Nástroje a dielňa

Rádio: Odizolované skrutky


Vloženie alebo vybratie skrutky je jednou z najjednoduchších úloh, aké existujú. Ale odizolovaná hlava skrutky môže zmeniť jednoduchú prácu na skutočného škrabáka na hlavu. Tu je to, čo potrebujete vedieť, aby ste odstránili skrutku, keď sú medzery opotrebované.

Počúvaj NA STRIPPED SCREWS alebo si prečítajte nasledujúci text:

Ak je zo štrbín dokonca ešte trochu vľavo, môže sa vám podariť zasunutím časti gumového pásu medzi hlavu skrutky a ovládač skrutky. Niekedy je to všetko na zaistenie priľnavosti, ktorú potrebujete na to, aby ste otočili skrutkou.

Ak to nefunguje, skúste umiestniť skrutkovač do stredu hlavy skrutky a ľahko naň klepať kladivom. To môže spôsobiť dosť depresie v hlave, aby ste mohli skrutku pohybovať. Prípadne vyvŕtajte malú dierku v strede hlavy, ktorá je tak hlboká, aby vám umožnila zasunúť sa do špičky skrutkovača Phillips.

Stále sa nehýbete? Ak máte malý rotačný nástroj, napríklad Dremel, možno budete môcť vyrezať nový slot, ktorý bude dostatočne hlboký, aby umožnil dobrú priľnavosť.

Pamätajte, že skrutka sa zvyčajne odizoluje, keď je mäkká kovová hlava skrutkovačom opotrebovaná, preto buďte opatrní pri jazde v skrutke, najmä pri elektrickom pohone. Nedovoľte, aby sa skrutkovač zo štrbín roztočil.

rádio je novo zavedený denný rozhlasový spot prenášaný na viac ako 75 staniciach po celej krajine (a rastie). Svoju dennú dávku môžete získať tu počúvaním alebo čítaním 60-sekundovej rádiovej špičky domáceho kúrenia Bob.