Súťaže a rozdávanie

Vstúpte do obchodného okna s rozdielom 2 700 dolárov dnes s Hy-Lite!


Vdýchnite do svojich izieb nový život s krásnymi oknami na ochranu súkromia od spoločnosti Hy-Lite. Tieto okná nielen poskytujú svetlo a priestrannosť, ale môžu tiež zlepšiť energetickú účinnosť, pridať štýl a zvýšiť domácu hodnotu.

Dnes a každý deň až do 15. decembra sa partnerstvo so spoločnosťou Hy-Lite, aby sme vám mohli poskytnúť našu darčekovú kartu na ochranu súkromia vo výške 2 700 dolárov. Zadajte každý deň, aby ste zvýšili svoje šance na výhru jedného z troch Windows Vari-Lite. Traja víťazi získajú okno Vari-Lite pre použitie v akejkoľvek miestnosti vášho domova.

Spoločnosť Hy-Lite bola uvedená na trh v roku 1988 s radom akrylových blokových okien. V priebehu rokov spoločnosť zmenila trh s súkromnými oknami svojimi inovatívnymi návrhmi a materiálmi. Okná akrylátového bloku Hy-Lite, ktoré sú ľahšie a ľahšie inštalovateľné ako tradičné sklenené tvárnice, odstránili maltu, neporiadok a prácu spojenú s tradičnými sklenenými blokmi. V roku 2001 Hy-Lite získala cenu Crystal Achievement Award za výrobky z okien, ktoré sa umiestnili na 21. miestest storočia ako líder v oblasti jedinečných patentov a priekopníckych inovácií.

Windows Vari-Lite sú novým prírastkom do produktovej rady Hy-Life. Tieto štýlové okná na ochranu osobných údajov o veľkosti 4 až 4 stopy sú konštruované s ohľadom na bezpečnosť. Vari-Lite sú bezdrôtové biele žalúzie uzavreté do číreho tvrdeného bezpečnostného skla. Tým sa eliminujú hlavné obavy týkajúce sa zdravia a bezpečnosti - vrátane nebezpečenstva udusenia. Okná Vari-Lite Windows sú navyše vybavené vinylovými rámami pre odolnosť a ľahkú inštaláciu. Vyberte si z bielej, hnedej, naplavenej a bronzovej farby rámu.

Windows Vari-Lite sú jasnou voľbou pre rodiny s deťmi a majiteľov domácich miláčikov. Sklenené žalúzie sú vyrobené z hliníka pre dlhodobú kvalitu. Vďaka bezšnúrovému dizajnu nebudú vaše deti a domáce zvieratá v pokušení hrať sa alebo sa v žalúziách zamotať. Ľahko použiteľný ovládač sa nachádza napravo od vnútorného rámu okna, takže pomocou žalúzie môžete zdvíhať a spúšťať žalúzie. Určujete úroveň súkromia alebo svetla, ktoré chcete mať doma.

Už vás nebaví prašné a čistiace rolety? Vari-Lite je vaše riešenie, ktoré poskytuje ochranu súkromia a svetla bez nutnosti mimoriadnej údržby. A ak je pre vás energetická účinnosť prioritou, spoločnosť Vari-Lite sa tam tiež zaoberala. Po nainštalovaní môžu Windows Vari-Lite Windows po zatvorení žalúzií znížiť váš koeficient tepelného zisku slnečnej energie o 75%. Všetky Windows Vari-Lite sú kryté obmedzenou 10-ročnou zárukou.

VSTUPTE TERAZ!

Vstupte do obchodov s Hy-Lite denne 2 700 dolárov, aby ste zvýšili svoje šance na výhru jedného z troch okien Vari-Lite pre váš domov.

„Rozdelenie súkromných okien vo výške 2 700 dolárov s Hy-Lite“ je otvorený iba pre trvalých legálnych obyvateľov USA v Spojených štátoch amerických a v okrese Columbia. Obdobie súťaže o cenu trvá od 12:00 hod. (EST) piatok 15. novembra 2019, do 11:59 (EST) nedeľa, 15. decembra 2019. Zamestnanci (a ich najbližší rodinní príslušníci a členovia tej istej domácnosti) spoločnosti Vila Media, LLC, Hy-Lite, US Block Do systému Windows a ich pridružených spoločností nie je možné vstúpiť. Vo všetkých ostatných geografických polohách je neplatný. Inštalácia nie je súčasťou balenia. Nie je potrebný žiadny nákup. Ak je to zakázané, neplatí. Pozri oficiálne pravidlá.