Nástroje a dielňa

Príručka pre kupujúcich: Opasky na náradie


„Do“ je zábavná časť, keď to robíte sami. Čas strávený hľadaním správnych nástrojov, pások a spojovacích prvkov - najmä v polovici projektu? Vôbec nie je zábava. Našťastie dobre usporiadaný opasok na náradie udrží všetky vaše náležitosti hneď po bokoch. A niet pochýb o tom, ako sa pritiahne jeden, aby sa aj začiatočník DIYer cítil ako šokujúci profesionál.

Pretože opasky na náradie prichádzajú v rôznych materiáloch a prevedeniach, je rozumné urobiť trochu prieskumu pred jeho zakúpením. Tu nájdete potrebné informácie plus päť kvalitných možností, ktoré vyhrávajú nadšené spokojné ľudí, ako ste vy.


Významné problémy.

Pásy na náradie sa bežne vyrábajú z rôznych materiálov, niektoré odolnejšie ako iné.

  • Naolejovaná koža a semiš sú najodolnejšie, ale najťažšie. Napriek tomu je to dobrá voľba, aby ste sa vyhýbali bodnutiu nástrojov, ako sú skrutkovače a sekáče, alebo si len chcete niečo poriadne odolné, aby ste mohli vydržať desaťročia s náležitou starostlivosťou.
  • Ľahký polyester, nylon, alebo iný syntetické materiály Nestojte s ťažkými alebo špicatými nástrojmi tak efektívne ako koža, ale pre náhodných alebo občasných do-it-yourselferov by to mohol byť najlepší pás na nosenie niekoľkých základných nástrojov.
  • Ťažké plátno, viacvrstvový polyester alebo nylon, alebo "Pleather" často zasiahne sladké miesto medzi hmotnosťou olejovanej kože a zníženou životnosťou ľahkých syntetických materiálov. Robustný kožený opasok alebo polyesterový opasok na náradie je dobrou voľbou pre typických majiteľov domov alebo domácich majstrov.

Úvahy.

Niektoré opasky na náradie majú iba päť vreciek, zatiaľ čo iné majú viac ako 30, ako aj iné spôsoby nosenia vecí. Základný opasok s piatimi alebo šiestimi otvorenými vreckami môže byť v poriadku, ak na vami potrebujete kladivo, skrutkovač a škatuľu nechtov. Ak však váš pás nahradí spoľahlivú súpravu nástrojov, budete chcieť niečo viac univerzálne, s otvorenými vreckami rôznych veľkostí, vreckami na zips, závesnými slučkami a klipsňami, ktoré vám umožnia usporiadať vaše nástroje na cestu tam, kde chcete. ne.

Umiestnenie vrecka.

Nástrojové pásy prichádzajú v niekoľkých rôznych prevedeniach, prispôsobených rôznym úlohám.

  • Jeden s zavesenie vreciek na nástroje na každom boku, s menšou strednou kapsou na odkladaciu pásku, uľahčuje vyliezť po rebríkoch alebo sa nakláňať dopredu bez toho, aby bol naložený pás zachytený alebo aby vám bolo ideálne, napríklad pri maľovaní.
  • Tí s a vrecko v strede zásterky Ak by ste sa často ohýbali alebo šplhali, mohlo by to byť ťažkopádne, preto by ste sa mu mali vyvarovať iba vtedy, ak pás nosíte iba občas pre ľahké úlohy okolo domu.
  • Pásy na náradie s iba jedno bočné vrecko sú dobrou voľbou, ak nenesiete omnoho viac ako základné kladivo, skrutkovač a kliešte a chcete sa voľne pohybovať pri šplhaní po rebríkoch alebo pri vykonávaní iných aktívnych pracovných úloh.

Veľkosť nahor alebo nadol.

Pásy na náradie sú univerzálne pre väčšinu. Na rozdiel od pásov používaných na pridržiavanie nohavíc, sú pásy na náradie vo všeobecnosti veľmi nastaviteľné na dĺžku, čo umožňuje bezpečné uchytenie pre pásy alebo boky s rozmermi od 30 do 50 palcov.

Štýl sledovania.

Existujú dva základné štýly pásov na náradie: tie, ktoré sa jednoducho pripínajú okolo pása, a tie, ktoré majú podväzky alebo pripevnenie postroja, vďaka ktorému vaše ramená absorbujú časť hmotnosti pásu, čím zmierňujú stres na chrbte. Ak pravidelne nebudete nosiť opasok niekoľko hodín denne alebo ak nebudete mať problémy s chrbtom, opasok v postroji môže byť nadmerne používaný.

