Nezaradené

Ako ľahko usporiadať priateľov z Facebooku na iphone


Hľadal som jednoduchý spôsob, ako usporiadať svojich priateľov z Facebooku. Vyskúšal som teda túto novú aplikáciu s názvom Friends + a som na ňu veľmi ohromený. Nie je to zadarmo (0,99 USD), a tak som si povedal, že budem zdieľať tento tajný vrchol.

Všimnite si kruhy v dolnej časti. Každý z nich patrí do kategórie vašich priateľov. Napríklad vaši blízki priatelia, rodina, spolupracovníci atď.

Vyberte si jednu a váš informačný kanál budú iba vaši priatelia v tejto kategórii. Okrem toho máte v tejto kategórii svoje príspevky, fotografie a priateľov.

Tu je vrchol v sekcii priateľov.

Kliknutím na ikonu seba v ľavom hornom rohu zobrazíte svoj vlastný profil.

Vrchol v mojom profile v aplikácii.

Vrchol pri fotografiách v aplikácii.

Teraz je tu skvelá časť. Otvorte ikonu priečinka v pravom hornom rohu a usporiadajte svojich priateľov do ich kategórií.

Teraz môžete svojich priateľov pretiahnuť…

A umiestnite ich do nasledujúcich kategórií. Je to oveľa jednoduchšie a rýchlejšie, ako keď sa o to pokúsite v aplikácii Facebook, kde ste navštívili jednotlivé profily priateľov a zoradili ich do kategórií.

Môžete tiež uverejniť príspevok v každej kategórii jednotlivo. Bude sa teda zdieľať iba s tými členmi v kategórii, do ktorej uverejňujete príspevok. Na tomto obrázku ho budú môcť prečítať iba moji priatelia kúzelníci.

Každopádne. Práve som našiel túto aplikáciu a zaujal ma natoľko, aby som ju mohol zdieľať. Ak máte veľa priateľov na Facebooku, ktorí to organizujú, môže vám to ušetriť nejaký čas. A funguje to oveľa rýchlejšie ako aplikácia Facebook.


Pozri si video: My iPhone 6S PUBG Live Stream Setup (Júl 2021).