Ďalšie izby

Príručka pre kupujúcich: Elektrické deky


Keď teploty klesajú, túžime po teple a pocitu útulnosti - ale skôr, ako začnete horieť, zvážte elektrickú pokrývku. Približne dvakrát energeticky účinnejšie ako vyhrievanie priestoru dostali elektrické prikrývky od Ministerstva energetiky Spojených štátov palce nahor kvôli ich lacnej spotrebe energie s nízkym dopadom, ktorá obyčajne využíva iba 400 wattov. (Medzitým ohrievač priestoru spotrebuje 750 až 1 000 wattov a ústredné teplo sa môže ešte viac pohltiť.)

Či už je váš domov náchylný na prievan, alebo si len obľúbite viazanie sa v toustovom kokon okolo domu, najlepšia elektrická prikrývka vás udrží v pohode po celú zimu. Čítajte ďalej a dozviete sa výhody a výhody tejto svorky zo studeného počasia - všetko od veľkosti a bezpečnosti po technické schopnosti a chladné (er, teplé) funkcie. Potom si pozrite, ako sa tieto faktory odrazili vo výbere tohto zoznamu najlepších elektrických prikrývok:

 1. NAJLEPŠIE PRE DÁVKOVANIE: Deka s vyhrievaným hodom Sunbeam Microplush
 2. NAJLEPŠIE PRE SNUGNESS: Vyhrievaná deka Sunbeam Loftec
 3. NAJLEPŠIE PRE SPOJKY: Biddeford Microplush s elektrickou prikrývkou Sherpa
 4. NAJLEPŠIA MOŽNÁ MOŽNOSŤ: Najkrajšia vyhrievaná deka
 5. NAJLEPŠÍ PRE OVLÁDANIE TEPLA: Woolrich Ultra Plush Reverse k elektrickej prikrývke Sherpa
 6. NAJLEPŠIE PRE CHLADNOSŤ FEET: Vyhrievaná deka s vreckovým mikroplyškom Sunbeam
 7. NAJLEPŠÍ PRE VYKUROVANIE SPEEDY: Elektrická vyhrievaná hodová deka MaxKare
 8. NAJLEPŠIE NA ŤAŽKÉ POUŽITIE: Serta nízkonapäťová vyhrievaná mikroplyšová dvojitá deka

Vzhľad a cena

Elektrické prikrývky sú dodávané v mnohých rôznych veľkostiach, takže premýšľajte o tom, ako a kde ich chcete použiť. Ak sa chcete pri čítaní alebo streamovaní televízie pritúliť na gauči, môže vyhovovať vašim potrebám model s veľkosťou hodu. Ak pod ňou budete spať každú noc, pravdepodobne budete chcieť mať rovnakú veľkosť ako vaša posteľ. Našťastie sú elektrické prikrývky k dispozícii v kalifornských kráľoch, kráľoch, kráľovných, plných a dvojčatách, ako aj v menších veľkostiach podobných typickému hádzaniu. K dispozícii je široký sortiment pevných farieb a rôznych vzorov, z ktorých si môžete vybrať. Zatiaľ čo niektoré majú prešívanú textúru a iné ju nemajú, elektrické prikrývky sú obvykle na dotyk veľmi mäkké, vyrobené z rúna alebo mikrovlákna (t. J. Polyester). V závislosti od výrobcu a funkcií sa cena pohybuje od 50 dolárov až do 300 USD.

Technické špecifikácie

Pôvodne nazývané „vyhrievané prikrývky“ alebo „otepľovacie vankúšiky“ a približne od začiatku 20. rokov 20. storočia pre použitie v nemocniciach sa elektrické prikrývky začali v 50. rokoch 20. storočia populárne pre domáce použitie. Od tej doby sa toľko nezmenili, ale majú funkcie, ktoré stojí za zváženie!

 • Nastavenia tepla. Veľa elektrických prikrývok má až 10 tepelných nastavení, takže určite nájdete teplotu, ktorá sa vám najviac páči.
 • Automatické vypnutie. Táto vlastnosť, ktorá automaticky zastaví vyhrievací mechanizmus plošiny po určitom čase (zvyčajne 8 až 10 hodín), je dôležitou bezpečnostnou funkciou, ktorá môže zabrániť vám a vášmu okoliu pred prehriatím alebo dokonca vznietením. Vo väčšine moderných výrobkov sa dodáva štandardne, ale skontrolujte ich.
 • Samostatné ovládacie prvky. Ak zdieľate svoju prikrývku s milovanou osobou, ktorá má radi teplejšie alebo chladnejšie veci ako vy, zvoľte si prikrývku s dvoma zónami, z ktorých každá má vlastné ovládacie prvky.
 • Pokyny na pranie v práčke. Mnoho elektrických prikrývok je možné čistiť a sušiť vo vašich domácich práčkach. Uistite sa, že používate špecifikované nastavenie práčky / sušičky a postupujte podľa pokynov výrobcu k tomuto listu (medzi ktoré okrem iných bezpečnostných opatrení patrí vždy odstránenie všetkých diaľkových ovládačov, káblov a periférnych zariadení).

