Kuchyňa

Rádio: Klady a zápory kuchynských liniek na mäsiarstvo


Pracovné dosky mäsiarskych blokov sú v súčasnosti v kuchyniach obľúbenou voľbou, ale rovnako ako v prípade akéhokoľvek materiálu pracovnej dosky je potrebné zvážiť výhody a nevýhody.

Počúvaj NA BUTCHER BLOK KUCHYNSKÝCH POČÍTAČOV PROS AND CONS alebo prečítať nižšie:

Po prvé, výhody: mäsiarsky blok dodá vašej kuchyni nádych tepla a stojí to menej ako mnoho iných materiálov vrátane mramoru, mydla a dokonca aj betónu. Ďalšou výhodou je, že pretože drevo váži oveľa menej ako kameň, inštalácia má tendenciu byť celkom jednoduchá, takže je to projekt, ktorý si niektorí majitelia domov vyberú pre domácich majstrov.

Teraz nevýhody .... Na zablokovanie škvŕn, plesní a poškodenia vodou sa musí mäsiarsky blok utesniť hneď po jeho umiestnení na miesto a potom sa vyžaduje pravidelné opätovné utesnenie (asi raz mesačne). Existuje doslova desiatky spôsobov, ako chrániť mäsiarsky blok, ale obyčajné použitie niekoľkých vrstiev minerálneho oleja alebo oleja z vlašských orechov, ktoré sú bezpečné z hľadiska výživy, spravidla stačia. Najťažšia časť? Nezabudnite to urobiť!

Nakoniec, ak milujete vzhľad a ste ochotní poskytnúť dreveným doskám extra TLC, ktoré potrebujú, mäsiarsky blok robí ekonomickú voľbu a prekvapivo aj dlho trvajúci.

Rádio je 60-sekundový tip na vylepšenie domácnosti, ktorý sa vysiela na viac ako 186 staníc na 75 trhoch v celej krajine. Kliknutím sem sa prihlásite na odber, aby ste mohli automaticky dostávať každú novú epizódu hneď po jej príchode - úplne zadarmo!