Súťaže a rozdávanie

Vstúpte do predaja nových dverí za 1 000 dolárov ešte dnes!


Majitelia domov, ktorí hľadajú dokonalú zmes zvýšenej energetickej účinnosti, izolácie domu a bezpečnosti domácnosti, nemusia hľadať ďalej ako jeden jednoduchý a ľahko inštalovateľný produkt: prémiové búrkové dvere. Dvere Storm ponúkajú bezkonkurenčnú kombináciu všetkých týchto atribútov, ako aj atraktívny dizajn, ktorý zvyšuje obrubník - a za prekvapivo prijateľnú cenu! Z tohto dôvodu sme sa spojili s Larson Manufacturing a ponúkli darčekové predmety s novými dverami vo výške 1 000 dolárov, v ktorých dvaja šťastní víťazi odnesú domov podľa svojho výberu buď prémiové grafitové búrkové dvere so skrytým uzáverom alebo ScreenAway® stredné spoločenské dvere s PetSafe®. Klapka pre domáce zvieratá, každá v hodnote viac ako 500 dolárov.

Dnes a každý deň do 8. apríla (začínajúce o 12:00 hod. EST 8. marca 2019 až 11:59 hodín EST 8. apríla 2019), vstúpte a vyhrajte jedno z týchto dvoch búrok, ktoré spoločnosť Larson Manufacturing ocenila za viac ako 500 dolárov! (Pozri oficiálne pravidlá nižšie.)

Spoločnosť Larson Manufacturing je známa ako priekopník v tejto oblasti a môže sa pochváliť viac ako 20 patentmi vo svojom prednom výbere búrkových dverí, vysoko účinných interiérových a búrkových okien, patentovaného verandového okna s výsuvnými clonami a ďalších inovácií dverí a okien. Rodinná firma, ktorú založil pred viac ako 65 rokmi Oscar Larson, sa rozrástla z obchodu s jedným človekom na najväčšieho výrobcu búrkových dverí a búrkových okien v Spojených štátoch. Sídlo spoločnosti a hlavné výrobné zariadenie sa nachádzajú v Južnej Dakote a ďalšie závody sa nachádzajú v Iowe a Severnej Karolíne. Larson spravuje národnú sieť distribučných stredísk a jej produkty sú široko dostupné od maloobchodných predajcov a predajcov v oblasti vylepšovania domácnosti v USA a Kanade.

Ak ste jedným z dvoch šťastných výhercov v rozdávaní tohto mesiaca, dostanete výber niektorého z týchto dverí:

  • Grafitové búrkové dvere so skrytým tesným a rovným držadlom: Sklopné celosklenené dvere Larsonu umožňujú maximálne prirodzené svetlo do domu, zatiaľ čo hliníkový rám bez údržby a prekrývajúca sa hrana utěsňujú nepriaznivé počasie. Dvere búrok sú vybavené technológiou Click & Hold ™. Skryté bližšie je zabudované do búrkových dverí a mimo dohľadu, aby sa zlepšil výhľad zvnútra.
  • ScreenAway® Dvere pre domáce zvieratá: Nechajte sa rozmaznávať poochom so slobodou a pohodlným vonkajším prístupom pomocou dverí Larson's ScreenAway® Medium Pet Door s chlopňou PetSafe®, ktorá umožní vášmu zvieraťu vstúpiť a odísť, ale nechať nežiaduce zvieratá na uzde. Systém ScreenAway® s úplným výhľadom je navrhnutý tak, aby zabezpečoval vetranie a umožňoval ľahký chod domácich miláčikov. Ak si vezmete tieto inovatívne dvere domov, môžete prestať plánovať svoj život okolo nočných prestávok vášho domáceho maznáčika a urobiť vám aj vášmu psovi šťastnejší!

ZADAŤ TERAZ

Zadajte 1000 dolárov za nové dvere od spoločnosti Larson Manufacturing každý deň, aby ste zvýšili svoje šance na výhru jedného z týchto dvoch prémiových búrok, každé v hodnote viac ako 500 dolárov.

Ak sa chcete dozvedieť viac o výrobe spoločnosti Larson a pozrieť si výber vysokokvalitných búrkových dverí a okien spoločnosti, kliknite sem.

„Dvere za nové dvere vo výške 1 000 USD s Larsonom Manufacturingom sú otvorené iba pre trvalých legálnych obyvateľov USA z 50 susediacich štátov a okresu Columbia. Vo všetkých ostatných geografických polohách je neplatný. Nie je potrebný žiadny nákup. Ak je to zakázané, neplatí. Obdobie súťaže o cenu trvá od 12:00 hod. (EST) piatok 8. marca 2019 až 11:59 hodín (EST) pondelok 8. apríla 2019. Jeden vstup na domácnosť za deň. Alternatívny spôsob zadania pre Kreslenie je k dispozícii faxom na vaše meno a adresu na číslo 508-437-8486 počas príslušného Vstupného obdobia. Výherné možnosti závisia od počtu prijatých oprávnených prihlášok. Pozri oficiálne pravidlá.