Iné izby

1 geniálny spôsob, ako zefektívniť deň bielizne 3 krát


Opotrebenie. Umyte. Opakovať. Pokiaľ chcete vy a vaša rodina čerstvé a čisté oblečenie, niekto musí prať. Našťastie táto večná úloha môže byť oveľa efektívnejšia, hospodárnejšia a ekologickejšia ako kedykoľvek predtým vďaka najnovšej generácii certifikovaných umývačiek a sušičiek certifikovaných ENERGY STAR, ktoré sú lacnejšie pri prevádzke a minimalizujú opotrebovanie textílií, a to všetko pri plnení ich úloh. ťažiť z planéty. Ak by sa všetky odevy v Spojených štátoch prali v strojoch s certifikáciou ENERGY STAR, mohli by sme zabrániť prepusteniu viac ako 19 miliárd libier emisií uhlíka ročne - ekvivalent znečistenia z 1,8 milióna vozidiel!

Práčky a sušičky bielizne, ktoré zarábajú ENERGY STAR, sú nezávisle certifikované na šetrenie energie. Tieto nové spotrebiče Wow, ktoré sú hodné viac ako len energeticky efektívne, sa môžu pochváliť špičkovým pokrokom, ako je vysokotlakové striekanie, a väčšina z nich odstránila miešadlá, čo znamená, že sú šetrnejšie k oblečeniu a lepšie na pranie objemných predmetov, ako sú pokrývky.

ZÍSKAJTE CERTIFIKOVANÚ PRÁČKU A SUŠIČKU ENERGY STAR Z KENMORE!

Výhradne môžete vstúpiť a vyhrať práčku a sušičku s certifikáciou ENERGY STAR, vďaka ktorej bude práčovňa dňom potešenia šetriacim peniaze, oblečenie a zem! Nenechajte si ujsť príležitosť získať Kenmore Elite Smart 4.5 cu. Podložka s predným plnením s Accela Wash® a plynovým alebo elektrickým pohonom Kenmore Elite Smart 7.4 cu. ft Sušička s technológiou Accela Steam ™ - plus dva podstavce na bielizeň s úložnými zásuvkami na podporu súpravy. Ak chcete dosiahnuť čo najvyššiu šancu na výhru, prihláste sa jedenkrát denne, každý deň, kým sa súťaž neskončí 31. mája. Zadajte teraz!

Deň práčovne pre mamu, ocka a dokonca pre deti nikdy nebolo jednoduchšie, a to môže mať pozitívny vplyv na rozdelenie domácich prác. Nedávny prieskum zistil, že 41 percent otcov milénia sa tvrdí, že sú doma doma, zatiaľ čo ďalší objavili, že okolo 60 percent mužov vo veku 35 až 54 rokov si teraz robí vlastné pranie - čo je obrovský nárast v porovnaní s predchádzajúcimi rokmi. Tieto podložky a sušičky vybavené rôznymi technologickými prvkami, ktorým ľudia jednoducho nedokážu odolať, dokážu priviesť tento rastúci trend.

Takže ak váš zoznam bielizne obsahuje vylepšenie zariadenia - alebo ak máte náskok pred veľkým darčekom pre Deň otcov - majte oči očistené o štítok ENERGY STAR. Najskôr si však prečítajte, aby ste sa dozvedeli, prečo sú tieto práčky a sušičky ohromené!

Prečo si vybrať novú podložku ENERGY STAR?

Pri nákupe nového spotrebiča by sa malo pamätať na šetrenie drahých zdrojov, preto treba poznamenať, že umývačky oblečenia, ktoré získali ENERGY STAR, spotrebujú o 25 percent menej energie a o 33 percent menej vody ako štandardné modely. Počas životnosti jedného z týchto štandardných modelov ENERGY STAR to znamená úsporu 1 000 kWh (alebo viac ako 3,6 milióna BTU zemného plynu) a 22 000 galónov vody!

Pri prevode tohto čísla na úsporu v hotovosti hovoríme 35 dolárov ročne o účtoch za energie alebo 370 dolárov za dobu životnosti jednej z týchto vysoko efektívnych jednotiek. Je pozoruhodné, že keby sa všetka bielizeň v Spojených štátoch prala v strojoch s certifikáciou ENERGY STAR, ušetrili by sme 3,3 miliardy dolárov ročne!

Najlepšia správa je, že všetky tieto úspory prichádzajú s vynikajúcim výkonom. Tieto podložky sú vybavené sofistikovanými novými systémami a konštrukčnými prvkami vrátane inovatívneho zdvíhania a bubnovania, ktoré nahrádzajú staromódny centrálny miešač, na čistenie oblečenia bez plytvania vodou, saponátom alebo energiou. Pýšia sa tiež efektívnejšími motormi, ktoré sa točia až trikrát rýchlejšie, aby získali maximálnu vlhkosť, čo sa premieta do kratšieho času sušenia (a ešte viac úspory energie). Napriek tomu sú stroje tiež šetrnejšie k tkaninám, takže oblečenie vydrží dlhšie a existujú dokonca aj cykly, ktoré sú bezpečné pre jemné prádlo, ako je hodváb a vlna.

Výhody pridania nového sušiča ENERGY STAR, príliš

Spojenie práčky ENERGY STAR s kompatibilnou certifikovanou sušičkou prináša ešte väčšie úspory. Sušičky bielizne, ktoré získali ENERGY STAR, používajú o 20 percent menej energeticky štandardné modely. Keby všetci Američania vysušili svoje usadeniny v strojoch s certifikáciou ENERGY STAR, úspory nákladov na energiu by ročne dosiahli 1,5 miliardy dolárov a zabránili by vypúšťaniu 22 miliárd libier znečistenia uhlíka ročne!

Tieto sušičky ponúkajú funkcie, ako je nastavenie nízkeho cyklu, parný cyklus na odstránenie vrások a vypnutie snímača, aby sa zabránilo nadmernému vysušeniu a zachovala sa celistvosť tkaniny. Na trhu nájdete tiež špičkové sušičky tepelných čerpadiel, ktoré recirkulujú okolitý vzduch na udržanie teploty sušičiek; tieto modely môžu používať až 60 percent menej energie ako konvenčné sušičky.

Nižšie účty, dlhotrvajúce oblečenie a zdravšie prostredie? Čo o tom, ocko, alebo mama, by to nemilovalo? Takže si nepraje len ENERGY STAR! Pripravte si práčku so sušičkou, aby ste splnili sny vašej práčovne!

Tento článok vám priniesol program ENERGY STAR.