Steny a stropy

Cool Tools: All-in-1 oprava pre takmer akúkoľvek dieru v stene


Čo robíte, keď zistíte, že hľadíte na dieru v stene spôsobenú nábytkom, príliš otvorenými dverami alebo nejakým iným každodenným okom? Krátka odpoveď znie: opravíte ju. Ale aj šikovní majitelia domov vedia, že bezproblémové oprava steny je čokoľvek iné než jednoduché. Najprv zhromaždíte potrebné materiály, potom pravdepodobne pôjdete do železiarstva, keď si uvedomíte, že zvyšková zmes na sušenie vyschla. Dokonca aj potom, čo konečne dokončíte opravu, môžu vaše výsledky viesť k pokušeniu skryť opravu za nejakým strategicky umiestneným umeleckým dielom.

Čítajte ďalej a zistite, ako vám pozoruhodný kvintet spotrebného materiálu, ktorý je súčasťou súpravy opráv na opravu dokončovacích stien (k dispozícii na adrese hydestore.com; 11,99 dolárov), môže pomôcť zamaskovať duny, divoty a depresie, takže vaše steny môžu byť pripravené za pár minút.


Jednoduchá aplikácia

Dôvtipní remeselníci vedia, že opravovanie podstatných dier vo vnútorných stenách je jednoduchšie pomocou súpravy na opravu múrov. Bez nich sa musíte uchýliť k procesu starej školy: opraviť otvor do štvorca pomocou píl na sadrokartónové dosky, vyrezať kúsok sadrokartónu, aby sa zmestili na tento otvor, zaskrutkovať malé dĺžky dreva, aby sa posadilo za otvor a držalo náplasť na miesto priskrutkovaním náplasti k týmto dreveným podperám a potom zakrytím nových švov sadrokartónovou páskou a spojovacou hmotou.

Zostavy na opravu stien rôznych druhov záhrad môžu byť nedostatočné. Zahrnutá špachtľová hmota môže byť vytrvalá fuška na nanášanie a piesok, 2-palcové nože z plastovej zmesi sú príliš malé na to, aby zakryli stredne veľké prázdne miesta, a samotné opravné náplasti si vyžadujú značné množstvo spacklingovej zmesi, aby ich udržali na mieste. a vyplňte drážky.

Lepšia povrchová oprava na opravu stien však vyniká od ostatných. Ako už názov napovedá, táto súprava od spoločnosti Hyde Tools ide ďaleko. Pre začiatočníkov táto zostava kondenzuje obvyklý zoznam výrobkov určených na pranie, ktoré sú predpísané na nalepenie do piatich základných náležitostí: kovová náplasť so štvorcovým štvorcom štvorcového hliníka, dve trubice s hmotnosťou tri unce lepiacej zmesi na lepšie vyplnenie nechtov, šesť palcový plast kĺbový nôž a štvorec brúsneho papiera. Skutočná krása však spočíva v jednoduchom použití súpravy! Ak chcete prepracovať a opraviť akýkoľvek otvor s priemerom do 4 palcov, jednoducho:

1. Umiestnite a nalepte samolepiacu náplasť tak, aby úplne zakrývala okraje otvoru. Dierovaný hliníkový náplasť zostane bezpečne na mieste nad stenou bez toho, aby za ňou boli potrebné akékoľvek drevené podpery!

2. Otočte hornú časť, aby ste prepichli trubicu spojovacej zmesi, odstráňte (a uložte!) Zátku a potom stlačte. Vyrovnajte obvod náplasti s tenkou guľôčkou zlúčeniny a potom nakreslite X cez stred.

3. Rozotrite zmes pomocou 6-palcového spoločného noža. Veľkorysá veľkosť rozmetadla uľahčí získanie tenkej, rovnomernej vrstvy po celej ploche náplasti - je to presná šírka čepele, ktorú odborníci odporúčajú a ktoré používajú na opravu štvorpalcových otvorov.

