Ako na to a rýchle tipy

DIY Upycled Headboard


Francúzske dvere sú jednou z tých očarujúcich klasík, o ktorých si myslíme, že nikdy nevyjde z módy. Preto sme si mysleli, že táto čelná doska pre francúzske dvere pre domácich majstrov je taký úžasný nápad. Lindsay z The White Buffalo Styling Co. - spolu so svojou rodinou - zmenila tento nález Goodwill v hodnote 20 dolárov na úplne nové ústredné miesto v jej hlavnej spálni. Pretože Lindsay je profesionálna domáca stylistka, niet divu, že jej zhodné postele a doplnkové závesy prinútili tieto staré dvere vyzerať priamo doma v čele postele. Chcete vidieť, ako zmenila obyčajné dvere na jedinečnú čelo postele? Pokračuj v čítaní.

MATERIÁLY

- staré francúzske dvere
- píla (v závislosti od veľkosti postele)
- (4) 2 × 4 kúsky dreva
- elektrická vŕtačka a skrutky
- svorky
- brúska na dlane
- brúsny papier
- farba

KROK 1

Tieto staré francúzske dvere som našiel v spoločnosti Goodwill za 20 dolárov. Priznávam, moja prvá myšlienka, keď som videl, že to nie je „Oh čelo postele“. Ale to bolo jednoducho príliš dobré na to, aby sa to podarilo. Zaplatil som za to, priviedol som so sebou môjho milého manžela, aby som ho zdvihol do auta (bolo to vážne také ťažké), a priniesol ho domov, aby sa rozhodol, ako ho použiť. Chris mal skvelú predstavu, ako tieto dvere nejako zmeniť na čelo! Mal som víziu, ako to dokončiť. Chris a môj otec mali know-how na zostavenie rámu a jeho uskutočnenie.

KROK 2

Najprv sme museli vidieť trochu z každej strany. Bolo to oveľa širšie ako naša kráľovná posteľ!

KROK 3

Potom začali stavať rám.

Dali 2 × 4 na každú stranu a potom dve bežali vodorovne, aby ich spojili.

KROK 4

Tu kontrolujú, či rám vyhovuje posteli. Akonáhle sme vedeli, že je to vhodné, vytiahli sme ju späť dole na maľovanie a povrchovú úpravu.

KROK 5

Ďalej sme brúsili starý morený povrch pomocou našej praktickej brúsky na dlane.

KROK 6

Potom nastal čas na farbu. Myslel som si, že bude potrebovať najmenej dve vrstvy, ale keďže som chcel viac rustikálny pocit a plánoval aj tak odfarbiť nejakú farbu, jeden trik urobil trik!

KROK 7

Po zaschnutí farby som všetky okraje brúsil ručne, aby som nechal preniknúť trochu prírodného dreva. A tu dnes sedí:

Vďaka, Lindsay! Ak si chcete zobraziť ešte viac domácich domácich majstrov alebo si vyskúšať služby stylingu domu Lindsay, navštívte jej stránku.