Súťaže a rozdávanie

Zadajte 3 000 dolárov Vyzdvihnite si svoje interiérové ​​darčeky pomocou nástrojov Hyde DNES!


Čerstvý kabát farby môže okamžite zmeniť miestnosť. Ale zatiaľ čo maľovanie vášho interiéru je projekt pre domácich majstrov, veľa majiteľov domov nemá čas, trpezlivosť ani energiu na to, aby si vyzdvihli štetec. Výsledkom je, že ich steny zostávajú po rokoch odierané a vyblednuté. Preto sme sa spojili so spoločnosťou Hyde Tools, aby sme dali 3 000 dolárov na profesionálny projekt maľovania!

vstúpiť 3 000 dolárov Vymaľujte svoje interiérové ​​darčeky pomocou nástrojov Hyde dnes a každý deň tento mesiac (od 31:00 do 20:00 EST 31. mája 2018 až 11:59 EST 30. júna 2018) pre vašu šancu na výhru!

VSTUPTE TERAZ!

Spoločnosť Hyde Tools bola založená v roku 1875 a vyrába ručné náradie na prestavovanie a opravy. Profesionáli aj domácich remeselníkov sa spoliehajú na rozsiahlu škálu výrobkov, ktorá zahŕňa všetko od tlakových pračiek po tmely a výrobky na opravu stien. Spoločnosť Hyde Tools ponúka tiež širokú škálu predmetov (ako sú štíty, mixéry a brúsky), ktoré pomôžu vašej ďalšej maľbe hladko bežať, či už ide o projekt interiéru alebo exteriéru. Ak sa chcete dozvedieť viac o Hyde Tools, kliknite sem.

Výherca 3 000 dolárov Vyzdvihnite svoje interiérové ​​darčeky s Hyde Tools získa 3 000 dolárov na profesionálny projekt maľovania. To bude zahŕňať náklady na farbu, spotrebný materiál a poplatky dodávateľa. Po tom, čo víťaz predloží profesionálny odhad projektu, najme licencovaného dodávateľa v ich miestnej oblasti. Po dokončení lakovacej práce víťaz odovzdá dokumentáciu spoločnosti Hyde Tools, ktorá vyplatí 3 000 dolárov z celkových nákladov.

Vstúpte dnes a každý deň v júni, aby ste zvýšili svoje šance na výhru nového nového interiéru!

„3 000 dolárov Vyzdvihnite si svoje interiérové ​​darčeky pomocou nástrojov Hyde Tools“ je otvorená iba pre trvalých legálnych obyvateľov USA zo 48 susediacich štátov a okresu Columbia. Vo všetkých ostatných geografických polohách je neplatný. Nie je potrebný žiadny nákup. Ak je to zakázané, neplatí. Obdobie súťaže o cenu trvá od 12:00 hod. (EST) Štvrtok 31. mája 2018 až 11:59 (EST) sobota 30. júna 2018. Jeden vstup na domácnosť za deň. Musíte zadať meno a e-mailovú adresu pomocou online formulára na odovzdanie darčekov „Vyzdvihnite svoje interiérové ​​darčeky s hodnotou 3000 USD“ Alternatívny spôsob zadania pre Kreslenie je k dispozícii faxom na vaše meno a adresu na číslo 508-437-8486 počas vstupného obdobia. Výherné možnosti závisia od počtu prijatých oprávnených prihlášok. Vstupom všetci účastníci súhlasia s oficiálnymi pravidlami.