Súťaže a rozdávanie

Vstúpte ešte dnes! 3 000 dolárov Či už počasie rozdáte s Troy-Bilt


Dnes a každý deň až do 15. januára (začínajú sa 12. decembra 2019 o 12:00 hod. ET, 15. januára 2020 do 11:59 hod. ET), môžete vstúpiť a vyhrať naše 3 000 dolárov, či už prezradíte počasie z Troy-Bilt. Jedna šťastná osoba vyhrá dva typy vonkajších energetických zariadení: snehový ventilátor Storm Tracker 2890 a záhradný traktor Bronco 42 od Troy-Bilt.

Snehové frézy Storm Tracker 2890 vám poskytnú výhodu v zime pred búrkami a hromadami snehu s pridanou stabilitou jazdnej dráhy. Robustný systém pojazdu s traťovým pohonom má schopnosť prenosu hmotnosti, ktorá poskytuje väčšiu trakciu a manévrovateľnosť v extrémnych podmienkach. Ľahko zvláda všetko od tvrdého snehu po ľadové príjazdové cesty.

Ľahko zapnete tento snehový ventilátor za každého počasia s elektrickým štartom a posilňovač riadenia Touch 'n Turn ™ vám poskytuje ľahké ovládanie prstom počas používania. Prémiové komfortné funkcie, ako sú vyhrievané rukoväte rúk, svetlomet v palubnej doske a prevádzka Just One Hand® z neho robia pracovitý stroj v akýchkoľvek zimných podmienkach.

Po skončení zimných búrok sa všetci môžeme tešiť na nový jarný rast. Ale všetka tá zelená tráva znamená viac práce - pokiaľ nevlastníte traktorový traktor Bronco 42. Táto výkonná jazdná kosačka má motor s objemom 540 ccm a prevodovku ovládanú pedálmi AutoDrive ™, ktoré dokážu zvládnuť veľké lodenice a zabezpečiť plynulé a citlivé riadenie.

Perfektný strih. To je to, čo môžete očakávať od vášho traktora na trávu Bronco 42. Vaša tráva nebude nikdy vyzerať lepšie vďaka 42-palcovej kosačke na bočné vyprázdňovanie. Posúvajte väčšie pohodlie s prostredným zadným sedadlom, ktoré poskytuje väčšiu oporu a gumené podložky nôh na zníženie vibrácií.

História spoločnosti Troy-Bilt sa začala už v roku 1937, keď spoločnosť previedla revolučný rotátor na použitie v domácnosti. Od tej doby sa značka rozšírila, pričom si zachovala jeden cieľ: urobiť z amerického sna realitu. Ich ústredie v Valley City, Ohio a rôzne výrobné miesta v celej krajine - vrátane Ohia, Tennessee a Mississippi.

VSTUPTE TERAZ!

Zadajte 3 000 dolárov, či už prezradíte počasie s Troy-Bilt denne, aby ste zvýšili svoje šance na výhru snežného dúchadla Storm Tracker 2890 a trávnikového traktora Bronco 42.

3 000 dolárov Či už prezradíte počasie (ďalej len „sweepstakes“) sponzoruje spoločnosť Vila Media, LLC, pošta Box 835, West Barnstable, MA 02668 (ďalej len „sponzor“). Cenu poskytne spoločnosť MTD Products Company (ďalej len „Poskytovateľ ceny“). Troy-Bilt je registrovaná ochranná známka spoločnosti MTD Products, Inc., ktorá sa používa so súhlasom spoločnosti MTD Products Company v súvislosti s programom Troy-Bilt Giveaway Program. Stávky pozostávajú z jedného (1) náhodného výberu a jedného (1) ceny udeleného za náhodný výber. Sweepstakes a vstupné obdobie začína o 12:00. Východný čas („ET“) 15. decembra 2019 a prechádza 15. januára 2020 o 11:59 hod. ET („Obdobie vyťaženia“). Otvorené iba pre obyvateľov kontinentálnych Spojených štátov (vrátane okresu Columbia, s výnimkou Aljašky a Havaja), ktorí majú 18 rokov a viac. Neplatné, ak to zakazuje alebo obmedzuje zákon. Zamestnanci sponzora a jeho príslušní rodičia, pridružené spoločnosti, dcérske spoločnosti a reklamné a propagačné agentúry zapojené do správy týchto stávok a ich najbližší rodinní príslušníci alebo členovia domácnosti sa nemôžu zúčastniť na stávkach a vyhrať ich. Pozri oficiálne pravidlá.