Interiérový dizajn

Rádio: Jedno miesto, na ktoré by ste nemali pripevniť svoj televízor


Obyvatelia domu často inštalujú elektrické a káblové vývody cez krbový plášť, aby majiteľom domov mohli v ohnisku miestnosti nastaviť televíziu s plochou obrazovkou. Ale v závislosti od vášho typu krbu by mohlo byť veľmi chybou zavesiť tam svoj televízor.

Vypočujte si ON MONTÁŽ TVU NA POŽIAR alebo si prečítajte nižšie:

Pre začiatočníkov sa zvyšuje teplota a to robí priestor nad krbom teplejším ako iné steny u vás doma.

Dobrý krbový ventilátor môže nasmerovať horúci vzduch do stredu miestnosti a plášť môže pomôcť odvádzať teplo, ktoré uniká nahor. Napriek tomu je lepšie byť v bezpečí ako ľutovať. Pred inštaláciou si odpočítajte s teplomerom umiestneným nad pracovným krbom; Ak teplota prekročí 100 stupňov Fahrenheita, televízor určite nainštalujte niekde inde. Poškodenie teplom môže viesť k zrušeniu záruky vášho televízora.

Navyše, sledovanie televízora, ktorý je namontovaný príliš vysoko, sa môže zdať, akoby ste sedeli v prednej rade filmového kina, ktoré by bolo bolestivé v čase, pokiaľ nie ste v kresle alebo nepoužívate držiak s plným pohybom, aby ste pozorovali uhol obrazovky smerom nadol.

Rádio je 60-sekundový tip na vylepšenie domácnosti, ktorý sa vysiela na viac ako 186 staníc na 75 trhoch v celej krajine. Kliknutím sem sa prihlásite na odber, aby ste mohli automaticky dostávať každú novú epizódu hneď po jej príchode - úplne zadarmo!