Súťaže a rozdávanie

Zadajte darček 4 000 dolárov Obnovte svoju jedáleň s Ashley HomeStore ešte dnes!


Ako teploty klesajú a listy menia farbu, myšlienky sa menia na zábavné a sviatočné. V tomto roku vytiahnite (novú) stoličku pri vašom (novom) jedálenskom stole, so súhlasom Ashley HomeStore. S tisíckami krásnych stolov, stoličiek a doplnkov z čoho vyberiete, bude vaša jedáleň obľúbeným miestom stretnutia pre mnoho ďalších sviatkov.

Bez ohľadu na to, aký máte vkus, Ashley má výber prispôsobený vášmu osobnému štýlu a farebnej palete. Od jedálenských stolov a stoličiek až po servery a barové vozíky, vylepšite svoj zážitok zo stolovania v domácnosti nákupom za 4 000 dolárov.

Od dnešného dňa a každý deň do 15. decembra (od 12:00 do 16:00 ET, 15. novembra 2019, do 11:59:00 ET 15. decembra 2019), môžete zadať, aby ste od Ashley HomeStore získali nábytok do jedálne v hodnote 4 000 dolárov.

Ashley HomeStore ponúka okrem samostatných kúskov päť kolekcií podpisov pre súdržný a sofistikovaný dizajn. Doprajte sa trendom s moderným vzhľadom na statok. Táto moderná podoba sa cíti príjemne a príjemne. A farebná schéma smotany a dreva zvyšuje vzhľad skutočnej elegancie.

Môžete tiež kombinovať stoličky, lavičky a lustre, aby ste si mohli dať originálnu atmosféru vo formálnej jedálni. Akonáhle sú vybraté vaše kotviace prvky, získajte ďalšie príslušenstvo prehliadaním Ashleyho širokej škály domácich dekorácií, koberčekov a osvetlenia. Môžete nakupovať online - a osobne. Ashley má obchody v Spojených štátoch. Nájdite najbližšie miesto vyhľadaním PSČ.

Už viac ako 70 rokov vytvára Ashley HomeStore nadčasové štýly, ktoré sú pohodlné a príjemné. Od priemyselnej elektriny po moderný statok, objavte štýly trendov a vysoko kvalitný dizajn. Spoločnosť je presvedčená, že život amerického sna môže byť cenovo dostupný a neoceniteľný. Ako rodinný podnik má Ashley za cieľ zarobiť podnikanie každého zákazníka výnimočnými výrobkami, informovanými obchodnými partnermi a špecializovanou starostlivosťou o zákazníka.

VSTUPTE TERAZ!

Zadajte Ashley HomeStore každý deň do 4 000 dolárov, aby ste zvýšili svoje šance na výhru za nákupy v hodnote 4 000 $ od Ashley HomeStore.

4.000 dolárov Obnovte svoju jedáleň prezradí (ďalej len „sweepstakes“) sponzoruje spoločnosť Vila Media, LLC, pošta Box 835, West Barnstable, MA 02668 (ďalej len „sponzor“). Cenu udelí Ashley HomeStore (ďalej len „Poskytovateľ ceny“). Stávky pozostávajú z jedného (1) náhodného výberu a jedného (1) ceny udeleného za náhodný výber. Sweepstakes a vstupné obdobie začína o 12:00. Východný čas („ET“) 15. novembra 2019 a prechádza 15. decembra 2019 o 11:59 hod. ET („Obdobie vyťaženia“). Otvorené iba pre obyvateľov kontinentálnych Spojených štátov (vrátane okresu Columbia, s výnimkou Aljašky a Havaja), ktorí majú 18 rokov a viac. Neplatné, ak to zakazuje alebo obmedzuje zákon. Zamestnanci sponzora a jeho príslušní rodičia, pridružené spoločnosti, dcérske spoločnosti a reklamné a propagačné agentúry zapojené do správy týchto stávok a ich najbližší rodinní príslušníci alebo členovia domácnosti sa nemôžu zúčastniť na stávkach a vyhrať ich. Pozri oficiálne pravidlá.