Zastrešenie a vlečka

Silná strana, na ktorej sa môžu majitelia domov a stavebníci dohodnúť


Každý deň, 365 dní v roku, premýšľam o stavebných výrobkoch. S desaťročiami v priemysle stavebníctva a prestavby domov je to vo mne zakorenené. Mohol by som ísť do domu kamaráta na vonkajšie grilovanie a nakoniec analyzovať strechu domu, okná a vedľajšiu koľaj, zatiaľ čo náhodou odpovedám na otázky účastníkov party o tom, ako opraviť podlahové vŕzganie, úniky z vodovodu a akýkoľvek iný projekt, ktorý majú na mysli. ,

Pre profesionálov v oblasti stavebníctva a prestavby, ako som ja, je vyhodnotenie exteriérov domácnosti, najmä vedľajšej koľaje, druhou podstatou. Videl som ich všetky, od zhnitých cédrových otrasov až po lacné vinylové spony od preexponovania slnku. Preto kladiem veľký dôraz na vedľajšiu koľajnicu, ktorá je prevereným víťazom: vláknitý cementový obklad.


Silentblok Vydržal

Ak ste dodávateľom prestavby alebo staviteľom, pravdepodobne ste už počuli alebo pracovali s vlečkami, ozdobami alebo inými výrobkami spoločnosti James Hardie Building Products Inc. (Koniec koncov, hlavný výrobca vlečiek z vláknitého cementu práve oslavoval významný míľnik: inštalácia na viac ako 8 miliónoch domácností v celej Amerike.) Spoločnosť ponúka rozmanité portfólio obkladov a šindľov, šindľov, čalúnení a podhľadových výrobkov v rôznych textúrach, profiloch a farbách, takže zákazníci majú možnosť prispôsobiť si svoje exteriéry a zvýšiť ich pohotovostnú príťažlivosť. Táto úroveň prispôsobenia v kombinácii s overenou životnosťou výrobkov a dlhodobou hodnotou je pre šťastných majiteľov domov, ktorí s väčšou pravdepodobnosťou sprostredkujú odporúčanie.

Možno však nebudete vedieť, že vlečné výrobky James Hardie sú viac než pekné a dlhotrvajúce. Sú tiež skonštruované pre Climate®, čo znamená, že sú vyrobené tak, aby obstáli v špecifickom počasí v regióne, v ktorom sú nainštalované. Či už je domácnosť vystavená silným UV lúčom a vysokým teplotám alebo snehu a mrazu, spoločnosť vyvinula vedľajší produkt, ktorý obstojí v týchto špecifických podmienkach v rámci systému HardieZone.

So systémom HardieZone máte možnosť vybrať si obklady z vláknitého cementu navrhnuté a skonštruované tak, aby vyhovovali potrebám jedinečného poveternostného prostredia vášho klienta. Napríklad výrobky HZ5® sa vyrábajú pre podnebie, ktoré čelia teplotám pod bodom mrazu, sezónnym výkyvom teplôt plus sneh a ľad. Ak sa však vaše projekty nachádzajú v oblastiach s vetrom spôsobeným hurikánmi, slaným morským vzduchom na pobreží alebo brutálnym a vlhkým teplom, namiesto toho by ste vybrali produkty HZ10®. Táto schopnosť vám umožňuje vytočiť dokonalý produkt pre umiestnenie vášho zákazníka - v konečnom dôsledku poskytuje najlepší dlhodobý výkon a hodnotu.

Dobré pre životné prostredie

Odolnosť, rozmanité možnosti dizajnu a výkonnosť vedú mnohých spotrebiteľov k tomu, aby si pre svoje domovy vyžiadali produkty obkladu James Hardie. (Nehovoriac o tom, že tieto výrobky z trvanlivého vláknitého cementu si vyžadujú menej zdrojov na výmenu a pomáhajú znižovať celkové náklady na údržbu a opravy majiteľov domov!) Avšak skutočnosť, že vláknitý cementový obklad prispieva k zdravšiemu a udržateľnejšiemu vonkajšiemu povrchu, je ďalším jednoznačným háčikom pre životné prostredie. -vedomý spotrebiteľ.

James Hardie stanovuje vysoké štandardy kvality surovín, ktoré používa vo svojich výrobkoch. Najmenej 75 percent jej surovinových vedľajších materiálov (vrátane portlandského cementu, celulózovej buničiny, piesku a vody) pochádza z miestnych zdrojov a má nízku toxicitu. Deväť výrobných zariadení spoločnosti podporuje regionálnu ekonomiku a znižuje dopad na životné prostredie spôsobený prepravou materiálu.

