Informácie

Ako pripraviť pizzu na grile!


Predhrejte gril. Pre 2 grily horákov použite oba horáky a zohrejte ich na 375 ° - 400 ° F. U grilov s 3 a viac horákmi ohrievajte iba na 425 ° - 450 ° F a vonkajšie ľahké horáky. V prípade potreby použite teplomer v rúre.

Predhrejte gril. V prípade grilov s 3 a viac horákmi ohrievajte iba teplotu 425 ° –450 ° F a vonkajšie ľahké horáky. V prípade potreby použite teplomer v rúre.

Z pizze odstráňte igelit. Vložte plech na pizzu / papier na hliníkový grilovací plech alebo na vyhriaty kameň na pizzu. Umiestnite do stredu povrchu grilu a zatvorte veko.

Poznámka: Ak máte vo veku grilu teplomer, nebude už ukazovať správnu teplotu. Keď je gril predhriaty, teplota by sa nemala nastavovať.

Varenie pizze, vyzerá nádherne.

Nenechávajte gril bez dozoru. Skontrolujte svoju pizzu zdvihnutím kôry pomocou lopatky, urobte to a každých 5-7 minút otočte pizzu o 1/4 otáčky. Pečte svoju pizzu približne 20 - 30 minút.

Čakal som 15 minút-- CESTA príliš dlho. Potiahnite / skontrolujte to skôr.

Pizza je hotová! Budete ho chcieť nechať 5 minút odležať, aby ste ho nechali vychladnúť / odpočívať. Potom si ho môžete nakrájať, ako sa vám páči, a tešiť sa !! (Nezabudnite vypnúť gril!)


Pozri si video: How to make the perfect pizza dough - simple and super tasty! (Júl 2021).