahko a rýchlo.

Inštalácia nemôže byť jednoduchšia, pretože každá policová jednotka sa rozširuje (3 veľkosti sú k dispozícii od 40'-73 ', 28'-48' a 17'-27 '), bez rezania, bez komplikovaného merania a bez vŕtania. (do sadrokartónu) povinné. „Systém EZ Shelf zaberie menej ako tretinu času potrebného na inštaláciu konvenčných policových drôtov a má menej ako polovicu počtu dielov,“ hovorí David Jablow, prezident a generálny riaditeľ spoločnosti EZ Shelf. „Dodávatelia a údržbári budú môcť účtovať spotrebiteľom primerané ceny, alebo ak sa vám pri skrutkovaní budete cítiť dobre, je to jednoduchá inštalácia pre jednu osobu.“

Produkty EZ Shelf vám tiež poskytujú možnosť prispôsobiť si vlastné riešenie, pretože každá jednotka umožňuje viac užitočných konfigurácií. Stačí si vybrať, ktorý z nich najlepšie zodpovedá vašim potrebám. A keď skombinujete jednotky, možnosti sú takmer neobmedzené, čo vám umožní prispôsobiť si úložný systém, ktorý dokonale pasuje, dokonca aj v práčovni, špajzi s nepríjemnými rozmermi alebo v bahne, kde sa v minulosti zdá, že už nefungovalo nič iné. ,

Ďalej môžete byť vždy v bezpečí za predpokladu, že vaša inštalácia EZShelf nečakane zlyhá. Výrobok je vyrobený z rúrkovej ocele a poskytuje výrazne väčšiu pevnosť ako bežné policové drôty. Zatiaľ čo konvenčné drôtené police držia 60 alebo 80 libier, EZ police môžu zvládnuť viac ako dvojnásobok tejto hmotnosti, pričom boli ohodnotené tak, že bezpečne podopierajú najmenej 200 libier.

„Rozbaliteľné výrobky EZ Shelf sú prvou ekonomickou alternatívou k policovým drôtom, ktorá vyšla za posledných 50 rokov,“ vysvetľuje Jablow. „Toľko ľudí nemá rád drôtené police - vyzerajú lacno a ťažko sa čistia. Preto sme požiadali talianske dizajnérske štúdio, aby pomohlo navrhnúť EZ Shelf tak, aby bolo esteticky príjemné, s pekným moderným vzhľadom. “Ponúka sa v bielej a striebornej farbe, dvoch klasických farbách, ktoré nikdy nevyjdú z módy. EZ Shelf vyzerá dobre bez ohľadu na to, aký je váš schéma zdobenia. Napriek tomu, že je navrhnutý v Európe, viac ako 75% komponentov produktu je vyrobených v USA a má celoživotnú záruku - jednoznačné plus pre tých, ktorí hľadajú maximálnu hodnotu.

EZ Shelf ponúka výber užitočných tipov na usporiadanie skriniek na svojej webovej stránke, kde sme našli špeciálne video na úpravu šatníkov, ktoré dokonale demonštruje, prečo si EZ Shelf získava na popularite. Sledujte to teraz!

Tento príspevok vám priniesla spoločnosť EZ Shelf. Jeho fakty a názory sú názory a názory.