Trávnik a záhrada

Najlepšie záhradnícke rukavice pre každú outdoorovú úlohu


Za každou nádhernou záhradou je veľa špinavej práce! Našťastie vďaka robustným a spoľahlivým rukaviciam sú úlohy na záhrade rýchlejšie, bezpečnejšie a ľahšie, či už vysádzate semená, prerezávate pichľavé kríky, ťaháte tvrdé buriny alebo rozširujete chemikálie, ako sú herbicídy, pesticídy alebo syntetické hnojivá.

Čítajte ďalej a dozviete sa kľúčové faktory, ktoré je potrebné zvážiť pri nakupovaní najlepších záhradníckych rukavíc, a ako nám pomohli odporučiť týchto päť párov:

  1. NAJLEPŠIE PRE ZAHRADNÍCOVIA ZAHRANIČÍ Záhradné rukavice Atlas NT370
  2. NAJLEPŠIE PRE ZÁŤAŽCOV S DOBROVOU CLO Záhradnícke rukavice na uchopenie bionických žien
  3. NAJLEPŠIE PRE RUŽE ZAHRADY: Príkladné záhradnícke rukavice na prerezávanie ruží pre mužov a ženy
  4. NAJLEPŠIE PRE ROZPOČTOVÉ ZARIADENIA: Pine Tree Tools Bambusové pracovné rukavice pre záhradníctvo
  5. NAJLEPŠIE PRE DETI: Rukavice pre prácu a záhradu Wells Lamont Kids

Pri nákupe záhradných rukavíc zvážte nasledujúce kritériá:

materiál: Bavlnené rukavice to jednoducho neznížia - tŕne sa ľahko zachytia a roztrhnú. Namiesto toho sa rozhodnite pre odolný nylon, kožu alebo bambus, ktorý si vyberiete v závislosti od záhradníckych úloh, ktoré robíte najviac.

  • nylon ponúka vynikajúcu odolnosť proti deformácii spojenej s vlhkosťou, vďaka čomu sú tieto syntetické rukavice najvhodnejšie pre mokré úlohy, ako je zavlažovanie.
  • koža rukavice z kozej kože alebo z hovädzích zvierat sú najpevnejšie a najhrubšie a poskytujú najlepšiu ochranu pred tŕňmi, konármi a inými ostrými rastlinnými časťami, s ktorými sa stretnete pri prerezávaní alebo orezávaní kríkov, živých plotov a stromov.
  • bambus, najtenší materiál, ponúka najväčšiu flexibilitu a kontrolu pri podrobne zameraných úlohách, ako je výsadba semien a jemných sadeníc.

grip: Bezpečnú priľnavosť na rukaviciach, ktorá umožňuje pevné držanie rastlín, nástrojov, trávnikových strojov a kvetináčov, zvyčajne poskytujú:

  • povlak, najčastejšie syntetický polymér odolný voči vode a chemikáliám s gumovou textúrou. Tento povlak je najlepšou voľbou pre úlohy zahŕňajúce kontakt s vodou (napr. Zavlažovanie) alebo chemikáliami (napr. Aplikovanie herbicídov alebo insekticídov).
  • dodatočný materiál s textúrou- ako kozia koža alebo silikón - všitá na dlani a / alebo prstoch, aby sa zaistilo bezbolestné uchopenie ostrých alebo drsných predmetov. Toto je dobrá voľba pri práci medzi tŕňmi, konármi alebo drsnými materiálmi (napr. Škvárové bloky pre záhradné steny), ako aj pri úlohách, ktoré spôsobujú trenie, ako je napríklad ťahanie buriny.

rozmery: Vyvarujte sa univerzálnych rukavíc. Na určenie správnej veľkosti zabalte okolo ruky meraciu pásku (okrem palca) tesne pod kĺb. Veľkosť rukavíc zodpovedajúcich rozmerom ruky nájdete v tabuľke veľkostí na obale alebo na webovej stránke výrobcu. Dobre priliehajúca rukavica nezanecháva viac ako pol palca medzi končekmi prstov a hornou časťou rukavice, cíti sa príjemne priestranne okolo kĺbov a pohodlne sedí okolo zápästia, aby sa zabránilo špine, vetvičkám a malým skalám.

Tieto tipy, ktoré ovplyvňujú vyššie uvedené kritériá spolu s hodnoteniami zákazníkov, sú jednoducho najlepšími rukami!

