Súťaže a rozdávanie

Zadajte rozdanie „Nový rok, New Bed“ 3 000 dolárov od Saatvy!


Nenašli ste, čo ste chceli počas tejto sviatočnej sezóny? Dajte si najdôležitejší darček zo všetkých - lepší nočný spánok! Odborníci na spánok sa zhodujú v tom, že vaše nočné odloženie je rozhodujúce pre skvelý deň - skutočne, dobrý spánok môže skutočne znížiť stres, pomôcť vám vyhnúť sa chorobám a umožní vám lepšie výkony v práci alebo v škole. Aby sme vás mohli začať na ceste za lepším spánkom, spojili sme sa s online predajcom matracov Saatva, aby sme vám zo Saatvy rozdali 3 000 dolárov „Nový rok, nové lôžko“. Výherca tohto mesiaca rozdá výber podľa výberu kvalitných matracov Saatva Classic, Loom & Leaf alebo Zenhaven až po veľkosť kráľa - so sprievodným základom a základňou a kompletnou sadou luxusných plachiet a vankúšov Saatva Dreams. Sladké sny!

Dnes a každý deň v tomto mesiaci (od 31:00 do 31:00 201 EST 31.01.2019 o 12:00 EST), zadajte vyhrať výber jednej z matracov Saatva Classic, Loom and Leaf alebo Zenhaven. (do veľkosti kráľa) so sprievodným základom a základňou a kompletnou sadou luxusných plachiet a vankúšov Saatva Dreams od spoločnosti Saatva. (Pozri oficiálne pravidlá nižšie.)

Spoločnosť Saatva, ktorá bola uvedená na trh v roku 2011, sa stala najväčšou a najúspešnejšou online matracnou spoločnosťou v USA, ktorá je známa svojimi luxusnými materiálmi a špecializovaným spracovaním. Ich posteľná bielizeň v kvalite hotela je vyrobená z materiálov šetrných k životnému prostrediu vrátane ekologickej bavlny, recyklovanej ocele a ekologicky šetrných pien, čo z nej robí skvelú voľbu pre spotrebiteľov milujúcich luxus a dlhovekosť planéty. Spoločnosť sa tiež venuje poskytovaniu lepších matracov zákazníkom za lepšiu cenu. Ako maloobchodný predajca online spoločnosť Saatva eliminuje režijné náklady na kamenárske obchody a prenáša úspory nákladov na spotrebiteľa a ponúka výrobky vysokej kvality za nízke ceny. Ak sa chcete dozvedieť viac o Saatve, kliknite sem.

Ak ste šťastným výhercom tohto mesiaca, vyberte si niektorú z nasledujúcich matracov a tiež dostanete zodpovedajúcu nadáciu a základňu, listy a vankúše:

  • Saatva Classic matrace Innerspring: Saatva Classic je luxusná matrace s vnútornými matracmi v hotelovej kvalite s európskym vankúšom a vylepšením bedrovej podpory. K dispozícii v dvoch úrovniach pevnosti - Saatva Plush Soft s mäkkým pocitom objímania tela a Saatva Luxury Firm, s pevnejšou penou pre vyvážený odpor - a ponúka sa v dvoch výškach, 11,5 palca alebo 14,5 palca.
  • Pamäťová penová matraca typu Loom & Leaf: Vysoko kvalitná pena na pamäťovú penovú matricu Loom & Leaf spoločnosti Saatva je vyrobená z najkvalitnejšej peny s pamäťou s hmotnosťou päť libier a pokrytej prešívanou organickou bavlnou, gélom miechy a priedušnou vrstvou na chladenie peny na celú noc. pohodlie. Matrac je ponúkaný v dvoch stupňoch pevnosti - uvoľnená firma, ktorá zasiahne túto sladkú škvrnu medzi príliš tvrdou a nie príliš mäkkou alebo pevnou pre spáčov, ktorí uprednostňujú veľmi pevný pocit.
  • Luxusný, prírodný latexový matrac Zenhaven: Matrac Zenhaven je vyrobený z čistého amerického latexu Talalay, ktorý poskytuje podporu bez tlaku a prirodzene odoláva plesniam a mikróbom. Každý Zenhaven má dve úrovne pevnosti v rámci jednej matrace - na jednej strane, zažite luxusný plyš, ktorý sa prispôsobí a podporuje telo pri zachovaní ultra luxusného, ​​plyšového pocitu, a potom otočte matrac na stranu jemnej firmy, ktorá je 18% pevnejšie.

ZADAŤ TERAZ

Zadajte denne 3 000 $ rozdávač „Nový rok, New Bed“ zo Saatvy, aby ste zvýšili svoje šance na výhru jedného z týchto úžasných výherných balíčkov!

Darčeky „Nový rok v New Bed, New Bed“ od spoločnosti Saatva „sú otvorené len pre trvalých legálnych obyvateľov USA zo 48 susediacich štátov a okresu Columbia, ktorí majú 18 rokov a viac. Vo všetkých ostatných geografických polohách je neplatný. Nie je potrebný žiadny nákup. Ak je to zakázané, neplatí. Obdobie súťaže o cenu trvá od 12:00 hod. (EST) pondelok 31. Decembra 2018 až 11:59 hodín (EST) vo štvrtok 31. Januára 2019. Jeden vstup na domácnosť za deň. Alternatívny spôsob zadania pre Kreslenie je k dispozícii faxom na vaše meno a adresu na číslo 508-437-8486 počas príslušného Vstupného obdobia. Výherné možnosti závisia od počtu prijatých oprávnených prihlášok. Pozri oficiálne pravidlá.