Nezaradené

Ako nakresliť nas pomocou procreate pre ipad


Najskôr chcete získať Procreate pre iPad. V obchode s aplikáciami je to 4,99 dolárov.

Uistite sa, že máte dobrý stylus. Vrelo odporúčam Nomad Compose z nomadbrush.com.

Tu je referenčná fotografia. Toto si pri práci nechávam na svojom iPhone a iPade. Som detailista v oblasti detailov, takže pomocou kvapkadla často dostávam všetky jednotlivé farby.

Položil som hrubý náčrt modrej farby a ďalšiu grafitovú vrstvu pre ďalšie podrobnosti. Pri kreslení meriam všetky malé detaily. Koľko tetovaní môžem vidieť, ako má tvar hlavy? Je to všetko dôležité.

Ďalej sa pre atrament vytvorí nová vrstva. Prechádzam cez svoj hrubý náčrt čiernou farbou. Zvyčajne používam možnosti plochého značkovača a plochého štetca. Prvé dve vrstvy náčrtu už nie sú potrebné.

Vytvorí sa nová vrstva, ktorá sa zastrčí pod atrament. Ploché farby sú tu. Moja fotografia sa používa na farby. Držím to navrchu, ale vypnuté a z cesty.

Zapnem túto vrstvu a kvapkadlom chytím všetky farby, ktoré potrebujem. Farby získate stlačením prsta na fotografii. Zatiaľ iba základy.

Potom, čo sú základy dole, vytváram ďalšiu vrstvu. Toto je pre vykreslenie. Pomocou nástroja na plochú kefu rýchlo položím svetlo a tieň. Je dôležité venovať pozornosť tomu, čo je na fotografii.

Uložím ďalšiu kópiu umenia a začnem miešať pomocou nástroja na rozmazanie. Možnosti airbrush sú ideálne pre pokožku.

Nakoniec pridám štetec s názvom „drsná pokožka“ trochu textúry. Je to platený doplnok nazývaný retušovanie. Btw sa to deje na novej vrstve. Potom, čo nastavím nepriehľadnosť, aby som dosiahol požadované výsledky. Hotový!

Dúfam, že sa vám návod páčil. Teraz je k dispozícii nové štúdiové album Nas, Život je dobrý. Skontrolujte ma na about.me/raheemnelson.


Pozri si video: Procreate Tutorial for Beginners - Learn how to draw on the iPad! EASY u0026 FUN (Október 2021).