Ako na to a rýchle tipy

Domáci betónové dosky


Milovali sme konkrétne Jessieho konkrétne dosky v spoločnosti Imperfectly Polished a nemohli sme sa dočkať, až ich uvedieme. Celý projekt jej trvalo takmer mesiac. Tu je pohľad na konečné dosky. Wow!

Každá kuchyňa - a preto aj každý konkrétny projekt na výrobu domácich majstrov - je iná. Ale tu je krátky pohľad do Jessieho tutoriálu, ktorý vám umožní vytvoriť si vlastné konkrétne dosky. Nezáleží na tom, akú veľkosť majú vaše kuchynské linky, nezabudnite niekoľkokrát zmerať skôr, ako zostavíte formuláre pre konkrétne pulty - alebo sa vaše nové pulty nemusia zmestiť!

MATERIÁLY
- melamínová doska
- betón (mix doska)
- stolová píla
- skrutky
- vŕtačka
- plachta alebo plastová fólia
- maliarska páska
- silikónové tesnenie a tesniaca pištoľ
- sieťovina
- pracovné rukavice
- nožnice na drôt
- odlučovač betónu
- miešačka
- hladidlom
- brúsny papier (50 zŕn a 400 zŕn)
- brúska
- úroveň
- vysoko lesklý tmel do betónu
- maliarsky valček
- potravinársky vosk
- handra alebo špongia

KROK 1

Na roztrhnutie dosiek na veľkosť budete potrebovať stolovú pílku. Musíte odrezať spodné dosky, boky a všetky menšie kúsky pre formy backsplash. Vaše strany budú musieť byť až po hrúbku svojich počítadiel, takže správne odmerajte.

KROK 2

Ďalším krokom je zostavenie formulárov.

KROK 9

Je dôležité použiť nejaký druh uvoľňovacieho prostriedku, v opačnom prípade môžete mať problémy so získaním počítadiel a nechcete tieto pekné veci zničiť. Liate uvoľňovacie činidlo sme naliali do malej sprejovej fľaše a každú formu jemne potiahli. Všetci sme ich utierali obrúskom, pretože v pokynoch sa uvádza, že používajú tenkú, rovnomernú vrstvu. Fungovalo to ako kúzlo. Nezabudnite na boky!

KROK 10

Prenajali sme si tento mixér za 40 USD / deň. Zaviazali sme to v našej ceste a potom sme naliali zmiešaný betón do 5-galónovej vedra, aby sme sa dostali do garáže. Týmto spôsobom by sme nestrácali veľa betónu rozliatím naliatím priamo do našich foriem. Mali sme nejaké veľmi úzke tvary pre kúsky backsplash a vedeli sme, že bude ľahšie ich nastrčiť.

KROK 11

Akonáhle budete mať správnu konzistenciu, nalejte dostatok betónu na vyplnenie formulára asi do polovice. Potom si položte pletivo. Uistite sa, že je dobrý a vycentrovaný. Potom vyplňte formulár zvyškom cesty betónom.

KROK 13

Akonáhle je plný, použite hladkú dosku na poter. Na čo sa pýtaš? Dovoľte mi to vysvetliť (pretože tieto veci už poznám).

Pevne stlačte dosku cez hornú časť formulára. Vďaka tomu bude pekné, hladké a vyrovnané. Pretože horná časť formulára je vlastne spodná časť počítadla, chcete, aby to bolo na rovnakej úrovni, aby vaše počítadlá sedeli pekne na vašich skriniach.

Po vykonaní týchto krokov znova a znova, až kým nebudete mať vyplnené všetky formuláre, položte plastovú fóliu na vrch.

KROK 15

Pred dokončením povrchu musíte odformovať počítadlá. Pretože sme použili uvoľňovací prostriedok, počítadlá doslova vykĺzli priamo z formulárov, len čo sme ich otočili hore nohami.

Položili sme počítadlá na penovú dosku, aby sme im dali mäkké miesto na pristátie. Nechali sme ich na pene, aby sme dokončili všetky dokončovacie práce. Pred brúsením sme vyplnili všetky malé otvory pre vzduchové bubliny.

KROK 18

Potom, čo ste to všetko nabrúsili hladko, je čas na inštaláciu. Najprv sušíme kúsky a kontrolujeme, či sú vo vodorovnej polohe. Keby to tak nebolo, jednoducho sme ich vyhladili.

Takto vyzerali počítadlá po zapečatení a voskovaní!

Ďakujeme Jessie v spoločnosti Imperfectly Polished za zdieľanie!

Chcete všetky podrobnosti? Uistite sa, že ste vyskúšali kroky na prípravu a plánovanie, nalievanie a vytvrdzovanie a inštaláciu vašich konkrétnych dosiek na mieru pre spoločnosť Imperfectly Polished.