Súťaže a rozdávanie

Darčekové riešenia s rozdaním 3 000 dolárov s technológiou CleverMade


Zaujíma vás, čo dať vašim obľúbeným ľuďom počas tejto sviatočnej sezóny? Máme vás zakryté. Doslovne. Vďaka inovatívnym domácim riešeniam CleverMade budete mať nielen tie správne darčeky, ale aj nový bezpečný rok.

Vstúpte do rozdávania darčekov za 3 000 dolárov každý deň tento rok v decembri, aby ste dostali šancu vyhrať exkluzívny cenový balík od spoločnosti CleverMade (od 12. novembra 2019 do 31. decembra o 23:00 do ET 12:00).

Šesť výhercov dostane každý Parcel LockBox v hodnote 200 dolárov plus darčekovú kartu 300 dolárov - za všetko, čo si vaše srdce želá v internetovom obchode CleverMade!

Život sa pohybuje rýchlo a to nie je nikdy pravdivejšie ako počas sviatkov. Tento rok znížte stres a ľahkosť do nového roka pomocou CleverMade. Výrobky CleverMade, ktoré sú určené na uľahčenie každodenného života, sú navrhnuté pre maximálnu funkčnosť - plus štýl. Riešenia CleverMade vám pomôžu znížiť množstvo odpadu, neporiadok a bolesti hlavy, od opakovane použiteľných nákupných tašiek po priestranné koše na prádlo. Nájdite radosť vo svojej každodennej rutine a začleňte CleverMade do svojho domova a života.

Najnovšou domácou inováciou spoločnosti CleverMade je Parcel LockBox. Podľa výskumu jeden zo štyroch Američanov zažil krádež balíkov. Ako teda prekonáte verandov a udržujete svoje nové nákupy v bezpečí? CleverMade má jednoduché riešenie. Iba držiteľ kódu a ovládač doručovania môžu otvoriť blok LockBox a načítať položky. LockBox je ukotvený k zemi a poskytuje zlodejom odolné úložné priestory - ideálne pre víkendové výlety alebo v tých dňoch, keď prídete neskoro.

Parcel LockBox je len najnovším prírastkom do rodiny CleverMade. CleverMade ponúka optimálne riešenia pre domácu organizáciu, od nákupných košov až po obmedzovače bielizne. Jednou z najpopulárnejších produktových radov spoločnosti CleverCrates. Tieto odolné, viacúčelové prepravky prichádzajú v rôznych veľkostiach a štýloch, aby vyhovovali vášmu životnému štýlu. Dokončili ste svoje nakupovanie, darovanie a organizovanie potrieb? Stačí zbaliť CleverCrates a ľahko ukladať.

Tiež milujeme odvážne, užitočné a štýlové SnapBeals LUXE Tote. Táto skladacia plachtovina má na výber šesť krásnych farieb - od námorníckych a bielych pruhov až po zvodnú slivku. Navyše, vegánske kožené remienky ponúkajú maximálnu pevnosť a univerzálnosť. V SnapBeals LUXE Tote si uchovajte všetko, čo potrebujete - od občerstvenia po školskej dochádzke po telocvičňu - po ruke a prenosné.

Plánujete zimný únik na slnečnú pláž alebo na alpské útočisko? Urobte z každej cesty radosť so sklopnými stoličkami CleverMade Tamarack. Tieto sklápacie krásy sú vyrobené z udržateľného dreva Acacia a sú navrhnuté so šikmým operadlom a ergonomickým sedadlom pre luxus a pohodlie bez ohľadu na to, kam sa potulujete.

A zatiaľ čo snívate o dobrodružstvách, udržujte hydratáciu a poháňajte palivo pri svojom ďalšom výlete s rozsiahlou radou prenosných chladičov CleverMade. Ich Maverick Cooler udržuje nápoje a jedlo chladné celé hodiny, vďaka nepriepustnému izolovanému interiéru. Jednoducho ho otvorte, aby ste ho mohli použiť, a zbaliť. Dostatočne silný na to, aby ste mohli vytiahnuť 50 vašich obľúbených nápojov - plus ľad.

CleverMade so sídlom v San Diegu eliminuje stres každodenného života pomocou produktov navrhnutých pre funkčnosť a jednoduchosť. Riešenia CleverMade, ktoré šetria priestor, zahŕňajú skladovacie prepravky, domáce potreby, vonkajšie vybavenie a ochranu pred krádežou. Poslaním spoločnosti CleverMade je vytvárať produkty, ktoré vám uľahčia život - doma aj na cestách.

VSTUPTE TERAZ!

Zadajte CleverMade denne 3 000 darčekových darčekových rozdaní, aby ste zvýšili svoje šance na výhru jedného zo šiestich balíčkov cien, ktoré pozostávajú z blokovania Parcel a darčekovej karty 300 dolárov.

Darčekové riešenia s rozdaním 3 000 dolárov s technológiou CleverMade (ďalej len „sweepstakes“) sponzoruje spoločnosť Vila Media, LLC, pošta Box 835, West Barnstable, MA 02668 (ďalej len „sponzor“). Cenu odovzdá spoločnosť CleverMade („Poskytovateľ ceny“). Stávky sa skladajú zo šiestich (6) náhodných výkresov a jednej (1) ceny udelenej za náhodný výber. Sweepstakes a vstupné obdobie začína o 12:00. Východný čas („ET“) 30. novembra 2019 a trvá do 31. decembra 2019 o 11:59:00 (ďalej len „obdobie výherných stávok“). Otvorené iba pre obyvateľov susedných Spojených štátov (vrátane okresu Columbia, s výnimkou Aljašky a Havaja), ktorí majú 18 rokov a viac. Neplatné, ak to zakazuje alebo obmedzuje zákon. Zamestnanci sponzora a jeho príslušných rodičov, pridružených spoločností, dcérskych spoločností a reklamných a propagačných agentúr zapojených do správy týchto stávok a ich najbližší rodinní príslušníci alebo členovia domácnosti nie sú oprávnení zúčastniť sa alebo sa zúčastniť výher stávok. Pozri oficiálne pravidlá.