Súťaže a rozdávanie

Zadajte rozdanie 4 000 dolárov spolu s Bosch!


Praktickí majitelia vedia, že existuje niekoľko nevyhnutných nástrojov, bez ktorých nemôže dobre vybavená domáca dielňa urobiť. Z tohto dôvodu sme sa spojili s firmou Bosch, aby sme vám priniesli vzrušujúce prezradie o súhrne 4 000 dolárov, v ktorom 20 víťazov vezme domov na výber jeden z piatich cenových balíkov naplnených niektorou z najinovatívnejších a najpokročilejších technológií ručného náradia na trhu.

Dnes a každý deň tento mesiac (od 31:00 do 23:00 EST 31. marca 2019 do 23:59 EST 30. apríla 2019), zadajte vyhrať výber jedného z piatich balíkov nástrojov od spoločnosti Bosch. (Pozri oficiálne pravidlá nižšie.)

Už viac ako 100 rokov sa spoločnosť Bosch prostredníctvom svojich nástrojov a služieb zaviazala zvyšovať bezpečie, efektívnosť a pohodlnosť života zákazníkov. Spoločnosť Bosch vytvára inovatívne profesionálne elektrické náradie známe svojou rýchlosťou, presnosťou a trvanlivosťou, čo umožňuje operátorovi dosahovať vynikajúce pracovné výsledky. Nástroje Bosch 12V Max, ktoré sa špecializujú na najľahšie a najkompaktnejšie náradie, sú navrhnuté tak, aby sa ľahko používali a zároveň zostali dostatočne výkonné na prácu. Spoločnosť Bosch sa nikdy neprestáva snažiť zlepšovať svoj doterajší úspech: Spoločnosť každý rok uvádza na globálny trh viac ako 100 nových elektrických nástrojov. Ak sa chcete dozvedieť viac o Bosch a ich inovatívnych ručných nástrojoch, kliknite sem.

Ak ste jedným z 20 šťastných výhercov v rozdávaní za tento mesiac, budete si môcť vybrať svoju cenu z jedného z nasledujúcich piatich balíkov, z ktorých každý má hodnotu približne 200 USD:

  • Vŕtací / skrutkovací systém Bosch 12V Max Flexiclick® 5 v 1: Navrhnutý pre používateľov, ktorí chcú vysoko kvalitný nástroj, ktorý predefinuje svoje limity, aby zvládol náročné úlohy, Flexiclick váži iba 1,4 libier - ale dodáva 265 palcov krútiaci moment pre maximálny výkon s minimálnou veľkosťou. Flexiclick má dve nastavenia rýchlosti pre rýchle úlohy a precíznu prácu a je dodávaný so štyrmi prídavnými zariadeniami: držiak bitov; skľučovadlo bez kľúčov; offsetový uhol; a pravý uhol.
  • Maximálna hobľovačka Bosch GHO12V-08N, 12V, plus 12V maximálna lítium-iónová batéria a nabíjačka: Táto kompaktná akumulátorová hobľovačka, navrhnutá pre výkon aj pohodlie, obsahuje efektívny bezkartáčový motor EC, ktorý poskytuje profesionálne výsledky v malej veľkosti. Nástroj je navrhnutý tak, aby poskytoval najjednoduchší zážitok z hobľovania pre rýchle odstránenie materiálu a hladké povrchové úpravy, a pretože je akumulátorový, je ideálny pre prácu, ktorá vyžaduje veľa pohybu, ako napríklad orezávanie dverí.
  • Bosch GKF12V-25N 12 V Max Palm Edge Router plus 12 V Max Lithium-Ion Batéria a nabíjačka Štartovacia súprava: Akumulátorová sloboda a jedinečný ofsetový dizajn robí tento router ideálnou voľbou pre smerovanie hrán a orezávanie. Akumulátorový smerovač má ľahko vymeniteľný zámok vretena, rýchle nastavenie makro hĺbky a ľahké nastavenie jemnej hĺbky 0,04 palca na otáčku číselníka.
  • Bosch GOP12V-28N 1 V Max. Oscilačný multi-náradie Starlock® plus 12V maximálna lítium-iónová batéria a nabíjačka: Sada kompaktného a ergonomického viacúčelového náradia novej generácie poskytuje výkonný prenos krútiaceho momentu. Účinný bezkomutátorový motor 12 V Max EC poskytuje najvyššiu rýchlosť až 20 000 kmitov za minútu s veľkou prevádzkovou dobou. Nástroj má oscilačný oblúk 2,8 ° pre vynikajúcu produktivitu a číselník s nastaviteľnou rýchlosťou umožňuje užívateľovi nastaviť optimálnu rýchlosť pre danú úlohu.
  • Samonivelačný nivelačný krížový laser Bosch GCL 2-160 s olovenými bodmi: S týmto univerzálnym nivelačným laserom udržujte všetko „na úrovni“. S viditeľným dosahom 65 stôp a technológiou VisiMax ™, ktorá monitoruje spotrebu energie s cieľom maximalizovať viditeľnosť linky a predĺžiť výdrž batérie, má táto úroveň presnosť až ± 4 °. Súprava obsahuje pevné puzdro na prenášanie pre ľahké skladovanie a prepravu.

ZADAŤ TERAZ

Ak chcete zvýšiť svoje šance na výhru jedného z týchto úžasných balíkov, zadajte prozradené ceny za 4 000 dolárov denne.

„Odovzdanie súpravy Toolkit Total 4 000 USD pre spoločnosť Bosch“ je otvorené iba pre stálych legálnych obyvateľov USA z 50 susediacich štátov a okresu Columbia. Vo všetkých ostatných geografických polohách je neplatný. Nie je potrebný žiadny nákup. Ak je to zakázané, neplatí. Obdobie súťaže o cenu trvá od 12:00 hod. (EST) nedeľa 31. marca 2019 až 11:59 hod. (EST) utorok 30. apríla 2019. Jeden vstup na domácnosť za deň. Alternatívny spôsob zadania pre Kreslenie je k dispozícii faxom na vaše meno a adresu na číslo 508-437-8486 počas príslušného Vstupného obdobia. Výherné možnosti závisia od počtu prijatých oprávnených prihlášok. Pozri oficiálne pravidlá.