Záruka a bezpečnosť

Aj keď to vyzerá ako mäkká, jednoduchá textília, elektrická prikrývka je v skutočnosti prístrojom a malo by sa s ňou aj zaobchádzať. Najmä ak investujete niekoľko ďalších babiek do mimoriadne mäkkého materiálu alebo do ďalších funkcií, uistite sa, že na deku máte záruku na vrátenie alebo výmenu.

Pri používaní elektrickej prikrývky je nanajvýš dôležitá bezpečnosť, preto sa od prvého použitia po posledné nezabudnite riadiť všetkými pokynmi výrobcu, ktoré sa vzťahujú na T. Existujú tiež dve zásadné pravidlá, ktoré si treba zapamätať: Prikrývku udržiavajte čo najrovnejšiu, aby sa predišlo hromadeniu nadmerného tepla (najmä pri použití vyšších nastavení) a nikdy neklaďte predmety, ako sú knihy alebo mobilné telefóny, na vrch alebo pod pokrývku. Je príliš ľahké, aby vaše veci chytili teplo medzi sebou a prikrývkou, čo spôsobilo prehriatie cievok prikrývky - čo by ich mohlo zničiť alebo spáliť všetko okolo nich.

Aby sme vám pomohli nájsť najlepšiu elektrickú pokrývku a teplo po celú sezónu, vybrali sme si obľúbené na základe vyššie uvedených úvah a vysoko hodnotiacich recenzií od nakupujúcich, ako ste vy.

1. NAJLEPŠIE PRE DÁVKOVANIE: Vyhrievaná prikrývka s mikrovlnami Sunbeam

Táto elektrická prikrývka so samočinnou mikropushou, ktorá získala 4 z 5 hviezdičiek od zákazníkov spoločnosti Amazon, si zaslúži miesto na vašej pohovke pre jej schopnosť dodávať konzistentné teplo a automaticky sa vypne po troch hodinách odpočinku alebo zdriemnutia. Vstavaný tepelný systém sníma a upravuje úroveň tepla v celej prikrývke, aby vás udržiaval v teple, ale nie príliš teplo. Môžete ovládať, ako sa dostane toastová prikrývka (veľkosť 50 x 60 palcov) výberom z troch nastavení teploty na ergonomicky navrhnutom diaľkovom ovládači a zahodenia do práčky a sušičky. Dodáva sa s päťročnou obmedzenou zárukou.

K dispozícii na Amazone.

2. NAJLEPŠIE PRE SNUGNESS: vyhrievaná deka Sunbeam Loftec

Vyrobený z ôsmich milimetrových hrubých polyesterov Loftec, ktorá je najnádatnejšou elektrickou prikrývkou Sunbeam pre postele až po veľké postele, nahradí vrstvy prikrývok, ktoré ste v noci mohli zohriať. Jeho tepelný systém poskytuje rovnomerné teplo pri jednom z 10 nastavení tepla, ktoré môžete ovládať pomocou diaľkového ovládača. Ak prikrývku nosíte cez noc, automaticky sa vypne po 10 hodinách, aby sa predišlo prehriatiu. Zákazníci Amazonu, ktorí to dali 4,1 z 5 hviezdičiek, sa páčili, že „v nich naozaj nemôžete cítiť drôty“ a „predohrieva sa v tých chladných nociach“. Poskytuje sa päťročná obmedzená záruka.

K dispozícii na Amazone.

3. NAJLEPŠIE PRE SPOJKY: Biddeford Microplush s elektrickou prikrývkou Sherpa

Pri kúpe tejto veľkej elektrickej prikrývky s hodnotením 4,4 z 5 hviezdičiek nie je potrebné bojovať o diaľkový ovládač. Veľkosti kráľovnej a kráľa sú vybavené dvoma digitálnymi ovládačmi, takže vy aj vaša druhá polovica nájdete individuálne pohodlie v jednom z 10 možných nastavení teploty. Keď už hovoríme o komforte, táto obojstranná deka má všetko: plyšovú vrchnú vrstvu z mikrovlákna a mäkkú spodnú stranu šerpy. A môžete sa cítiť dobre pri bezpečnom ponechaní na noc aj vďaka 10-hodinovému automatickému vypnutiu. Dodáva sa s päťročnou obmedzenou zárukou.

K dispozícii na Amazone.

