Steny a stropy

Táto neočakávaná časť domu sa na CES 2019 venovala určitú pozornosť


Čo sa stane vo Vegas, pokiaľ ide o Consumer Electronics Show (CES), najväčšiu a najvplyvnejšiu technologickú udalosť na svete, nezostane vo Vegas. To bude rýchlo cestovať do domovov, rovnako ako tie vaše.

Každý rok sa na veľtrhu CES stretnú vedúci predstavitelia priemyslu a vznikajúce hviezdy, aby predstavili najnovšie technológie a prediskutovali budúcnosť inovácií. V tomto roku boli konferencie Smart Home na konferenciách aktívnymi miestami, ktoré pokrývali všetko od techniky vozidiel po inteligentné domáce spotrebiče, ktoré sa čoskoro dostanú na trh. Aj keď je rok 2019 CES (8. až 11. januára) úžasne obrovský, jeden z nových výrobkov, ktorý tu bol predstavený, je v skutočnosti dosť malý: skryť, pôvodný a jediný zapustený vývod striedavého prúdu.

Ak ste na zlepšenie svojich predajní príliš nepremýšľali, pravdepodobne nie ste sami. Koniec koncov, známa štvorcová zásuvka pre dva gangy je celkom štandardnou tarifou. Prečo sa zamerať na niečo také základné? Mohla by byť nová zásuvka skutočne taká vzrušujúca ako iné pokroky v automatizácii domácnosti? Pokračujte v čítaní, aby ste zistili, aký potenciál má tento produkt zmeniť tento rok váš životný priestor ... a ďalej!


Za posledných niekoľko desaťročí sa v elektrických zásuvkách veľa nezmenilo, takže pravdepodobne ani nepomyslíte na všadeprítomné zásuvky, ktoré používate na napájanie vášho domu. Menič hier, tento mesiac, je zapustená zásuvka. V jednoduchom, ale výnimočnom zdokonalení talianskeho dizajnu, skrýva Hide úplne novú elektrickú zásuvku, aby vylepšil dizajn domu, zvýšil bezpečnosť a vylepšil funkčnosť vzrušujúcimi novými spôsobmi, vďaka ktorým sa inteligentný dom stane absolútne dokonalým. brilantný.

Toto dômyselné riešenie dosiahlo milióny v Európe od roku 2012. Takto zmeníme spôsob, akým sa Američania pripájajú: tradičné zásuvky spoločnosti Hide, ktoré sú zapustené do steny asi dva palce, nahradia tradičné zásuvky. Každá zapustená zásuvka má elegantné, posuvné veko. Pripojte svoje prevodové zariadenia, počítač, televízor ... v podstate akékoľvek štandardné zariadenie s trojkolíkovou zástrčkou a zasuňte kryt na miesto, potom zistite, ako zástrčka zmizne v stene namiesto toho, aby vyčnievala do miestnosti.


Ak vás tento atraktívny nápad zaujíma, prečo s tým nikto neprišiel skôr, získajte toto: Začiatkom roku 2020 bude spoločnosť Hide predstavovať inteligentné kryty, domácu automatizáciu a AI extra, ktoré poskytnú tejto malej funkcii obrovskú funkčnosť.

Stavitelia, dizajnéri a majitelia domov majú veľa dôvodov privítať túto inováciu v amerických domoch.

  • Väčšia funkčnosť: Príhodne pomenovaný Hide doslovne udržuje zátky a taniere skryté. Pri zasunutej zátke a zatvorenom veku nahrádza zanedbateľný výstupok s veľkosťou iba 0,35 palca objemnú dvojpalcovú zástrčku, ktorá vyteká zo steny. Budete prekvapení, koľko voľného miesta získate odstránením týchto nevzhľadných zásuviek. Plochý povrch vám umožní voľne ťahať skrinky, televízne stojany a iný nábytok v jednej rovine k stene bez obáv z poškodenia káblov.
  • Konštrukčné rozmery: Priznajme si to: Zástrčky sú škaredé! Skryté zapustené zásuvky znamenajú žiadne viditeľné prerušenie na stene, ktoré podporuje elegantný, čistý a minimalistický vzhľad. Ak však chcete mať ďalší vizuálny komponent, plastové obaly je možné prispôsobiť farbami, tapetami, obtlačkami alebo inými materiálmi, ktoré ich maskujú alebo lepšie dopĺňajú.
  • Bezpečnosť a ochrana: Skryté zapustené zásuvky chránia elektrické pripojenie pred zvedavými očami a prstami detí, takže pre najmenších je každá miestnosť bezpečnejšia. Navyše, vývody striedavého prúdu v kuchyni a kúpeľni budú lepšie chránené pred vodou, čím sa zníži pravdepodobnosť šortiek a otrasov.
  • Jednoduchá inštalácia: Skryť sa dá zameniť za štandardné dvojgangové elektrické skrinky, ktoré už máte doma, približne za dve minúty, a to iba pomocou bežného skrutkovača. Nie je potrebné upravovať žiadnu časť vášho elektrického systému a nie je potrebné žiadne murárske práce, aj keď sa odporúča, aby túto prácu zvládol profesionálny elektrikár. Zásuvky samotné sú určite cenovo dostupné, s vyvolávacou cenou asi 10 dolárov za pop.
  • Budúca predpoveď: Očakáva sa, že technologický vývoj vo veľmi blízkom horizonte zmení elegantné veko na inteligentný dom. Tieto inteligentné kryty sa na ceste v roku 2020 pripoja k vášmu Wi-Fi a používajú nízkonapäťové napájanie (12 V) zo sieťovej zásuvky, čo vám umožňuje používať veko ako audio reproduktor, CCTV kameru alebo rozptyľovač vône. Budú dokonca kompatibilné s osobnými asistentmi, ako sú Echo a Alexa, so všetkými funkciami programovateľnými pomocou smartfónu.

Skryť je teraz k dispozícii na www.hidesmartsocket.com a čoskoro príde do obchodov.

Tento článok vám priniesol Hide. Jeho fakty a názory sú názory a názory.