Trávnik a záhrada

Transformujte a chráňte svoj balíček v jednom plášti


Vaša paluba nebola malá investícia: Ak ste sa o ňu nestarali dobre, teraz je čas venovať palube starostlivosť, ktorá musí vyzerať skvele a trvať dlho. Ak vystavenie týmto prvkom zapríčinilo zhoršenie šedivosti alebo získanie plesní na palube alebo ak sa dosky začali praskať a štiepať, máte šťastie. Nový Waterproofing Stain od vodcu Thompsonovho WaterSeal, ktorý je lídrom v tomto odvetví, môže nielen chrániť váš balíček pred ďalším poškodením, ale tiež pridať bohatú a krásnu farbu.

Je to produkt v jednom kroku. To znamená, že jeden povlak poskytuje vynikajúcu hydroizoláciu, o ktorej je známe, že je Thompson's WaterSeal, spolu so škvrnou, ktorá zmení vzhľad vašej paluby. Vyberte si z piatich obľúbených farieb: Acorn Brown, Harvest Gold, Maple Brown, Sequoia Red alebo Woodland Cedar. Potom vyberte požadovanú úroveň nepriehľadnosti, polopriehľadnosti alebo pevnosti. Škvrny s väčším množstvom pigmentu vydržia dlhšie, ale vykazujú menej prírodného zrna dreva. Priehľadné škvrny sú zaručené tri roky, polopriehľadné škvrny sú zaručené štyri roky a pevné škvrny sú zaručené päť rokov.

Príprava a aplikácia sú jednoduché. Najskôr dôkladne vyčistite podlahu. Čistiaci prostriedok na paluby pripravený na použitie robí tento krok bezbolestným. Jednoducho naneste čistiaci prostriedok, nechajte pôsobiť asi 10 alebo 15 minút, potom ho vydrhnite a opláchnite. Normálne by ste mali počkať, kým balíček úplne vyschne, ale nie s týmto produktom.

Ďalším krokom je zmerať štvorcové zábery vašej paluby. To určuje, koľko galónov škvrny je potrebné (každý galón pokrýva až 400 štvorcových stôp). Môžete si ho kúpiť a byť na ceste. Vďaka technológii pigmentového odpruženia nie je potrebné čakať, kým sa náter Waterpoofing Stain nerozhodne na trepačke farieb. Otvorte plechovku každý deň pri teplote 50 až 90 stupňov a povrchová úprava je pripravená na aplikáciu štetcom, valčekom alebo podložkou.

Ak ste už niekedy maľovali vonku, viete, že čistenie môže byť problémom, ale v tomto prípade to tak nie je. Hydroizolačná škvrna je na báze latexu, čo znamená, že zmyje iba mydlom a vodou. Čas schnutia škvrny sa líši v závislosti od počasia. Ale za normálnych podmienok to trvá iba pár hodín. Nechajte ho cez noc a nasledujúci deň sa váš balíček objaví ako úplne nový a bude pre vás úplne pripravené začať si ho užívať!

Tento príspevok vám priniesol Thompson's Waterseal. Jeho fakty a názory sú názory a názory.