Ako na to a rýchle tipy

Víkendové projekty: 5 jednoduchých spôsobov, ako vytvoriť vonkajšiu filmovú obrazovku


Rovnako ako svetlušky a ohňostroje, filmy pod hviezdami vytvárajú magicky nezabudnuteľné letné noci. Ak však vaše mesto alebo mesto ešte nespravuje nočné premietanie, môžete si ísť so svojím dvorom bez mínusového rozpočtu Hollywoodu. Ak chcete inšpirovať svoju vonkajšiu filmovú obrazovku pre domácich majstrov, prejdite nadol a pozrite si päť našich obľúbených návrhov, z ktorých si môžete vytvoriť jeden víkend. Pripravte si popcorn, položte prikrývku na trávu a užite si dvojitú funkciu!

1. SPÍNAJTE POD Hviezdičkami

„A Oskar ide“ do bielej posteľnej bielizne za to, že je najmenej náročný na všetky materiály pre domáce kino pre domácich majstrov. Ak máte náhradné obliečky, sledujte vedenie We Lived Happily Ever After. Hannah vám môže ukázať, ako jednoducho pritiahla nažehlený plochý list kráľovnej veľkosti k pevným bambusovým paličkám umiestneným v zemi.

2. PO TOMTO OBRAZOVKE TU

Pre väčšiu, robustnejšiu obrazovku postavte dvojicu drevených stĺpikov pomocou podrobných pokynov dostupných na stránkach Instructables. Aby ste stabilizovali stĺpiky, zaistite každý lanami a kolíkmi. Nakoniec medzi nimi natiahnite bielu plachtu (alebo utierku) a potom materiál uzamknite pomocou svoriek alebo klincov.

3. Dozviete sa laná

V zalesnenom dvore vytvorte pomocou stromov úžasne rozmarnú vonkajšiu filmovú obrazovku pre domácich majstrov. Najskôr zaveste povraz z jedného stromu na jeho najvhodnejšie umiestneného suseda. Ďalej zaveste „obrazovku“ z lana. 2 ročné obdobia to potom urobili o krok ďalej a zarámovali premietaciu plochu medzi vínnymi farbami.

4. PIN UP

Štrukturálne prvky vášho domova môžu poskytovať všetku podporu potrebnú pre vonkajšiu filmovú obrazovku pre domácich majstrov. Tu je pohľad na to, čo sa Sam (z mojej farmy naboso) podarilo postaviť na jej záhrade. Pripojila svoju obrazovku (plachta 10 'x 20' s rámom z oceľovej rúry) na zvislé podpery pod palubou druhého poschodia.

5. FARBA VEĽKÝCH OBRÁZKOV

Vášniví návštevníci filmov, nezabudnite: Vonkajšia filmová obrazovka pre domácich majstrov, ako je táto, by trvala dlho po tomto lete. Stačí natrieť jednu stranu preglejkovej dosky a podoprieť ju zozadu rámom potrubia (pozinkovaná oceľ alebo PVC). Na konci sezóny ju rozložte a diely uložte do suterénu, garáže alebo haly.