1. NAJLEPŠIE PRE ZAHRADY ZO ZVIERAT: Záhradné rukavice Atlas NT370, 6 ks

Tvrdý nitrilový povrch na dlani a prstoch poskytuje odolnosť, priľnavosť a odolnosť proti vode a chemikáliám pre celý rad mokrých záhradných úloh, od zavlažovania až po postrek herbicídom. Priedušný a pružný nylonový materiál po celú dobu bráni prílišnému zahriatiu alebo poteniu rúk. Rukavice, ktoré sa dajú prať v práčke, sa predávajú po šiestich pároch v balení v rôznych farbách a veľkostiach od malých až po extra veľké.

2. NAJLEPŠIE PRE ZÁŤAŽNÉ ZAHRADY: Záhradnícke rukavice Bionic Relief Grip

Navrhnuté ortopedickým chirurgom na zníženie nepohodlia, tieto rukavice (ktoré prichádzajú v malých až mimoriadne veľkých veľkostiach) sú darom nebesiam pre tých, ktorí trpia artritídou, tendinitídou a opakovanými pohybovými zraneniami v rukách. Sú vyrobené z kozej kože s interiérom Lycra v kĺboch ​​pre väčšiu flexibilitu a patentované froté vankúšiky, ktoré vyrovnávajú ruku pre ergonomickejšie a pohodlnejšie uchopenie. Vonkajšia strana je vybavená tvarovo nastaviteľným náramkom LightPrene, ktorý drží vašu ruku, a prstami na prstoch odolnými proti opotrebeniu, ktoré zaisťujú bezpečnú priľnavosť, či už kladiete drinky alebo kopáte otvory. Recenzenti tvrdia: „Dokážem dlhšie a tvrdšie pracovať s vhodným vypchávkou, ktorú tieto rukavice ponúkajú“ a „chrániť moje kĺby pred všetkými nepríjemnými príznakmi nadmerného používania.“

3. NAJLEPŠIE PRE RUŽE ZAHRADY: Príkladné záhradné rukavice na prerezávanie ruží pre mužov a ženy

Pri práci medzi cenenými ružovými a bobuľovitými kríkmi s týmito rukavicami na lakte si udržujte škrabance na uzde. Vyrobené z kozej kože odolnej proti prepichnutiu s hovädzou semišovou rukavicou, sú dosť odolné, ale dostatočne pružné na použitie pri jemných motorických prácach. Rukavice sa môžu pochváliť ergonomicky navrhnutými palcami pre ľahšie uchopenie a zmiernenie bolesti pre artritické ruky a sú ošetrené zvlhčujúcim lanolínom, aby pokožka zostala jemná a pružná.

4. NAJLEPŠIE PRE ROZPOČTOVÉ ZARIADENIA: Rukavice z borovicového dreva, pracovné rukavice z bambusu pre záhradníctvo

Tieto tenké a ľahké rukavice dostupné na šmykľavenie ako druhá koža pre maximálnu flexibilitu pri prácach s jemnými motormi, ako sú výsadba sadeníc a prerezávanie pučiacich rastlín. Protišmykový povlak odolný proti pošmyknutiu na dlani odstraňuje nečistoty, zaisťuje bezpečné uchopenie a je certifikovaný na odolnosť proti oderu, takže môžete bezpečne ťahať burinu alebo vrecká kompostu. Priedušné, hypoalergénne bambusové rukavice, ktoré sa predávajú vo veľkostiach malých až mimoriadne veľkých, pomáhajú rukám zostať chladné a citlivosť dotykovej obrazovky vám umožní odškrtnúť tie úlohy, ktoré sa dajú vykonať na vašom smartfóne bez toho, aby ste si zložili rukavice!

5. NAJLEPŠIE PRE DETI: Rukavice na prácu a záhradu Wells Lamont Kids

Tieto zelené rukavice si užijú malé zelené palce (vo veku päť až osem rokov). Kožené rukavice majú dlaň z hovädzej kože, remienok na koleno a končeky prstov pre bezpečné, ale flexibilné uchopenie. Dizajn krídelného palca (bez švov medzi palcom a dlaňou) a elastikované zápästie uľahčujú šmykľavenie na rukaviciach a zároveň chránia pred nečistotami a skalami. Mimoriadne dlhá bezpečnostná manžeta odstraňuje škrabance a štiepky.