Súťaže a rozdávanie

Zadajte rozdania provízie 3 000 dolárov ešte dnes!


Pripravte sa na sviatočné varenie s novou, čerstvou kuchyňou! Kým základná aktualizácia kuchyne môže stáť minimálne 6 000 dolárov, existuje inovatívne a cenovo dostupné riešenie, ktoré dá kuchynským linkám s plochým predkom čistý a moderný vzhľad v žiadnom momente. Wrap My Kitchen ™, ktorý bol predtým k dispozícii iba v Kanade, bol už použitý v tisícoch projektov na vylepšenie kabinetu a teraz debutuje o inovatívnych technológiách DuraWrap ™ a SmartWrap ™ v USA. zakryte nedokonalosti a opotrebenie zastaraných skriniek, čo vašej kuchyni poskytne lepší vzhľad ako kedykoľvek predtým.

Nestrávte ďalšiu prázdninovú sezónu varením a zábavou v mizernej kuchyni - s Wrap My Kitchen, dokonca aj začiatočníci si môžu o víkendu aktualizovať svoje kutilstvo. Aby ste vám pomohli, zabalte si moju kuchyňu a spojili sa s rozdaním darčekov pre kabinety vo výške 3 000 dolárov, ktoré šiestim výhercom udelia darčekový certifikát v hodnote 500 dolárov, ktorý strávia výberom ich povrchových úprav.

Dnes a každý deň tento mesiac (od 15:00 do 20:00 EST 15. novembra 2018 až 23:59 EST 15. decembra 2018) vstúpte do súťaže Wrap My Kitchen a získajte jeden zo šiestich darčekových certifikátov vo výške 500 USD!

Ak je to vaša kúpeľňa, práčovňa alebo garážové skrinky, ktoré potrebujú podporu, môžete preskočiť občerstvenie v kuchyni a minúť peniaze na výhru za aktualizáciu týchto skriniek. Zosilnenie vlastnej skrinky Wool My Kitchen bude fungovať na akejkoľvek hladkej stolnej skrini. Wrap My Kitchen, navrhnutý špeciálne pre výzvy miestností naplnených vlhkosťou, ako sú kuchyne, kúpeľne a práčovne, odoláva pare, teplu, vlhkosti, mastnote a škrabancom. Viacvrstvový výrobný proces zaručuje odolnosť proti opotrebeniu a prepožičiava pôsobivo realistický povrch. Asi najlepšie zo všetkých, zábal sa dá ľahko aplikovať za pár hodín.

Wrap My Kitchen vyhodí z toho, koľko materiálu potrebujete na dokončenie vášho projektu. Stačí im poslať fotografiu vašich skriniek a do 24 až 48 hodín dostanete ponuku. Máte problémy s rozhodovaním o cieli? Objednajte si súpravu vzorkovníka alebo skúšobnú súpravu s dvoma vzorkami a všetkými nástrojmi, ktoré potrebujete na inštaláciu.

Ak ste jedným zo šiestich šťastných výhercov v rozdávaní tohto mesiaca, dostanete darčekový certifikát vo výške 500 dolárov, ktorý vám bude vyhovovať podľa vášho výberu štýlových povrchových úprav Wrap My Kitchen, vrátane:

Séria zŕn dreva: Rôznorodá zbierka 10 povrchových úprav zŕn dreva, od svetlých až po tmavé drevené tóny, vrátane rustikálneho dreva stodoly a čierneho dreva.

Lesklý rad: Elegantný výber troch elegantných a moderných lesklých povrchových úprav vrátane silného červeného, ​​sofistikovaného bieleho a mimoriadne lesklého dreva stodoly.

Saténová séria: Elegantné zoskupenie štyroch matných povrchov, vrátane striebornej, čiernej, bielej a červenej.

Textúrované série: Moderná zmes 10 rozmerných moderných vzhľadov, vrátane lešteného hliníka, sadze, mini 3-D dlaždíc a jednorožovej čiernej.

VSTUPTE TERAZ

Zadajte darček 3 000 dolárov na prezradenie kabinetu každý deň, aby ste zvýšili svoje šance na výhru jedného zo šiestich darčekových certifikátov vo výške 500 dolárov.

Ak sa chcete dozvedieť viac o funkcii Wrap My Kitchen, kliknite sem.

„Výmena kabinetu vo výške 3 000 USD s obalom mojej kuchyne“ je otvorená iba pre trvalých legálnych obyvateľov USA zo 48 susediacich štátov a okresu Columbia, ktorí majú 18 rokov a viac. Vo všetkých ostatných geografických polohách je neplatný. Nie je potrebný žiadny nákup. Neplatné, ak je to zakázané. Obdobie súťaže o cenu trvá od 12:00 hod. (EST) Štvrtok 15. novembra 2018 až 11:59 (EST) sobota 15. decembra 2018. Jeden vstup na domácnosť za deň. Alternatívny spôsob zadania pre Kreslenie je k dispozícii faxom na vaše meno a adresu na číslo 508-437-8486 počas príslušného Vstupného obdobia. Výherné možnosti závisia od počtu prijatých oprávnených prihlášok. Pozri oficiálne pravidlá.