Nezaradené

Ako predávať lístky pomocou Tikly: základy!


Najprv začneme na stránke www.Tikly.co a zaregistrujeme sa. Je to úplne zadarmo a Tikly s vašimi informáciami neurobí nič zlé. Kliknite na „predať lístky“.

Potom vyplňte tento nepríjemný formulár a pripravte sa (čo ešte?) Na predaj vašich vstupeniek!

Pssst! Po prihlásení vytvorí Tikly ukážkovú udalosť, s ktorou si môžete zahrať. Urobte tak, ak chcete. Počkám.

Teraz urobme skutočnú udalosť. Kliknite na možnosť „skočiť priamo a vytvoriť si vlastnú udalosť“.

Teraz vyplňte tento formulár a bingo! Vaša udalosť ožila!

Na karte „vstupenky a tovar“ môžete pomenovať svoje vstupenky, nastaviť cenu a maximálny počet vstupeniek, ktoré chcete predať.

Na karte „Nastavenia“ môžete prispôsobiť následný e-mail, ktorý dostanú vaši účastníci, nastaviť časový rámec pre zakúpenie lístkov alebo dokonca vyžadovať heslo na prístup k udalosti.

V dolnej časti stránky s nastaveniami môžete mať tiež možnosť úplne odstrániť udalosť, pretože hej, možno bude niekedy potrebné.

Na karte „Náhľad“ môžete obdivovať svoje schopnosti alebo zistiť, čo je potrebné trochu upraviť. Odkaz „otvoriť stránku udalosti“ ukazuje, čo uvidia kupujúci vstupeniek pri návšteve stránky udalosti.

Takto sa bude vaša udalosť pozerať na fanúšikov, keď si kupujú vstupenky. Nerobte si starosti! V ďalšom sprievodcovi vás naučím, ako si to pochutnať!

FYI Poplatky za vstupenky Tikly sú nastavené takto: za vstupenky do 10 dolárov sa pripočítava 1 dolár a za vstupenky 10 až 75 dolárov sa pripočítava 10%. Za vstupenky, ktoré stoja viac ako 75 dolárov, sa platí paušálny poplatok 7,50 dolárov. To je všetko. Žiadne icky skryté veci.

Ďalej karta „zoznam hostí“ zobrazuje, kto prichádza na vaše podujatie, počet predaných vstupeniek a doteraz uskutočnenú sumu v dolároch. Tento zoznam majte pri dverách, aby ste mohli skontrolovať svojich hostí.

Len čo predáte nejaké lístky, môžete kedykoľvek požiadať o vyrovnanie svojho účtu a skvelí ľudia v Tikly vám získajú vaše zarobené peniaze. Stačí kliknúť na „účet“ v pravom hornom rohu stránky ...

... vyplňte svoje údaje vľavo (iba raz!) ...

... potom „požiadať o vyrovnanie“. Ľahko!

Takže ste sa zaregistrovali, uskutočnili ste akciu, predali ste vstupenky a dostali ste zaplatené - dobre vykonaná práca. V mojich pripravovaných príručkách nájdete ďalšie pokročilé Tikly'ing vrátane obliekania stránok udalostí, predaja tovaru a ďalších! Jéj!


Pozri si video: Reklama - letgo party CZ, 2017 (Júl 2021).