4. NAJLEPŠIA MOŽNÁ MOŽNOSŤ: Najkrajšia vyhrievaná deka

V tejto ponorkovej elektrickej prikrývke s rozmermi 50 x 64 palcov sa môžete zbaliť bez obmedzenia pohybu vašich paží. Ohodnotené 4,2 z 5 hviezdičiek od zákazníkov spoločnosti Amazon, tento vyhrievaný zábal (k dispozícii v rôznych pevných farbách a vzoroch) vás potiahne v pohodlí plyšového polyesteru s podšívkou micro berber. Z bezpečnostných dôvodov prepnite medzi tromi nastaveniami teploty na diaľkovom ovládači a teplo sa automaticky vypne po dvoch hodinách. Dodáva sa s päťročnou obmedzenou zárukou.

K dispozícii na Amazone.

5. NAJLEPŠIE NA REGULÁCIU TEPLA: Woolrich Ultra Plush Reverzná na elektrickú deku Sherpa

Citlivé podvaly dokážu presne nájsť teplotu, ktorú potrebujú kývnuť, vďaka tejto elektrickej prikrývke, ktorá ponúka 20 nastavení teploty a duálne regulátory na modeloch kráľovnej a kráľovej veľkosti. K dispozícii v dvojitých až veľkých veľkostiach a siedmich farbách. Táto obojstranná deka s mikroplyšovým vrchom a spodnou stranou šerpy vás zahreje, aj keď je teplo vypnuté. Počas používania sú flexibilné vnútorné káble elektrickej prikrývky s priemerom 4,2 hviezdy takmer zistiteľné. Spoľahnite sa na 10-hodinovú funkciu automatického vypnutia, aby ste zabránili nadmernému používaniu. Dodáva sa s päťročnou zárukou na produkt.

K dispozícii na Amazone.

6. NAJLEPŠIE PRE STUDENÉ PRVKY: Deka s vreckovým mikroplyškom s vyhrievanou hádzanou

Zatiaľ čo väčšina elektrických prikrývok necháva nechty odkryté vaše prsty a prsty, táto deka s hádzaním z mikroplyše s rozmermi 50 x 62 palcov udržuje pod končatinami teplé končatiny v dvoch veľkých vstavaných vreckách na ruky a nohy. Extra teplo sa koncentruje v blízkosti spodnej časti prikrývky, aby ste si nechali prsty aj na hrudi. Na webe Amazon však dosiahol skóre 4,4 z 5 hviezdičiek, pretože ponúka vynikajúce celkové teplo vďaka trom diaľkovo ovládaným nastaveniam teploty a ponúka funkciu automatického vypnutia na tri hodiny, ktorá vás ochráni a ochráni vaše investície.

K dispozícii na Amazone.

7. NAJLEPŠIE PRE RÝCHLE VYKUROVANIE: Elektrická vyhrievaná hodová deka MaxKare

Ak v zhone budete potrebovať teplo, počítejte s touto elektricky vyhrievanou pokrývkou, ktorá rýchlo dodáva teplo celého tela. Tri diaľkovo ovládané nastavenia teploty prikrývky vám umožňujú nastaviť teplo na požadovanú teplotu medzi 95 a 113 ° Fahrenheita a navyše funkcia automatického vypínania znamená, že zabudnuté manuálne vypínanie nikdy nebude problémom. Odnímateľný diaľkový ovládač znamená, že ho môžete používať ako bežnú prikrývku ešte dlhšie, ako je jej životnosť. (Jej hodvábna flanelová vrchná časť a spodná strana zamatovej šerpy zachovávajú teplo generované s cieľom maximalizovať vaše pohodlie.) Ohodnotená 4,3 z 5 hviezdičiek na Amazone, táto deka je dodávaná v hádzaní, dvojčatách a plných veľkostiach. Informácie o záruke poskytnuté výrobcom na požiadanie.
K dispozícii na Amazone.

8. NAJLEPŠIE NA ŤAŽKÉ POUŽITIE: Dvojitá deka Serta s nízkym napätím a vyhrievaným mikroplyšovým trojitým rebrom

Tí, ktorí používajú elektrické prikrývky každý deň v zime, by mali zvážiť túto nízkonapäťovú možnosť, ktorá vás udržiava v teple bez toho, aby vám šokovala účty za energiu. Prikrývka microplush (dostupná v dvojitých a plných veľkostiach) s 4,1 z 5 hviezdičiek na Amazone sa môže pochváliť trojitým rebrovaným vrchom, ktorý sa na pokožku cíti jemne a ultra tenkými drôtmi, ktoré si ani citlivé podvaly nevšimnú. S možnosťou predhrievania a automatického vypnutia o 10 hodín máte zaručené, že každú noc vkĺznete do toustového lôžka bez prehriatia. Informácie o záruke poskytnuté výrobcom na požiadanie.

K dispozícii na Amazone.