Projekt spoločnosti Zero to Landfill sa navyše zameriava na zníženie odpadu zo skládok na polovicu a prináša ďalšie „environmentálne víťazstvo“, ktoré zákazníci oceňujú.


Farba, na ktorú sa môžete spoľahnúť

Životnosť niekedy nestačí na to, aby zabránila tomu, aby váš exteriér hľadal svoj vek. Aj keď to nie je drsné okolo okrajov, farba vedľajšej koľaje (alebo nedostatok farby, v prípade panelov vyblednutých slnkom) môže odhaliť jej roky.

Nie tak s vlečením Jamesa Hardieho. Výber výrobkov pomocou exkluzívnej technológie ColorPlus® zaisťuje dlhodobú vonkajšiu farbu vypaľovaním farby na výrobky vo viacerých vrstvách. Povrchová úprava sa vytvrdzuje medzi vrstvami v kontrolovanom prostredí, čím vytvára silné spojenie. To zaisťuje kvalitu, konzistentnú povrchovú úpravu a vylučuje prchavé organické zložky počas natierania exteriéru. Taktiež to urýchľuje proces inštalácie, pretože produkty prichádzajú pripravené na inštaláciu na pracovisko.

Technológia ColorPlus tiež dodáva atraktívnu uniformnú farbu, ktorá vydrží omnoho dlhšie, ako je obvyklé lakovanie. A s 15-ročnou obmedzenou zárukou, ktorá sa vzťahuje na farby a prácu, ochranu pred odlupovaním, praskaním a odštiepením, majú profesionáli istotu bez spätného volania.

Dôveryhodní profesionáli

Počas mojich 20 rokov ako profesionálny domáci inšpektor som videl nespočet príkladov produktov, ktoré jednoducho nevydržia prísnosť prírody. Ak sa vlečka neobstojí s Matkou prírodou, môže dôjsť k vášmu obmedzeniu príťažlivosti a čo je dôležitejšie, štrukturálna integrita vášho domu alebo garáže môže zlyhať. Môže dôjsť k zlyhaniu rýchlo len čo voda presiahne vonkajšiu pokožku. Nasýtené drevené rámovanie môže viesť k napadnutiu hnilobou a hmyzom.

Preto, keď prišiel čas postaviť sa do garáže a obchodu s dvoma polovicami autami, ktoré stoja oddelene od historického domu našej rodiny z roku 1886, investoval som do produktov značky James Hardie.

Chcel som obkladový produkt, ktorý by doplnil pôvodnú cedrovú šindľovú obklad v našom rodinnom dome. Ale vzhľadom na to, aké veľké množstvo obrobkov z dreva treba zaberať, som potreboval aj trvanlivejšie riešenie, ktoré by počas víkendov nevydržalo moje víkendy. Výber obkladových výrobkov James Hardie poskytol dokonalý kompromis. Moja voľba bola tak realistická, že sa dokonale zhoduje s pôvodnou obkladom môjho domu. A čo je dôležitejšie, doteraz to vydržalo desať rokov nepriaznivého počasia v New Jersey. A vďaka technológii ColorPlus® som sa nemusel dotýkať štetca!

Ľahko sa predáva, ľahšie s ním pracuje

Keď svojim zákazníkom odporúčate produkty James Hardie, robte tak s istotou - existuje ešte viac predajných bodov, ako sme už pokryli. Každá pridáva silu vášmu odporúčaniu produktu a približuje vás k víťazstvu v projekte.

• Vláknitý cementový plášť James Hardie má 30-ročnú obmedzenú záruku a 15-ročnú obmedzenú záruku na svoje výrobky pre orezávanie. To sú roky zaručeného, ​​bezstarostného výkonu.

• S Jamesom Hardie máte možnosti, čo znamená, že vaši zákazníci získajú to najlepšie zo všetkých svetov: obmedzovanie príťažlivosti, ľahká údržba a zvýšená hodnota pri ďalšom predaji.

• James Hardie je držiteľom titulu najobľúbenejšej americkej značky vlečky, čo dáva zmysel. Táto spoločnosť vynašla vláknitý cementový obklad pred viac ako 30 rokmi a investovala viac ako 100 miliónov dolárov do výskumu a vývoja, aby zaistila, že produkt, ktorý odporúčate a inštalujete, je ten najlepší.

James Hardie tiež zvíťazí nad profesionálmi tým, že ponúka zdroje na podporu staviteľov a pretváračov. Navštívte dnes webovú stránku zameranú na profesionálov a objavíte mnoho dostupných nástrojov, ktoré vám pomôžu predať a nainštalovať najlepšiu značku vlečky v Amerike.

Verzia tohto článku sa prvýkrát objavila v The Money Pit. Tento obsah vám priniesol James Hardie. Jeho fakty a názory sú názory a názory.