Kuchyňa

Rádio: Rozloženie kuchyne, ktoré si prezeráte


Ak chcete zlepšiť tok a pridať štruktúru do otvoreného pôdorysu domu, zvážte kuchynský polostrov. Táto pripojená polovica steny dodáva priestor na počítadlo, ukladanie a sedenie a pekne rozdeľuje priestor: jednu stranu na prípravu jedla, druhú na zábavu. Kuchynský polostrov môže dokonca ponúknuť lepšie nastavenie ako ostrov z niekoľkých dôvodov.

Vypočujte si ON THE KITCHEN PENINSULA alebo si prečítajte nižšie:

Po prvé, podľa návrhu sa kuchynský polostrov spojí s vašimi stenami, čo uľahčuje tečenie vody, plynu a / alebo elektriny, čím sa do kuchyne umiestni umývadlo alebo varná doska.

Po druhé, na rozdiel od toho, ako musíte zohľadniť dostatočný priestor pre chodníky na všetkých stranách kuchynského ostrova, je tok pešej premávky okolo polostrova jednoduchší. Zasuňte túto pracovnú stanicu do kúta miestnosti a nezaberie toľko nehnuteľností.

Po tretie, váš polostrov môže oddeliť kuchyňu od obývacích a / alebo jedálenských priestorov ako bufet. Hostia sa môžu ľahko pohybovať po miestnosti a host sa nemusí cítiť izolovaný od akcie, zatiaľ čo v kuchyni doplňuje občerstvenie.

Rádio je 60-sekundový tip na vylepšenie domácnosti, ktorý sa vysiela na viac ako 186 staníc na 75 trhoch v celej krajine. Kliknutím sem sa prihlásite na odber, aby ste mohli automaticky dostávať každú novú epizódu hneď po jej príchode - úplne zadarmo!