Interiérový dizajn

8 spôsobov, ako skryť každý drôt vo vašej domácnosti


Žije vaše nadšenie pre elektroniku v džungli káblov? Vzhľadom na obrovský objem drôtov, ktoré prebývajú v modernej domácnosti, môže byť frustrujúce zistiť, ako skryť televízne káble a káble a káble pre ostatné nevyhnutné pomôcky. Ale predtým, ako narazíte na bod nadávky technológie úplne, pozrite sa na nižšie uvedené riešenia pre správu káblov. Môžete si kúpiť alebo doma opraviť alebo zamaskovať každý drôt v dohľade a neustále zlepšovať organizáciu svojho domova.


Visiace káble rýchlo zmiznú, keď ich ukotvíte k siluete najbližšieho nábytku. Aby ste to dosiahli, dodržiavajte priehľadné spony príkazových káblov (k dispozícii v stredných a veľkých veľkostiach na Amazone) pozdĺž zadných okrajov vášho nábytku. Rovnako ako väčšina radov riešení vhodných pre nájomcov od spoločnosti 3M, budete musieť stlačiť klipy na mieste po dobu 30 sekúnd a o hodinu neskôr môžete zavesiť jeden alebo viac káblov a nechať ich úhľadne bežať po nohách vašej nohy. konzoly. (Tieto háčiky tiež veľmi dobre skryjú nabíjacie káble a káble na vašom stole!)


Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Heidi Kruse (@krusesworkshop) 4. júla 2014 o 6:17 hod. PDT

Ak sa cítite trochu remeselne, môžete skrývať zamotané káble za televízorom namontovaným na stojane zabudovaním zabudovaného káblového úložného priestoru do konštrukcie vášho stojana pre domácich majstrov. Tento navrhnutý Heidim z dielne Kruse's Workshop (a vystupoval na Tatertots & Jello) udržuje káble obsiahnuté v záreze, ktorý vedie dole cez strednú nohu v zadnej časti jednotky. Stojan môžete znova vytvoriť od nuly s regenerovaným drevom: Postupujte podľa podrobných pokynov bloggera, ako pomocou stolovej píly vytvoriť zapustenú drážku v zadnej nohe, potom spustite káble pre televízor a ďalšie zábavné doplnky po drážke v nohe. držať ich mimo dohľadu.


Ak vás káble visiace z vášho nástenného televízora odvádzajú od toho, čo je na obrazovke, zakryte ich krytmi káblov (napr. Súprava káblových korektorov SimpleCord, ktorá je k dispozícii na Amazone). Plastové pásy, ako sú tieto, sa pripájajú priamo k stene na vrchu drôtov.

Ak chcete nainštalovať a účinne skryť televízne káble, zmerajte rozpätie steny medzi spodnou časťou obrazovky a podlahou - tak potrebujete dĺžku krytu kábla, ktorú často potrebujete, a často ju môžete orezať, aby sa zmestili. V prípade súpravy káblových korektorov môžete pomocou pílky odrezať spodnú časť a vrchnú časť krytu kábla. Potom pripevnite základňu obežnej dráhy k stene pomocou skrutiek podľa pokynov výrobcu, položte televízne káble do kanála a zacvaknite kryt na svoje miesto hore. Kryty káblov sa zvyčajne predávajú v neutrálnych farbách, ako je biela alebo kovová šedá, ktoré môžu vyniknúť, ak je vaša stena inej farby. Keď sú však natreté rovnakou farbou ako vaša stena (pomocou latexovej farby), dokonale sa hodia do priestoru.


Najlepším riešením na udržanie káblov nástennej televízie mimo dohľadu je ich skrytie za samotnú stenu pomocou zapustených káblových dosiek (napr. Datacomm Cable Organizer Kit, k dispozícii na Amazone). Vyberte televízor zo steny (alebo ho premiestnite nabok, ak má televízor nastaviteľné rameno) a potom pomocou hrebeňového vyhľadávača vyhľadajte dve časti steny bez hrotu: jednu za miestom, kde by sedela obrazovka, a ďalšiu ďalej nadol. stena v blízkosti zásuvky. To sú miesta, kde budete rezať pomocou noža na náradie, nasaďte dve káblové dosky a napájajte televízne káble dovnútra a von zo steny. Vaši hostia si môžu jednoducho pomýliť vaše nové nastavenie médií pre bezdrôtový zábavný systém!