4. Akonáhle je záplata suchá, mierne vyvŕtajte všetky vyvýšené miesta.

5. Na náplasť naneste druhú vrstvu zmesi a úplne ju rozotrite.

6. Nakoniec skúmavku znovu uzavrite, aby bola pripravená na ďalšiu mini núdzovú situáciu. Potom stačí namaľovať cez záplatovanú oblasť a vymazať všetky stopy diery.

Hladké výsledky

Aj keď bežné výplne do nechtov zakrývajú nedokonalosti, môžu pri malých opravných prácach viesť k chybnému dokončeniu. Niekedy po aplikácii zaschnú a zmršťujú sa príliš rýchlo, takže diera, ktorá vyzerá len čiastočne, je vyplnená; inokedy tvrdnú alebo praskajú po vytvrdnutí. Mimoriadne vlhká a hladká receptúra ​​pre sadrokartónové dosky, ktorá je súčasťou súpravy na opravu lepidla na dokončenie steny, jej umožňuje úplne a ľahko zakrývať perforácie v kovovej stene a zachovať jej štrukturálnu integritu aj po zaschnutí, čím zaisťuje takmer neviditeľnú opravnú úlohu bez prasklín. ,

Nanešťastie aj dokonale hladká škvrnitá náplasť môže vyzerať ako očividná oprava. Pod čerstvým náterom sa môže na mieste opravy prejaviť nerovnomerný lesk, ktorý sa nazýva blikanie, ak sa použitá opravná hmota nezhoduje s pórovitosťou steny. Blikanie je nevyhnutné, iba ak pomocou spacklingovej zmesi opravíte dieru na sadrokartóne, ktorý bol nalepený spojovacou hmotou. Aj tu lepiaca zmes na lepšie vyplnenie nechtov, ktorá je súčasťou súpravy, zostáva až do svojho názvu: Pretože je vyrobená z tej istej hladkej zmesi, ktorá sa používa na lepenie sadrokartónov, spája sa s okolitou stenou a sľubuje bezchybný povrch aj po dokončení maľovanie.


Pohodlie v jedinej dlhodobej súprave

Ak si kúpite tradičné nástroje a materiály na opravu stien, môžete si v peňaženke vypáliť dieru a ukončite viac vecí, ako potrebujete. Navyše, ak ste len príležitostný kutil, je veľká šanca, že 75 percent vane spackle, ktorá zostane po ukončení práce, vyschne pred ďalšou opravou a možno už nikdy nebudete potrebovať pílku na sádrokartónové dosky. znova. Ak sa rozhodnete pre cenovo dostupnú lepiacu súpravu na opravu lepšej povrchovej úpravy, všetko, čo budete mať doma, je jedna ľahká a kompaktná súprava náradia.

Ešte lepšie je, že opakovane uzatvárateľná lepiaca spojovacia hmota na lepšie vyplnenie nechtov má trojročnú trvanlivosť. Pretože v patentovanej skúmavke nevyschne ani nenasýti zahrnutý list brúsneho papiera, ako je bežná náplasťová súprava, sada na opravu lepidla na opravu stien môže byť veľmi dobre posledným opravným produktom, ktorý ste kúpili v tejto dekáde! Vzhľadom na to, že každá rúrka spojovacej hmoty môže vyplniť neuveriteľných 300 otvorov pre nechty, je možné povedať, že budete mať nejaké zvyšky, aby ste opravili prasknutý strop, vyplňte otvory po zmene usporiadania steny galérie, vyhlaďte cez zaklenuté duté jadro. dvere a opraviť celý rad ďalších vnútorných povrchov. Súprava sa vďaka kompaktnej veľkosti kusov ľahko skladuje medzi použitím. Môžete ho uložiť do schránky na náradie, do zásuvky na stôl alebo niekde inde, aby ste ho mohli chytiť pre svoj ďalší nevítaný „oops“ okamih.

Kúpte si HYDE Better Finish 4-inch Wall Repair Patch Kit od hydestore.com za 11,99 dolárov.

Tento obsah vám prináša spoločnosť Hyde Tools. Jeho fakty a názory sú názory a názory.