Ako na to a rýchle tipy

5 Čo robiť s ... Staré okenné obrazovky


Ak je obrazovka okna roztrhaná mimo opravy, nevyberajte celý panel do koša. Skôr hľadajte spôsoby opätovného použitia obrazovky vo vašom dome a okolo neho. Tento ohybný materiál dokáže oveľa viac, než len blokovať chyby. Prejdite nadol a pozrite si päť našich obľúbených spôsobov, ako dať obrazovkám druhý život.

1. ODSTRÁNIŤ STARú BOD

Predtým, ako sa pustíte do opravárskeho projektu, ktorý zahŕňa zvyšky farby, urobte si čas na odfiltrovanie zvyškov (napríklad prachových alebo štetinových štetín) alebo akýchkoľvek vytvorených filmov. Vystrihnite kúsok obrazovky s oknom dostatočne veľký, aby sa zmestil na plechovku, a potom ho nalejte na miesto pri nalievaní tekutiny do zásobníka na farby, ktorý plánujete použiť vo svojej dennej práci.

2. UCHOVÁVAJTE ODPADOVÉ KRITÉRIÁ

Aby sa trhliny na príjazdových cestách alebo chodníkoch nestali prvotriednymi nehnuteľnosťami pre zvieratá, použite skríning okien, aby ste vyplnili všetky medzery, s ktorými sa stretnete na povrchoch, ktoré majú byť neustále spevnené. Oká sa snažia odradiť malé zvieratá od toho, aby sa vo vašom vlastníctve stali trvalým domovom.

3. MÁTE VAŠE ŽLUTKY

Nesprávne odtok búrky môže viesť k vážnemu poškodeniu, preto si zostavte herný plán. Čistenie odkvapov ročne alebo dvakrát ročne nie je dôležité, ale s odkvapmi môžete zabrániť tomu, aby listy a iné zvyšky mohli dosiahnuť odtoky. Ale keďže odkvapové hliadky nie sú lacné, preformátované okenné obrazovky fungujú takmer rovnako dobre a za zlomok ceny.

4. UCHOVÁVAJTE VYLÚŠENÉ ODPADY

Dlhá, teplá sprcha by nemala byť nič iné ako relaxačné. Určite nechcete, aby stres a neporiadok pomalého odtoku ničil váš rituál na kúpanie. Odtokové mriežky idú len tak ďaleko, aby zachytili vlasy a iné nečistoty upchávajúce potrubie od vstupu do vášho inštalačného systému. Pridajte ďalšiu vrstvu ochrany umiestnením malého štvorcového okna pod mriežku.

5. ULOŽTE KĽÚČE

Či už vysádzate nový trávnik alebo presádzate neúspešnú náplasť, zakotvte priepasť skríningu po tejto oblasti. Týmto spôsobom sa z trávneho semena nestane večera pre susedné vtáky. Po vyklíčení trávy vytiahnite obrazovku späť, stočte ju a uložte do garáže alebo suterénu, až kým ju budete najbližšie potrebovať.