Nedarí sa vám v domácej kancelárii spravovať káble káblov pre osobné počítače, monitory, telefóny, tlačiarne a ďalšie zariadenia, ktoré sa používajú každý deň? Omotávka káblov (napr. Cable Slinky, dostupná na Amazone) poskytuje jednoduchý spôsob, ako upevniť všetky voľné káble, ktoré visia z vášho stola. Jednoducho ich zviazajte do svojich rúk a zabalte dva dlhé kusy pružnej penovej hadičky okolo drôtov, aby ste ich spojili do jednej väčšej a minimalizovali chaos. Vďaka tenkému tvaru môžete roztrhnúť a presmerovať vodiče zo skupiny kdekoľvek pozdĺž úseku tak, aby sa dostali presne tam, kam potrebujú.


Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný JSH - Jenny Steffens Hobick (@jennysteffenshobick) 6. januára 2018 o 8:54 hod. PST

Vykonaním niekoľkých kreatívnych úprav v zásuvke na stôl sa dá vyhnúť očiam neohrabaného elektrického pásu zaparkovaného na podlahe a pretekajúcemu šnúrami. Ak je vrták pripevnený k vrtáku s vrtákom do otvoru, vyvŕtajte otvor do zadného panela zásuvky umiestneného blízko zásuvky. Potom pretiahnite kábel predlžovacieho kábla otvorom a pomocou dvojstranného lepidla pripevnite zadnú časť predlžovacieho kábla k rovnakému panelu zásuvky. Keď zapojíte elektroniku do rozvodky, vytvorte priestor pre každý modul gadget na odpočinok, zatiaľ čo sa bude nabíjať v zásuvke, tak ako to robí domáci blogger Jenny Steffens Hobick vo svojej kuchynskej skrinke.


Odstráňte nebezpečenstvo zakopnutia o ethernetový kábel, ktorý beží po vašej domácej kancelárii, obývacej izbe alebo spálni, ozdobením existujúcich sokel v miestnosti káblovými kanálmi na soklovej doske (napr. Káblové kanály so základnou doskou CE Tech, dostupné v domácom sklade). Samolepiace káblové kanály odolné proti nárazu sú o niečo viac než len duté profily z plastového tvarovaného telesa. Na pripevnenie kanálov k základným doskám odlepte lepiacu podložku kanála, pritlačte zadnú časť kanála k základnej doske a potom spustite ethernetový kábel - alebo iný kábel, cez ktorý otvoríte kanálik - súčasne skryte a chráňte káble pred poškodením. Káblové žľaby soklovej lišty sa dajú zafarbiť a zafarbiť tak, aby zodpovedali estetike každého interiéru.


Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný používateľom Nifty (@buzzfeednifty) 8. augusta 2018 o 17:17 PDT

Váš smerovač alebo modem (alebo kombinovaný smerovač-modem) sa môžu objaviť mimo miesta, kdekoľvek ich chcete umiestniť, najmä na policiach. Zvážte rezervovanie svojej domácej knižnice pomocou krytu pre domácich majstrov pomocou tohto tutoriálu od tímu Nifty BuzzFeed. Chyťte spojivo, ktoré je dostatočne široké, aby sa zmestilo na váš smerovač, a pomocou horúceho lepidla zakryte chrbát, prednú časť a chrbticu spojiva farebnou látkou na šrot alebo ešte lepšie skutočnú bundu starej knihy. Zasuňte smerovač zvislo dovnútra spojiva a potom spojivo umiestnite zvisle medzi niektoré knihy na koncovom stole, stole alebo polici tak, aby káble smerovača diskrétne stekali po dĺžke steny za nábytok. Voila! Okamžitá klasika, ktorá odstraňuje neporiadok v kábli.