Tieto ďalšie nástrojové pásy sú krémom plodiny! Nielenže začiarknu váš nákupný kontrolný zoznam, ale dostanú aj vysoké známky od spokojných zákazníkov. Zistite, či jeden z piatich najlepších pásov nástrojov ponúka iba tú organizáciu, ktorú potrebujete.


NAJLEPŠÍ CELKOVÝ PÁS NÁSTROJOV: Opasok ToughBilt Tradesman Tool (47,49 dolárov)

Vyrobený zo šesťvrstvového super odolného nylonu, tento veľmi všestranný pás dokáže držať krok s pro-a zarába 4,4 z 5 hviezdičiek na Amazone. Môže sa pochváliť celkom 27 vreckami, slučkami, svorkami a vreckami na zips a okrem toho môžete podľa potreby vybaviť dva držiaky náradia s viacerými vreckami vpredu alebo na bokoch čalúneného pásu. K dispozícii je dokonca integrovaný „stojan na stojany“, ktorý udržuje pás na náradie v stoji, keď nie je okolo vášho pásu. Nastavuje sa tak, aby sa zmestili od 32 do 48 palcov.

K dispozícii na Amazone.

NAJLEPŠÍ ZÁKLADNÝ PÁS NÁSTROJOV: Dickies Work Gear Single Side Side zástera (9,93 dolárov)

Jediná bočná zástera Dickies Work Gear s piatimi vreckami je ideálna pre ľudí, ktorí potrebujú mať kladivo, skrutkovač, kliešte, meraciu pásku a prípadne niekoľko klincov. Jeho jednostranný dizajn vám umožňuje voľný pohyb bez toho, aby sa vrecká búchali o stehná. Vyrobené z plátna s ťažkou hmotnosťou je však čokoľvek, len chabé - tento pás, ktorý vyhráva neuveriteľných 4,7 z 5 hviezdičiek o Amazone, by vás mal v nadchádzajúcich rokoch vidieť jednoduchými opravami. Nastavuje sa tak, aby sa zmestili od 32 do 52 palcov.

K dispozícii na Amazone.


NAJLEPŠÍ PÁSOVÝ PÁS NA tesárstvo: Taška na náradie CLC s 3 vreckami (13,99 dolárov)

Taška na náradie CLC s 3 vreckami, navrhnutá pre tesárov, má slučku pre vaše kladivo, dve hlboké vrecká na držanie klincov, klipsňu na meranie pásky a menšie vrecko na ceruzku, skrutkovač alebo iné tenké nástroje. Samotný pás je vyrobený z ťažkého polyesteru, s rýchloupínacou sponou pre ľahké zapínanie a vypínanie, zatiaľ čo časť držiaca nástroj je odolná semiš. S viac ako 500 recenziami na webe Amazon je sieť 4,4 z 5 hviezdičiek a pasuje od 29 do 46 palcov.

K dispozícii na Amazone.


NAJLEPŠÍ PÁS NÁSTROJA PRE ŤAŽKÉ NÁRADIE: Task Tools Weekend Warrior 5-Pocket Zástera (22.04 $)

Zatiaľ čo samotný pás je vyrobený zo silného polyesteru, zásterová časť sa môže pochváliť odolnou štiepanou kožou. To znamená, že bez poškodenia udrží vaše namáhavé pásky, kladivá, elektrické skrutkovače a ďalšie veľké nástroje, ako aj škrabky, nože, sady na nechty a iné špicaté náčinie. K dispozícii sú dva držiaky kladív a päť vreciek rôznych veľkostí - dosť na to, aby ste uchovali svoje náležitosti bez toho, aby vás ďalej vážili. Tento tvrdý zákazník, ktorý v Amazonii vyhrá 4,2 z 5 hviezdičiek, však nie je pre najmenších potermi: upravuje od 36 do 54 palcov.

K dispozícii na Amazone.

NAJLEPŠÍ PÁS NÁRADIA PRE DETI: Kožený opasok AllwaysSmart Kids Young Builder (29,99 dolárov)

Nikdy nie ste príliš mladí na to, aby ste sa naučili, ako byť po ruke. S koženým opaskom na náradie Young Builder vám vaše dieťa vo veku od 6 do 12 rokov môže hrdo pomôcť s projektmi a úlohami v okolí domu, na záhrade alebo v garáži. Tento odolný kožený opasok na náradie má rýchloupínaciu sponu pre ľahké zapínanie a vypínanie. Samotný pás je trvanlivý polyesterový pás a zásterová časť je semišová. Vyvážený opasok na náradie pre deti so siedmimi vreckami a dvoma slučkami na kladivo získava na Amazone pôsobivých 4,8 z 5-hviezdičkového hodnotenia a upravuje ho od 21 do 30 palcov.

K dispozícii na Amazone.